Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny - doświadczenia

• pati4220 2017.08.09 [14:24]
    Zacznę od początku.. w zeszłym roku w czerwcu poddałam się zabiegowi mikroblendingu brwi, po pierwszym zabiegu barwnik praktycznie całkowicie zszedł, po dwóch korektach wygladał ok ale sam makijaż po pół roku zniknął . Więc nie wiele myśląc udałam się na nowy makijaz(nie na odświeżenie do kobiety u której wcześniej robiłam) ale do innego gabinetu. Było to w kwietniu 2017, po zabiegu brwi miałam granatowe!!!!!sami rozumiecie, że korekty nie chciałam.. barwnik zaczął się mocno wypłukiwać więc postanowiłam ponownie uda się do innego salonu na zabieg i co.. i mam znowu granatowe brwi ;(( co mam zrobic ???to kwestia barwników ??mojej cery ???czy iśc tutaj na korektę ???pomocy
  • Zobacz także:

• gość 2017.08.13 [14:34]
    Witam robił ktoś makijaż w Madame Art czy zrobiły się brwi czerwono bordowe po czasie tak jak mi? Masakra a usta szkoda gadać. Niby sale pozytywne opinie ale to chyba ściema i czy znajdzie się ktoś niezadowolony jak ja ?? Proszę o odpowiedz bo aby sianko wyrzucone w bloto
  • gość 2017.08.14 [11:23]
    Robiłam w Wawie u Dominiki na Wilczej- salon "Jest pieknie" usmiech.gif polecam, profesjonalna lingeristka ze sporym doswiadczeniem i pasją do wykonywanej pracy. No i dobrze doradza, tak żeby efekt był estetyczny, nienachalny. Dlatego ciesze sie, ze tam trafilam- dzieki temu mam ladnie podkreslone brwiusmiech.gif
  • gość 86 2017.08.15 [13:43]
    Witajcie w zeszłą środę zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi. Od dwóch dni zaczął się łuszczyć. I jestem cała w ciapki. Tam gdzie się wyłuszcza pod spodem jest białe nic nie ma. To tak ma być. Linergistka mówiła że pigment się pojawia do 2 tygodni. Czy to prawda??? Bo już zaczęłam się martwić.
    Na razie tak wyglądam że część jest prawie że czarna, a gdzie strupki odpadły biało. Odpiszcie szybko proszę
  • balutka 2017.08.24 [12:56]
    ale to normalne nie przejmuj się, przecież miałąś nakłuwaną skórę, jak też robiłąm sobie brwi w magic visage na mokotowskiej i dziewczyna od razu mnie poinformowała że mogę spodziewać się takiego efektu dlatego nie panikowałam bo wiedziałam, że i tak muszę wrócić na poprawkę, dziwne że twoja kosmetyczka nie powiedziałą Ci o tym?
  • nonaczka 2017.08.29 [10:17]
    W Magic Visage p. Estera informuje o nakłuwaniu skóry. Zawsze rzetelnie, dlatego polecam zmienić salon.
  • balutka 2017.08.29 [15:07]
    oczywiscie, że tak jest mnie estera od razu uświadomiła, że będę miałą nakłuwaną skórę i że mogą pozostać strupki, więc nie wiem w czym problem.
  • meggyplu 2017.09.01 [12:54]
    Makijaż pernamentny mimo, że zabrzmi to dośc dziwnie zmienił moje życie... mogę zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego dnia usmiech.gif Jeśli ktoś planuje taki zabieg w Tychach to zdecydowanie sugeruję gabinet kierach.pl. Robią naprawdę dobrą robotę.
  • gość 2017.09.06 [19:59]
    Ja ostatnio byłam w http://dolcevitasalon.pl i było mega, świetny salon kosmetyczno-fryzjerski usmiech.gif
  • Hala123 2017.09.11 [16:40]
    Ja polecam gabinet kosmetyczny https://beautyconect.pl/. Super fachowcy. Jestem zadowolona.
  • paulinkaz84 2017.09.12 [08:56]
    Ja zrobiłam makijaż permanentny oczu a dokładnie linia rzes- wyglądają optycznie na gestsze i górną kreskę na powiece. Skorzystałam z usług beautyconnect.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu.
  • tyna7 2017.09.14 [09:39]
    polecam zaglądnąć do ofert tego salonu beautyconect.pl . mają bardzo ciekawe oferty cenowe.
  • marciochaa 2017.09.23 [20:01]
    ja brwi robiłąm sobie z kolei w salonie Magic Visage u Estery, wyszły super, ma dobre ceny ale najważniejszy jest efekt bo u niej możesz spodziewać się rewelacyjnego efektu.
