Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosa_po_deszczu

Krótki opis. Kobietki odchudzające się, wchodzić!

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki. Mierze obecnie około 165 cm, warzę 79 kg. Od miesiąca chodzę na areobik, więc moje ciało zaczyna się ujędrniać mam nadzieje,że przy dłuższym czasie nabierze ładnych krztałtów, oprócz tego jestem od trzech dni na diecie 1500 kcal. Puki co idzie dobrze :) generalnie przoduje u mnie - kasza gryczana, jogurt naturalny 0 %, gotowane warzywa, surowe marchewki na śniadanie plus chleb ryżowy - do tego gdy jest się głodną, polecam wodę z cytryną. Cytryna i inne cytrusy zabijają uczucie głodu !! Naprawdę ! spróbujcie :) z moich 79, chcę schudnąć do 65 przy tym moim wzroście 165, życzcie mi powodzenia. Będę starać się tutaj wpisywać moje postępy, piszcie też wasze różne sztuczki na oszukanie żełądka, lub dobre niskokaloryczne potrawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelineczka
Witaj!! Ja mam 164cm. Oduchdzam sie od tygodnia. Mój chłopak mówi, że nie muszę, ale jakoś zawsze mój brzuszek był duży. W zeszłym tygodniu ważyłam 66,8 kg. Dziś z rana 65,3. Jak sie pytałam wśród znajomych ile by mi kg dali z wyglądu, każdy mówił, że mniej - jakieś 60kg. Nie wiem czemu ważę tyle, naczytałam się na róznych forach o tym ile ważą dziewczyny mojego wzostu i normalnie depresja . No w sumie bym chciała ważyć 58kg to by mi starczyło. Nie wiem czy nie ugnę. Jak nie widzę efektów to się zniechęcam :) Ale na razie jest ok :) Chce chudnąć 1 kg tygodniowo. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje odchudzanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Wiesz, mój facet też uwarza,że odchudzanie się jest niepotrzebne,akceptuje mnie taką jaka jestem i podobam mu się taka. Jednak wiadomo,że opinia z zewnątrz nie wystarczy, najważniejsze jest,aby czuć się dobrze ze sobą. Do tego momentu nie odczówałam tego, ale nagle do mnie dotarło \" Kobieto, czas się za siebie wziąść, za dużo przytyłaś\". i tak to wygląda. Dzisiaj stanęłam na wadze i mile się zaskoczyłam 78 :) Dzisiaj na śniadanie trzy surowe marchewki, jeden krąrzek ryżowy, do tego herbata pu - erh ( bardzo skuteczna i przy tym o miłym cytrynowym aromacie) na obiad - warzywa gotowane na parze + ciemny ryż... wykłada sie to później na głębokim talerzu i zalewa sokiem pomidorowym ( jedyne 17 kcal :) ) doprawia pieprzem i smakuje identycznie jak zupa pomidorowa, a z moich obliczeń wynika, że jedna porcja nie przekracza 150 kcal, więc to naprawdę niewiele! :) Gorąco polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i powiem wam, że jednak jedzenie o jednej porze popłaca. Organizm mi się przyzwyczaił do danych pór i nie odczówam głodu. Rozłorzyłam to sobie tak,że śniadanie jem mniejwięcej o godzinie 10, po powrocie ze szkoły obiad - czyli wychodzi to mniejwięcej godzina 15, a coś na kolację o 17. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelineczka
Ja z herbatą czerwoną nie mam miłych wspomień :) Moja mama i koleżanka to samo :) Po prostu nie mogłam się załatwić :D Ja w sumie od 3 pażdziernika będę dojeżdżać na studia, nie wiem jak to będzie z tymi porami jedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee co wy pleciecie
po czerwonej herbacie zatwardzenie? przecie ona w odwrotna strone dziala. Ja nie mam najmniejszych problemow a pije ha ho ho i jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelineczka
