Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rrryfka

CZEMU DERMATOLODZY NIE WYPISUJĄ IZOTEKU trądzikowcom, skoro tylko on naprawde i

Polecane posty

i na dlugo pomaga??? Po co sie podtruwac tyle tat. Jak mozna sie kilka miesiecy podtruc troche bardziej ale zobaczyc efekty i na reszte zycia miec spokoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety izotek to nie takie cudo. Po pierwsze nie wypisują, bo nie wszystkich stać na takie leczenie. Po drugie mogą go brać jedynie osoby, które nie miały nigdy większych problemów zdrowotnych. Po trzecie - niektórym izotek nie pomaga. Po trzecie -- czasem jego negatywne działanie jest dostrzegalne po kilku latach (np. kłopoty z wątrobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tetralysal wraz z zinerytem pomógl na kilka miesiecy, potem wszystko wróciło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastosowalam chyba wszystkie masci zineryt,benzacne,tetralysal i wiele innych a zadne mi nie pomogly:( w koncu gin mi Diane przepisal.czekam na okres i proboje;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rosel WIdze ze jestes w takiej samej sytuacji jak ja . Choc ja jeszcze biore tetralysal i od 12 dni DIANE-35. Na razie nie widze zadnych efektow, ale niektorzy mowia ze na poczatku moze byc nawet gorzej. Ale jest inny problem mam juz okres od 12 dni.. nie jest mocny w sumie kilkanascie kropel ale zawsze to cos. Ale w ulotce jest napisane ze do 3 miesiecy moga wystapic rozne krwawienia w roznych dniach . wiec sie nie przejmuje na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wlasnie mam inny problem bo powinnam dostac okresu wczoraj i wziac Diane a oczywiscie dzisiaj jeszcze nie mam:( i jzu mnie schizy dopadaja. Eh;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jpamietam ze jak ja mialam brac 1 raz DIane (12 dni temu) to tak wczesniej myslalam o okresie ze chce go miec ze dostalam tydzien wczesniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×