  • Roksana1 2017.09.24 [11:38]
    Polecam bardzo beautyconect. Przemiła obsługa z ogromnym doświadczeniem. Zajrzyj koniecznie na ich stronę. Tam jest wszystko opisane wraz z cennikiem. Od 5 lat korzystam z ich usług i złego słowa nie dam powiedzieć usmiech.gif
  • gość 2017.09.26 [01:44]
    Mi robili wwww.loftspa.pl i jestem zadowolona usmiech.gif Makijaż ładnie podkreśla moja urodę i jest taki, jaki zawsze chciałam <3
  • horizon 2017.09.27 [13:16]
    Ja mam wykonaną za pomocą makijażu permanentnego kreskę na górnej powiecie. Niestety, mimo tego, że było znieczulenie zabieg jest bolesny. Ale nie ma się co dziwić, bo to delikatna strefa. Robiłam makijaż w SCM estetic w Krakowie i Panie zadbały o to, aby było jak najmniej boleśnie.
  • seweryneczek 2017.10.03 [21:10]
    Bardzo zadowolona jest moja koleżanka która robiła sobie makijaż permamentny twarzy z czego bardzo się cieszy z tego zabiegu co polecam gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/ bo naprawde warto spróbować a będzie dobrze.
  • seweryneczek 2017.10.03 [21:11]
    Bardzo zadowolona jest moja koleżanka która robiła sobie makijaż permamentny twarzy z czego bardzo się cieszy z tego zabiegu co polecam gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/ bo naprawde warto spróbować a będzie dobrze.
  • seweryneczek 2017.10.04 [09:39]
    Koleżanka zrobiła sobie makijaż permamentny oczu i twarzy co podkresla jej obecnie wyrazistośc*****ekność z czego jest zadowolona co i ja polecam bo naprawdę warto być w gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
  • gość 2017.10.04 [11:35]
    Na zabiegi odmładzające skórę twarzy od jakiegoś czasu jeżdżę do gabinetu przy Staromiejskiej. Efekty są i co najważniejsze skóra robi się naturalnie uniesiona a nie jakoś sztucznie rozciągnięta. Na facebooku jest ich wizytówka – www.facebook.com/fashiononbeauty .
  • gość221 2017.10.04 [16:02]
    Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Bardzo wysoka jakość usług i super fachowcy. Przyjdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/
  • gość 2017.10.05 [02:50]
    Polecam Gabinet Różany w Krakowie! Zobaczcie jakie ładne brwi tam robią - http://gabinet-rozany.pl/galeria/.
  • seweryneczek 2017.10.05 [10:14]
    Makijaż permamentny która robiła sobie moja koleżanka jest zadowolona z efektów która zrobiła sobie na twarzy co i ja również polecam - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
  • seweryneczek 2017.10.05 [10:17]
    Koleżanka juz ma teraz bardzo dobre rozeznanie gdzie zrobiła sobie makijaż permamentny oczu i brwi co jest zachwycona efektami co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
  • seweryneczek 2017.10.05 [10:20]
    Koleżanka zrobiła sobie makijaż permamentny oczu gdzie jest zadowolona i bardzo jej sie podoba wykonanie w gabinecie gdzie jest miła obsługa co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
  • gość 2017.10.05 [10:37]
    A ja od 2015 roku robiłam sobie już 2 razy makijaż permanentny w Warszawie uczestnicząc w programie badania trwałośc***igmentów. Mały wydatek a rezultat perfekcyjny i trwały. Zobaczcie same
    - modelka.vg1.pl, albo na stronie mikropigmentacja.vgh.pl
  • Olalala99 2017.10.05 [17:10]
    Ja polecam gabinet kosmetyczny http://brovi.club
    Teraz Atrakcyjne Ceny !
    - 30% na wszystkie zabiegi w Październiku
    Jestem zadowolona.
  • gość221 2017.10.07 [13:35]
    Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Robiłam sobie tuta makijaż permanentny oczu i jestem zadowolona z wyników bo wygląda bardzo naturalnie . Wejdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/
  • seweryneczek 2017.10.07 [13:36]
    Bardzo zadowolona jest moja siostra która robiła sobie makijaż permamentny a właściwie z powiekami żeby jej nie opadały i zabieg był bardzo zadowalający czym jest zachwycona co polecam również - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
  • aleszy 2017.10.09 [10:34]
    Jeśli masz wątpliwości i szukasz profesjonalnego gabinetu polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl. Profesjonalizm, estetyka wykonania i indywidualne podejście do klientki. Wspaniałe doświadczenia i świetne efekty tylko tutaj!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...