Odpowiedz na ten temat

blizny po oparzeniu

• gość 2017.09.14 [10:26]
    Hej
  • gość 2017.09.14 [10:50]
    Hej co tutaj taki zastój trzeba się rozruszac
  • gość 2017.09.14 [11:06]
    Ja też jestem poparzona.wiem co znaczy dla was lato. Ja też marzę aby kiedyś założyć bluzkę z krótkim rękawkiem. Mam męża dziecko i 30 lat....a blizne od 29 lat. Myślałam że to przejdzie ale się myliłam. Postanowiłam coś z tym zrobić. W październiku idę na wycięcie częściowe blizny później lasery dermabrazja. Lekarz powiedział że u każdego będzie inny efekt działania. U jednej osoby brak efektu (a przepraszam bardzo na czym tracicie na dalszym zakrywaniu blizny) u innej znaczna poprawa a u innej spektakularne WYGŁADZENIE.NIE PODDAWAJCIE SIE. ja przeanalizowalam wszystko za i przeciw. I zdecydowałam. A uwierzcie sama świadomość że coś się z tym robi bardzo pomaga przynajmniej mnie. DO DZIEŁA. będę informować o swoich efektach. Wiem że nie można całkowicie usunąć blizny ale można znacznie wyglądzic i otrzymać skórę Bez zgrubiebien zmarszczen a to bardzo dużo. Nie będzie to idealna struktura skóry ale uzyskując taki efekt mogłabym bez skrępowania wyjść na plażę. WSPIERAMY SIE DOBRZE ZE MAMY TE FORUM I DZIAŁAJĄCE MIMO ŻE ROBI SIĘ ZA OKNEM CHŁODNO BO NEGATYW EMOCJE WRÓCĄ ZA KILKA MIESIĘCY
  • gość 2017.09.22 [16:11]
    No odzywajcie się kobietki. Działacie ze swoimi bliznami
  • gość 2017.10.29 [12:26]
    Kurcze przesunął mi się jednak termin zabiegu na początek listopada. Dam, znać co i jak.
  • gość 2017.10.29 [12:29]
    Ahh to nasze forum jak szaruga za oknem i trzeba się ubierać to i forum ucicha ha ha ha
  • gość 2017.11.03 [17:04]
    Hej no to Wam opowiem jak było. Jestem już po zabiegu wycięcia blizny oczywiście częściowo bo blizna jest duża i znajduje się w części ruchomej. Bylam u p. Dr Nawrockiego we Wrocławiu. Efekt super i jestem bardzo zadowolona. Najgorsza cześć bliny wycieta na resztę laser co2. za półtora tygodnia i kolejne. Będę informować co i jak. ALE jak ktoś szuka dobrego plastyka we Wrocławiu to bardzo polecam i nie drogiego. Zapłaciłam 1500 zł wcześniej byłam na konsultacji u innego i zaśpiewał za wycięcie tej samej blizny 2500 zł.
  • gość 2017.11.07 [11:00]
    Na kafeteri laser frakcyjny działa? Odezwała się dziewczyna która miała blizne po oparzeniu na nogach. Mówiła że jej bardzo pomógł laser mixto... Chyba tak. Teraz ma bardzo niewidoczna blizne. Prosiłam aby podzieliła się z nami doświadczeniami. Ale nie wiem czy tu się pojawi. Jakby co to tylko informuję ale nic więcej nie wiem.
  • gość 2017.11.17 [14:02]
    Wygląda na to że tylko ja tu pisze póki Co?? Ha ha. Bylam na pierwszym laserze i zdjęciu szwów. Narazie nic nie widzę prócz czerwonego placu. Widziałam nogi tej dziewczyny która przesłała mi zdjęcie no i efekt wow.... Dzwonilam tez do dr Owoca aby przesłał mi maść scaldex na ładne zabliznienie rany po korekcji blizny. Czekam na nią... Zobaczymy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...