Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Gość NAGDA
PRZEZ TE UPAŁY wCZORAJ PRZEPŁAKAŁAM CAŁY DZIEN.....nie daje sobie rady...nie umiem tak życ...jestem taka niesmiała przez te blizny... a dziewczyny gadają że nie wyjdą na plaże bo mają zwałeczek tłuczyku, bo maja piegi na plecach a ja..???? Ja by m z chcęcia sie z nimi zamieniła.. mam okropne myśli... myśli samobójcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGDA
NITKA 85 on zadzwonił i mnie przeprosił.ze nie chciał tak sie zachowac . ogólnie dobry chłopak... jutro sie umówiliśmy... najwazniejsze że już wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, facetom tez nalezy dac szanse. Nie wszyscy od razu wiedza jak dobrze zareagowac, widocznie on potrzebowal troche czasu. Daj znac jak tam minelo spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagda
dam znać . zaraz jade z ni9m nad jezioro-- no oczywiście ja sie kąpie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGDA
OJ OJ POMYLIŁAM SIE- I MIAŁAM NAPISAC- OCZYWIŚCIE SIĘ NIE KĄPIE..TAM W OSTATNIM WPISIE. A NITECZKA BYŁAM I NAD JEZIORKIEM I U ZNAJOMYCH JEGO. I NAD JEZIOREM Z JEGO KOLEGĄ. FAJNY JEST. MOŻE COŚ COŚ COŚ ALE ZOBACZYMY- BO JAK ARAZIE NIE CZUJE DO NIEGO NIC ALE JA GO MAŁO ZNAM.ZOBACZY SIE. A TY NITECZKA JAK TAM?? SKAD JESTES??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ten topik jeszcze zyjhe;) nestepnym razem nadrobie zaleglosdci:D P.S. ostatnio oparzylam sobie nadgarstek zelaskiem:o pozdr.🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze,ze udalo ci sie spotkanie i zycze wiecej takich ( niekoniecznie z tym samym ;) ) Ja jestem ze Śląska, ok. 43 km od Czestochowy i Katowic (dokladnie pomiedzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zana21
Czesc dziewczyny.Ja jestem z Chorzowa.Dwa tygodnie temu bylam na wielkich zakupach i powiedzialam sobie "dosyć" kupilam sobie pare bluzek z krótkim rekawem. Na początku nie było to łatwie wiec bandarzowałam sobie górną partie reki, ale ostatio pierwszy raz wyszłam z swoim synem i mama na spacer bez jakiegokolwiek kamuflowania swojej reki. Usiadłyśmy sobie na piwku ghdzie było mnustwo ludzi, oczywiście kazdy spojrzał, ale poczułam ulge. Spojrzenia ludzi nie były az takie straszne... Pierwszy raz zapomniałam o tym ze mam te blizy. KOCHANE!!! SPRÓBUJCIE NA POCZĄTKU OD JAKIEGOŚ OPATRUNKU, OPASKI UCISKOWEJ CZY CZYMŚ TAKIM, ZOBACZYCIE ZE WAM ULZY, A PO CZASIE MOZE SIE PRZEŁAMIECIE TAK JAK JA... JESZCZE 2 TYGODNIE TEMU NIE POMYSLAŁABYM ZE MI SIE TO UDA. PRZECIEZ TO NIE NASZA WINA ZE MAMY TEN PRZEKLETY DEFEKT, KAŻDEMU TO SIE MOZE ZDARZYC!!! Zostawiam swój nr gg gdyby ktoś chciał pogadać 4824534 POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
siemka laseczki!!ja mam 16 lat i tez w niedziele wczoraj odwazyłam sie wyjsc z krótkim rekawem a tam była cała szkoła bo to była taka imprezka!!ale ja miałam opaske uciskową niektórzy sie pytali co mi sie stało muwiła im otwarcie jeny jak ja sie z tego cieszę!!pozdrawiam i całuje wszystkim!!!niewstydzcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGDA
HEJ. wiecie że sie nie mogę jakos -przemóc. chodze w ten upał w 3/4 rekawku. jak debil. czasem nachodzi mnie myśl by zrobic to tak z opaska ale nie moge.jakoś mam opory. zrozpaczona prosze pomóż mi - jak ty to zrobiłas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam blizny
:( nienawidze lata parze sie w długim rekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam blizny
NAGDA -> masz poważne oparzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam blizny
Ja mam 3 plamy na prawej ręce i plamę wielkości dłoni na plecach ... powiem wam szczerze , ze to wina mojej matki , która kamuflowała moje blizny .. [miałam 5lat jak oparzyłam się wrzątkiem leżałam tydzień czy 2 w szpitalu] osobiście nie wstydze sie tego pokazywac .. ale ona mi nie pozwala :O ... koncze w tym roku 19 lat :O ... boże jak ja chce sie usamodzielnić i zacząc cieszyć się zyciem! ... wrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
czesc NAGDA ja po prostu była majówka i bardzo gorąco i moja psiapsiółka mi powiedziała zebym załozyła na krótki rekawek bluzke!!ZAŁOZYŁAM!!i sie bardzo z tego ciesze juz sie tego niewstydze!!prawie kazdy sie pyta co mam na reku ja muwiie poprostu ze sie oparzyłam!!zrób tak jak ja!!!tylko bądz razem ze swoją psiapsiółką bedzie Ci razniej mimo to ze ona niema blizn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
