Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci co myślicie o takiej kobiecie

Polecane posty

Gość gość

która mieszka sama i się utrzymuje za 1500 zł? Czy taka kobieta ma u Was szansę, czy raczej nie, bo jest mało ambitna i nie szuka lepszej płatnej pracy. Czy może wam jakoś imponuje, że mimo niskich zarobków jest w stanie się sama utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle placa wiec co ma zrobic,jest kobieta mam mniej mozliwosci i trudniej,liczy sie jej charakter i wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele zalezy od tego ile masz nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna nie patrzy na to ile kobieta zarabia, ważne że nie trzyma się mamy i jest samodzielna, a jak żyje ( nie wegetuje) za 1500 to na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 1500 to raczej tylko mieszkanie przy rodzicach. Przynajmniej ja nie znam żadnej która tyle zarabia i mieszka sama. Ale moje rówieśniczki, to około 40 latki. Wiadomo, na innym poziomie finansowym będzie kobieta 25 letnia zaraz po studiach, a na innym 40 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to żadnego znaczenia. Ani nam to imponuje ani nie imponuje. Być może chce zostać kura domowa wtedy nie ma sensu szukać lepiej platnej pracy. Ważne czy jest miła, ładna, kobieca i jakie ma poglądy na życie, rodzinę, sex. Jeśli tymi poglądami mi "zaimponuje" to reszta jest mało ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 1000%, lepiej niech piecze ciasta i dobrze gotuje i zajmuje się rodziną a nie biznesy i kariery w głowie, bo kariera u baby równa się nieudany związek i potem wycieczki po egiptach i szukanie młodego araba dla dowartościowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jak wygląda budżet domowy takiej kobiety i w jakich okolicach mieszka? no i ile orientacyjnie ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiki pitu piku, ze nie ma znaczenia, a jak sie chodzi na randki z facetami w realu a nie w swiecie wirtualnych to kazdy facet pierwsze o co to pyta to zawod czy pracuje, gdzie pracuje czy studiuje co studiuje kobieta, zawsze kazdy facet chce wiedziec czym sie zajmuje kobieta na co dzien, czyli ma to bardzoooooooo duzo znaczenie dla facetow. Jak odpowiadalam na portalach randkowych, ze nie pracuje to kontakt sie zawsze ale to zawsze bez wyjatku konczyl ze strony faceta, wiec nie pierd/olcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie gdzie pracujesz nic nie znaczy. To taka zwykła uprzejmość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytania w stylu "czym się zajmujesz" "co robisz" w necie służą właściwie tylko i wyłącznie podtrzymaniu rozmowy i nie ma co z tego wyciągać żadnych poważnych wniosków:o oczywiście odpowiedz "nie pracuję" nie będzie zachęcająca ale tylko na tej zasadzie co odpowiedz na pytanie o zainteresowania brzmiąca "nie mam zainteresowań", jak ktoś na takie pytania zacznie opowiadać jakieś banały to już jest znacznie lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj niepracującą zawodowo żone można utrzymywać bo to partnerstwo i ona ma prace z domem i rodziną, ale utrzymywać obcą babe niepracującą gdy nie wiadomo co z tego będzie to inwestycja w gòwno, która się nigdy nie zwróci. kto przerabiał ten temat to dobrze wie że będzie tylko dojony przez taką "księżniczke". Znam temat więc oszczedź sobie zaprzeczanie, bo taki układ to 100% kamień w studnie bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny z natury
gość wczoraj jak kobieta nie robi absolutnie NIC to na co komu taka? Albo praca albo nauka czegoś ( nie koniecznie studia ), bo co taka robi codziennie, nawet mieszkając z rodzicami?? Mam awersje do osób absolutnie bezczynnych bo to albo lenistwo albo debilizm, a lenia ani debilki na partnerke nikt nie chce. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z poważną "karierą" nie nadaje się na żone ani partnerke, każdy facet o tym wie doskonale, więc autorko nie przejmuj się, tylko ucz się gotować i piec ciasta, bo to zawsze się przyda w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zorro
jak umiesz dobrze gotować i jesteś rodzinna i poukładana bez nałogów to każdy normalny facet cie weźmie, jak nie umiesz NIC to doopa zbita i zdechniesz pod płotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zaryzykować
gość 2017.11.19 ile masz lat? mój kumpel mieszka w USA i szuka spokojnej kobiety na żone, więc jeśli nie masz problemu aby wyjechać to może coś z tego będzie, podaj szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co napisałaś nie ma prawie żadnego znaczenia. ważne jaki ma charakter, poglądy i no urodę a to co napisałaś to jakiś punkcik w 10 stopniowej skali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ nie jestem zorro dziś jak umiesz dobrze gotować i jesteś rodzinna i poukładana bez nałogów to każdy normalny facet cie weźmie, jak nie umiesz NIC to doopa zbita i zdechniesz pod płotem X Podpisuje się pod tym 4 kończynami. Po co nam takie co robią "kariery" albo próżne księżniczki? Już tu wyżej pisano, że nie wróży to niczego dobrego. Jeśli pokochamy się na dobre i złe, zbudujemy tez trwałą i szczerą przyjaźń oraz dobierzemy się podobnym temperamentem seksualnym to już jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem taki że lewaki w celu większych wpływów na podatki wmówili kobietom że mają robić kariery, tym sposobem zabijają układy rodzinne, powodują mase NIESZCZĘŚLIWYCH singielek szukających idealnego życia jak z seriali w TV, oraz efektywnie ograniczają wzrost ludności przez brak narodzin dzieci. Tracą na tym durne baby, bo całe życie chodzą nieszczęśliwe, ale za to zarabiają i wydają aby zabić nude i depresje, i generują zyski i wpływy z podatków. Wygrywa system, tracą baby, bo faceci zawsze kogoś tam znajdą, nawet z innego kraju i jest ok. http://m.newsweek.pl/polska/dlaczego-coraz-wiecej-polek-zyje-samotnie-zwiazki-uczucia-milosc-single-singielki-newsweek-pl,artykuly,280972,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie obchodzą zarobki kobiety, liczy się wygląd, sex, wspolne zainteresowania, chęć rozpalenia ogniska domowego, zdolnosci kulinarne i opiekuńcze. kasę zarabiam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za hipokryzja, o litości... w dzisiejszych czasach faceci (nie wszyscy) ogladają się na kobietę. Ma dobrze zarabiać, mieć własne m-najlepiej apartament, wtedy "kandydatów" czyt. niedorajdów życiowych, co nawet śrubki nie potrafią przykręcić- będzie mnóstwo. Ma super gotować, być strażnikiem domowego ogniska, dobra żona, matka i kochanka i być na każde skinienie takiego niedorajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:43 a jak ciezko zachorujesz to bedziecie zdychac z glodu albo po rozwodzie poscisz ja z torbami marne rozwiazanie byc na utrzymaniu takiego malo rozgarnietego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale teraz kobiety chcą też kariery i zarabiać, bo tak miało być lepiej i lewaki taką propagande feministyczną zasiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy to nieudacznik
gość dziś dlaczego tylko dla niedorajdy? gdzie ty poznajesz tych facetów, pod monopolowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przy rozwodzie baba dostaje połowe zdobytego po ślubie majątku, chyba że oboje szastali kasą i nie ma nic do podziału, to wtedy baba do matki wraca albo pod most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 22.30 Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to nie byłoby nadinterpretacji:P Napisałam, nie wszyscy:P I jak czytać nie potrafisz, to co tutaj rozkminiać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś że nie wszyscy a gdzie ja pisze że wszyscy??? i kto tu ma problem z czytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×