Odpowiedz na ten temat

depilacja laserowa

• jagoda99 2012.05.05 [23:40]
    witam do niedawna borykałam się z problemem nadmiernego owłosienia,aż w końcu zdecydowałam się na depilację laserową jest to kosztowny zabieg ale bezpieczny i bezbolesny,a zbędne owłosienie znika trwale w końcu mogę się cieszyc gładkim ciałem więc jeśli mogę komuś pomóc .Polecam E L M E D Ul.Haffnera 6 SOPOT

• a co konkretnie depilowałaś? 2012.05.05 [23:43]
    Jak duże było owłosienie? ile kosztuje zabieg? jakim laserem był wykonywany?
  • kleopatra11 2012.05.06 [00:03]
    jestes naturalna blondynka czy szatynka? ile to kosztowalo?
  • joasia1980 2012.05.06 [15:14]
    Depilacja pomaga na kilka miesięcy, rok. Do tego nie można się opalać przed i po.
    BRANSOLETKI PANDORKI http://www.pandorki.blogspot.com
  • kleopatra11 2012.05.06 [17:40]
    naprawde? a moge wiedziec skad masz taka informacje? myślałam, że depilacja laserowa usuwa owłosiemie do konca zycia...zaskoczyłas mnie.

• joasia1980 2012.05.06 [18:10]
    Sama miałam jakieś 2 lata temu usmiech.gif
    Nie pamiętam dokładnie ile zabiegów ale 6 lub 7. Było fajnie od zabiegu do zabiegu pomijając, że przez ten czas nie można było się opalać i wyrywać włosów czyli najlepiej zarosnąć usmiech.gif Po 2 lub 3 miesiącach włosy zaczęły normalnie odrastać. Teraz są chyba nawet większe.
    I nie mam problemów z hormonami, bo zaraz znajdą się właścicielki salonów które to zasugerują. Dałam się nabrać jak inni.

• pulkeen 2012.05.06 [21:23]
    duzo też zależy od tego czy jesteś blondynką czy brunetką, u brunetek są zawsze szybciej widoczne efekty. Znajoma była na depilacji nóg w krakowskim salonie harmonia i też miała kilka zabiegów, ale to akurat norma. Dużo lepsze efekty niż ipl daje np. laser fotona spectro (oni tam takieog używali), więc warto przed zaiegiem trochę poczytać o rodzajach laserów
  • helena_r 2012.05.07 [18:34]
    Dziewczyny jeśli depilacja laserowa to tylko laserem LightSheer Duet. Inne lasery nie sa tak skuteczne. Ja pierwsze zabiegi wykonywalam LightSheer'em i bylam bardzo zadowolona. Od 3 lat nie mam owlosienia ani pod pachami ani na łydkach. Teraz byłam na tym najnowszym systemie LightSheer Duecie na przedramionach- mam na rekach jasniejsze włosy- i jestem mile zaskoczona szybkościa zabiegu i tym,ze nic a nic nie boli. Jesli jestescie zainteresowane to polecam gabinet Vacu-med w Krakowie
    Pozdrawiam

• joasia1980 2012.05.08 [04:43]
    "Jesli jestescie zainteresowane to polecam gabinet Vacu-med w Krakowie"

Właśnie o tym mówiłam. Już są reklamy usmiech.gif
    Nie nabieraj się na to bo stracisz tylko pieniądze.

• helena_r 2012.05.11 [10:16]
    joasia1980 co w tym złego, ze polecam gabinet z którego jestem zadowolona? Przeciez po to miedzy innymi jest formum. To ze Ty nie jestes zadowolona z efektow nie znaczy ze teraz nikt nie ma probowac depilacji na sobie i ze ma chodzic zarosniety...
    Pozdrawiam
  • ul lal la la la la 2012.05.11 [10:19]
    TO JEST REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA

• u la la l lala allla la la 2012.05.11 [10:20]
    E L M E D Ul.Haffnera 6 SOPOT