A ja własnie miałam, lepiej na mnie działa herbata zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Warzyłam się godzine temu i waga pokazuje równe 78 :) Postępy. Schudłam w sumie dwa kilo w ciągu niecałego tygodnia, nie za szybko? Tzn. nie żebym się nie cieszyła, ale myślałam,że dłużej mi to potrwa :) wychodzi na to, że jeszcze przedemną półtorej miesiąca na tej diecie, aby osiągnąć cel :) Oprócz areobiku od kilku dni postanowiłam sobie, że będę robić 150 brzuszków podzielone na serie. Idzie mi dobrze :) W ogóle, to co jadacie na śniadanie? pomysły mi się już kończą, a nie lubię monotoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelineczka
Hej!! ja naśniadanie jem płatki owsiane na mleku i dodaje do nich kawałki owoców albo miód. Oprócz tego dodaje tez do nich otręby :) W ogóle to polecam otręby!! maja duzo błonnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki przyłączę się do Was, ja mam 163 wzrostu i waże 57 kg, od 2 dni jem tylko joguty, jabłka, marchewki, piję dużo wody. Chcę schudnąć do 52 kg bo tyle ważyłam przed utyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
trzeba się mierzyć, a nie ważyć - to bardziej wiarygodne... sprawdżcie, ile macie w talii i w biodrach.... zwłaszcza, jak się ćwiczy, to widać, jak spadają te wymiary, a z wagą może być różnie... mięśnie ważą więcej niż tłuszcz... z kolei w początkowym etapie odchudzania najpierw spala się wode, potem mięśnie (jeśli się nie ćwiczy), a dopiero na końcu tłuszcz... czyli ważenie jest mniej wiarygodne niż mierzenie... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelineczka
ja sie mierzę :) Ale jakoś nie podoba mi się moja waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelineczka
To może napiszmy ile ważmy i jakie mamy wymiary :) Ja zacznę: biust:102 talia:76 biodra:96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIIIA
hej moge sie przyłaczyc jestem na diecie tzn mniej jem od jutra przeskakuję tez na jogurty jakies owoce evvelineczka moze byc róznie sama tez dojezdzam przez pewien czas próbowałam jadac w szkole ale to nie przeszło za szybko sie zyje na studiach, a co do czerwonej herbaty to na mnie działa rewelacyjnie wogóle ja uwielbiam, wymiary podam pózniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wymiary : 105-80-100 - jestem zszokowana, strasznie dawno się nie mierzyłam i nie wiedziałam,że tyle przybyło mi w pasie :O Idę się kurowac do łóżeczka, bo chora jestem. :( pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhh
rosa nie jest tak zle ja przy tym samym wzroscie waze 73kg i w pasie mam 84:/ biust 101 a biodra 103 :/ Chcialabym tak po 10 cm wszedziej zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to racja, tragicznie nie jest, ćwicze, wcześniej jeździłam przez dwa lata konno - nie mam sflaczałej sylwetki, jak ktos powiedział - mięśnie warzą, ale jednak, ciałka tez mam, trzeba zrzucić ! :)Puki co - Nie ciągnie mnie jednak do podjadania, na slodycze nie mam ochoty. Zacznę zagłębiać się w zasady zdrowego żywienia i pozostane na takiej diecie do końca życia, oprócz szczupłej sylwetki zachowam też zdrowie :) I jest mi dobrze z tym, że mogę tutaj o wszystkim pisać i mam wsparcie w was! Dzięki! Ps. nie mogę usiedzieć w łóżku, hy hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