do:ja tez mam blizny a czemu to przez twoją mame nieobwiniaj jej za to ja tez sie oparzyłam przy swojhej mamie i tez tak kiedys myslaam ze to przez nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja szczerze powiedziawszy nawet nie mam zmiaru sie przemoc,zakladajac np bikini czy krotka spodniczke. Oprocz rozleglych blizn po oparzeniu mam jeszcze blizny po przeszczepie skory na rece, lydkach a nawet na brzuchu(ale ta ostatnia jest malo widoczna). Zazwyczaj ludzie pytaja sie o ta blizne na rece,jak kogos lubie i mam ochote to odpowiem o co chodzi. Czy ludzie patrza na moje nogi nie mam pojecia bo blizny mam \"tylu\" wiec nie widze. Tylko,ze te blizny choc nie wygladaja za dobrze nie rownaja sie wogole z tymi pierwotnymi.A ja nie mam zamiaru czuc az tak duzego dyskomfortu psychicznego i mnostwa pytan na ktore nie mam ochoty odpowiadac wiec bikini i spodniczki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja szczerze powiedziawszy nawet nie mam zmiaru sie przemoc,zakladajac np bikini czy krotka spodniczke. Oprocz rozleglych blizn po oparzeniu mam jeszcze blizny po przeszczepie skory na rece, lydkach a nawet na brzuchu(ale ta ostatnia jest malo widoczna). Zazwyczaj ludzie pytaja sie o ta blizne na rece,jak kogos lubie i mam ochote to odpowiem o co chodzi. Czy ludzie patrza na moje nogi nie mam pojecia bo blizny mam \"tylu\" wiec nie widze. Tylko,ze te blizny choc nie wygladaja za dobrze nie rownaja sie wogole z tymi pierwotnymi.A ja nie mam zamiaru czuc az tak duzego dyskomfortu psychicznego i mnostwa pytan na ktore nie mam ochoty odpowiadac wiec bikini i spodniczki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja szczerze powiedziawszy nawet nie mam zmiaru sie przemoc,zakladajac np bikini czy krotka spodniczke. Oprocz rozleglych blizn po oparzeniu mam jeszcze blizny po przeszczepie skory na rece, lydkach a nawet na brzuchu(ale ta ostatnia jest malo widoczna). Zazwyczaj ludzie pytaja sie o ta blizne na rece,jak kogos lubie i mam ochote to odpowiem o co chodzi. Czy ludzie patrza na moje nogi nie mam pojecia bo blizny mam \"tylu\" wiec nie widze. Tylko,ze te blizny choc nie wygladaja za dobrze nie rownaja sie wogole z tymi pierwotnymi.A ja nie mam zamiaru czuc az tak duzego dyskomfortu psychicznego i mnostwa pytan na ktore nie mam ochoty odpowiadac wiec bikini i spodniczki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja szczerze powiedziawszy nawet nie mam zmiaru sie przemoc,zakladajac np bikini czy krotka spodniczke. Oprocz rozleglych blizn po oparzeniu mam jeszcze blizny po przeszczepie skory na rece, lydkach a nawet na brzuchu(ale ta ostatnia jest malo widoczna). Zazwyczaj ludzie pytaja sie o ta blizne na rece,jak kogos lubie i mam ochote to odpowiem o co chodzi. Czy ludzie patrza na moje nogi nie mam pojecia bo blizny mam \"tylu\" wiec nie widze. Tylko,ze te blizny choc nie wygladaja za dobrze nie rownaja sie wogole z tymi pierwotnymi.A ja nie mam zamiaru czuc az tak duzego dyskomfortu psychicznego i mnostwa pytan na ktore nie mam ochoty odpowiadac wiec bikini i spodniczki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenja
Hejka:-) Czy ktoś wie może jak blizny reagują na samoopalacz? Idę w sobotę na wesele i chciałam sobie trochę nogi "opalić" (tak żeby nie oślepiać innych bielą zakładając spódnicę, bo rajstopy w taki upał raczej odpadają), ale mam na nich blizny po przeszczepie skóry i boję się, że mogą na nich powstać jakieś okropne przebarwienia:-( Jeśli któraś z was eksperymentowała już z samoopalaczem na bliznach to będę wdzięczna za wszelkie spostrzeżenia. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
do FEnja:ja chyba przedwczoraj stosowałam samoopalacz i nic niewidac niema zadnych prezbarwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zana21
Hej! Ja tez kiedyś obwiniałam swoją mame, mówiłam jej nie raz w złości ze to przez nią mam blizny i gdyby mnie bardziej pilnowała to bym tak nie cierpiała.Jednak teraz gdy sama mam dziecko wiem ze nie bylo to z jej winy. chwilka nieuwagi i może sie stać wszystko co najgorsze, dzieci są wszystkiego ciekawe, a teraz dopiero rozumie jak moja mama cierpiałam wtedy gdy sie oparzyłam. Głowa do góry dziewczęta bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam blizny
rozpaczona ale to moja mama oblała mnie tym wrzatkiem ! :/ .. noc cóż tak miało być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam blizny
no*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam blizny
ale nie obwiniam jej za to co sie stało tylko za to , że nie pozwoliła mi nosić krótkich rękawków od małego ... czułabym sie inaczej ... a te moje blizny nie są zbyt rozległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenja
Rozpaczona dzięki za info:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenja
Moja mama też była obecna przy tym jak się oparzyłam. Gdyby nie ona to pewnie bym się cała spaliła:o Chyba bardziej to przeżywała niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGDA
heja. no ja mam oparzenie na całym reku i szyi po lewej stronie. A JA NA POPARZENIA I tak chodze na solarium. mam gdzies - i tak mam blizny - a nawet mniej je widze przez solar . oj laski my to mamy życie ; ( ale lipa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zana21
Ja również chodze na solarium od paru lat i naprawde mniej widoczne są te blizny, nie widac przynajmniej przebarwien na skórze po oparzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczona
ja tez mam blizny a jak twojja mama Cie oblała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×