Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justalala

wysoki puls w ciazy-jest cos na obnizenie?

Polecane posty

Gość justalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest, ale przyjmuje się to po konsultacji z lekarzem. O ile wiem, to zdarza się to często u kobiet w ciąży i trzeba to leczyć, bo jest to potencjalne niebezpieczeństwo (ale chyba nie wymaga hospitalizacji). Nie można nic robić na własą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całe życie puls powyżej 100 i w ciążach w niczym mi to nie przeszkadzało. Mojemu lekarzowi tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
wlasnie-rafinka - mojemu lekarzowi tez nie przeszkadza ale ja dzisiaj miałam 128 i juz niezadobrze sie czułam zaznacze ze cisnienie przy tym mam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ciśnienie jest ważniejsze niż puls, ja jak raz miałam 160 to trochę spanikował, ale zmierzył za parę minut i spadło. Ale puls 128 to jest dużo. Nie wiem cholera, czy może być aż tak duży, mój raczej nie przekraczał 110. Lecz myślę, że lekarz chyba, wie co robi. W końcu dziecko ma puls 140 i żyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiste jest że będąc w ciąży nie powinnaś zażywać żadnych lekarstw bez konsultacji z lekarzem !! Ale chyba przyszłej mamy nie muszę pouczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
wczesniej byłam z tym u rodzinnej lekarki-ktora tez stwierdziła ze przy dobrym cisnieniu-najczesciej oscyluje ona w granicach 120/80-niekiedy jest troche wyzsze-wysoki puls nie ma znaczenia no ale nie wiem bo jak mnie "tłucze"przy tym i serducho wali jak szalone i to tego panika.......to nie jest zaciekawie a magnez jem regularnie i czasami jakis valerin ziołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×