162 cm wzrostu obecna waga: 47 kg od ponad 4 lat na diecie -23 kg Dieta = Zdrowy Tryb Życia (na całe życie) 2 x w tygodniu Salsa 1X w tygodniu aerobic od 2 lat bez wahań wagi Szczęśliwa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję utraty wagi :) Kurcze, ja dziś am słabszy dzień. jakaś głodna dziś jestem :) Może dlatego, że owsianki dzis z rana nie zjdałam :( No nic, w każdym razie chce odchudzać sie do sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia niedziela moich wakacji :( Jak wam idzie?? ja wczoraj miałam słabszy dzień. mam upiekła pyszne ciasto z malinami :) Musiałam posmakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIIIA
hej ja kupuje czerwoną herbate tez z bio active i jest ok, dzis na sniadanko były 2 jajka na twardo i 2 kromki chrupkiego pieczywa, teraz kawa moze jakies jabłko ale zobaczymy do wieczora jeszcze daleko pozdrawiam:():)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja od dzisiaj zaczynam, jest wkońcu pierwszy dzień miesiaca. Mam 171 cm, waga cos ok 72 kg, jutro się zważe dokładnie. Popijam niegazowaną wode i ćwiczyłam dziś 30 min. Nic jeszcze nie jadłam, dopiero za troche obiadek. Nie jem jakoś dietetycznie, za to jeden posiłek dziennie- obiad taki jaki robi moja mama. Kiedyś jedząc tak przez 14 dni schudłam 6 kg, bez jo-jo, wtedy nie ćwiczyłam. Teraz chce znów spróbować, mam nadzieje, ze z efektem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adźka
wklejam z innego forum "mieszanka: siemię lniane otręby przenne płatki owsiane mięta pieprzowa skrzyp żelatyna spozywcza miód woda wszystkie skłądniki mieszamy w proporcjach 1:1, skrzypu dodajemy 1/10 a żelatyny szczypte mięte i skrzyp przed zmieszaniem najlepiej zmielić zamiast kolacji wsypać do kubka czubata łyżkę lub dwie ( w zalezności od tego jaki rozepchany jest żołądek) zalać dwoma/trzema łyżkami przegotowanej wody i dodać łyżeczkę miodu, wymieszać, spożyć i popić dwoma szklankami wody po pierwsze działa bo pęcznieje w żołądku i nie czuje się głodu, po drugie zdrowe, wpływa na poprawę trawienia ( nie mylić z przeczyszczjącymi specyfikami) i jest tanie. tabletki wypełniające żołądki kosztują z kilkadziesiąt złotych na miesiąc a tu za max 10zł jest tego na cały rok:d" ja jem to niekoniecznie zamiast kolacji, ale zawsze wieczorem i naprawde wplywa na poprawe trawienia:) nie tylko skrzyp ale i miete dodaje w proporcji 1:10 (rozrywam torebeczki "ekspresowki") moze komus sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemie lnianie?? Kurcze mam niemiłe wspomnienia z tym czymś :) Ja dziś znowu mam słabszy dzień. W końcu ostatnti dzień wakacji w moim życiu :( W każdym razie dziś będę sie pilnowaśc i żeby nie zjeść za dużo Dziewczyny a ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś w ogole sie nie ważę. Wchodzę codziennie na wage i myslę, że może jakis cud nastanie i będę ważyć mniej. Teraz ważę się co tydzień w sobotę. Zawsze rano :) Mierzyć też będę się w sobotę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super. warzyłam się przed chwilą 77,8. jem posiłki poniżej 1000 kcal. co do słodyczy, pozwoliłam sobie dzisiaj na pół cieńkiego plasterka ciasta, murzynka :) wczoraj na jedną trufle :) to chyba nie aż takie przestępstwo? hy hy. ale jestem chora, więc moje treningi odpadają, boję się,że przez brak ruchu, moja waga będzie stałą w miejscu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po smacznym śniadanku, w którego skład wchodzi : jedna kromka ciemnego pieczywa + dżem o nazwie \"dietta\" ma tylko 104 kcal, zwykłe przeważnie mają coś około 169 kcal :) do tego pół szklanki mleka 0,5. po śniadanku wypiłam dwie czerwone herbaty i połknęłam magnez. waga pokazuje na dzień dzisiejszy 77,3 kg - schudłam już 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×