Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta zupowa

Polecane posty

Gość gość

Witam zbliża się nowy rok a waraz z nim zaczynam diete zupową. Kto chętny? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to dieta zupowa ? Jakieś specjalne zupy się je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa z jąder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, niektórzy ludzie to są serio nienormalni :D Zupa z jądra, o ja nie mogę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przez caly dzien je sie tylko zupy. Dieta wedlug moniki honory. Ona na zupach schudla 40 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko1212
Bez diety to trudno schudnąć! chociaż ćwiczenia są ważne. Mój chłopak był kiedyś bardzo otyły i musiał zacząć chodzić na siłownię, oprócz ćwiczeń i diety miał dobry suplement IQgreen i udało mu się schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewko28
Przez wiele miesięcy zmagałam się ze sporą nadwagą. W końcu udało mi się schudnąć bez diet, a jedynie poprzez regularne posiłki, aktywność fizyczną i stosowanie afrykańskiego mango http://afrikanmango.pl dzięki czemu zmniejszył się mój apetyt a odchudzanie stało się o wiele łatwiejsze. Efekt? W przeciągu 2 miesięcy pozbyłam się 12 kg bez większych wyrzeczeń i co najważniejsze bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dieta dziala 6 dzień i minus 3 kg i wcale głodna nie chodze jem prawie wszystko tylko w formie zupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liptonek3
Sama taka dieta czasem nie wystarcza, wiem bo próbowałam wszystkiego po pierwszej ciąży. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset z www.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży. Materiał z których są wykonane produkty jest bardzo przyjemny dla ciała , więc noszenie choćby takiego pasa czy gorsetu jest dla mnie niewyczuwalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlenn55
Pierwszy raz słyszę o takiej diecie. Ja zastosowałam dietę Sandruni, udało mi się pozbyć 10 kg. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Nigdy wcześniej nie udało mi się aż tyle schudnąć :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka34
Ja zamiast tego typu eksperymentów biorę sobie suplement - Therm line fast i świetnie mi idzie zrzucanie kilogramów przed latem - ponad 2 kg na tydzień a jedyne co roie to trening zumby i to raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja tam wole eksperyment z zupkami niż truć sie suplemantami no i nie czarujmy sie suplement nie załatwi za nas sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anius jeśli chcesz schudnąć to wyrzuć wszelkie kostki rosołowe i zupki nie blenduj tylko żeby było gryzienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wpadł mi w ręce bulion warzywny w szklanej butelce, jak czytałam skład to nie było w nim nic złego, gotujecie może na tym zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na próbę i stwierdzam, że ten bulion jest ok. Fajnie, że w składzie chemii nie ma . A zupy uwielbiam , ostatnio mój nr 1 to zupa z czerwonej soczewicy i jarmużu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz kupic sobie teraz koncentrat grzybowy Krakusa. Sama sie przekonasz ze zupa naprawdę moze mieć pyszny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim odkryciem ostatnio jest koncentrat bulionu z krakusa, plus za skład, plus za smak :) Jest super , gotuję na nim zupy i dodaję do sosów. Bardzo smaczny, nie trzeba stać długo przy garnku z rosołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij i zarabiaj na chodzeniu! To naprawdę działa Nowa bezpieczna i darmowa aplikacja, hit w UK Sprawdź sam: swcapp.uk/i/i926473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×