To najgorsze co może być

• Monika w okularach 2012.05.11 [10:23]
    Potwierdzam, ze depilacja laserowa najlepsza jest na świecie- ja z drugiego końca Polski- Wrocław i polecam gabinet na "L" koło Ronda. Wcześniej byłam w gabinecie na "D" i nie było dokładnie zrobione trochę mnie poparzyło:/ Dlatego gabinet też jest ważny moim zdaniem- przede wszystkim lekarz wybiera moc dla danej osoby indywidualną- Pytajcie gdzie jeszcze są dodatkowo bezpłatne poprawki. Tam, gdzie teraz chodzę są. No i IPL na mnie nie działa. Na koleżankę podziałał, na mnie niestety- a włosie mam takie "typowo polskie" myszata blondynkausmiech.gif
  • Monika w okularach 2012.05.11 [10:25]
    ja robiłam pachy ostatni raz 1,5 roku temu. Odrosły mi dwa białe włosy i nic poza tym.. Mam pytanie do Joasi- aki to był laser? Bo z tego co mi wiadomo jak miałam robione jakimś aleksandretowym- nie wiem czy dobrze piszę.
  • kroppla 2012.05.11 [10:31]
    Robiłam bikini. Byłam 3 razy jakies dwa lata temu - jestem super zadowolona. mam pojedyncze odrastające włoski.
    Jak ktoś był 6-7 razy i nadal włosy odrastaja - i to po dwóch miesiącach, to cos musi byc nie tak.
    A moze to zależy od partii ciała? Kolezanka robiła uda - no i zero efektów, a pachy i bikini super.
    No i jeszcze - im grubsze włosy - tym łatwiej je usunąć. Czyli, ze blondynki mogą miec kłopoty.
  • taYson 19 2012.05.11 [12:36]
    Robiłam depilacje i włosy są jak były. Wyżej reklamy
  • kleopatra11 2012.05.11 [23:00]
    kurczę to juz nie wiem sama,co myslec na ten temat bo opinie sa zdecydowanie podzielone. jedyne co mnie przekonuje to fakt ze mam naturalnie brazowe wlosy (i czarne oczy).

• Rosalinda Paczeko 2012.05.12 [00:36]
    Odrastają niestety.
    .... bezrobocie wśród młodych (do 34 lat) woj.lubelskie 57%, małopolskie 56%, świętokrzyskie 54% (luty 2012) ...
  • lg 200112211 2012.05.12 [08:48]
    a powiedzcie mi cos
    jaki jest koszt takie zabiegu?
    ile razy trzeba iśc by był efekt widoczny?
    a jak pujdzie sie 1 raz i wiecej juz nie to bedzie mniej czy nie

• kleopatra11 2012.05.12 [14:23]
    z tego co wiem to jest to seria zabiegów i po jednym zabiegu efektu nie ma...a cena zalezy od czesci ciała.

• Leonelka 2012.05.12 [14:32]
    Po pierwszym i drugim to więcej odrasta
    Ja miałam 8 i po 3 miesiącach powoli odrastają smutas.gif Kupe kasy wydałam sama broda 350zł. wąsy 200zł. nogi 1000zł.
    Głupota jakich mało smutas.gifsmutas.gif
  • hdfdfdfdfdfdfdfdfdfd6t 2012.05.12 [17:22]
    odrastaja?
    ja chciałabym zrobić sobie brodę bo w ostatnim czasie mi rosną tam włosy, chyba coś z hormonami mam nie wporzadku, okropnie to wyglada i chciałbym sobie ztobic laserowo.

A po jakim czasie odrastaja? nie znikają na zawsze, przeciez wiekszość osób tak zachwala to... może był do d**y laser?
  • Rosalinda Paczeko 2012.05.12 [18:13]
    Jeśli masz problemy z hormonami to na milion % odrosną ze zdwojoną siłą. To nie prawda, że 'laser był zły' lub 'zły gabinet'. Kobieta z bardzo jasną skórą i czarnymi włosami (zdarzają się takie ? ) może zauważyć jakiś efekt ale im ciemniejsza karnacja a jaśniejsze włosy tym gorzej.

.... bezrobocie wśród młodych (do 34 lat) woj.lubelskie 57%, małopolskie 56%, świętokrzyskie 54% (luty 2012) ... (źródło - wyborcza.biz) Zamknięto ponad 310 tys. firm - ok. 100 tys. więcej niż rok wcześniej. (źródło - forbes.pl)
  • Rosalinda Paczeko 2012.05.12 [18:15]
    Jeszcze jedno, kto zachwala ? Twoje znajome czy anonimowe wpisy na forum i artykuły sponsorowane w prasie i necie ?
    .... bezrobocie wśród młodych (do 34 lat) woj.lubelskie 57%, małopolskie 56%, świętokrzyskie 54% (luty 2012) ... (źródło - wyborcza.biz) Zamknięto ponad 310 tys. firm - ok. 100 tys. więcej niż rok wcześniej. (źródło - forbes.pl)
  • ddddddddddeeeeeeeeeeeedddddddd 2012.05.13 [16:47]
    jakto jeszcze wiecej? dlaczego? skąd sie to bierze i po jakim czasie odrastaja?
  • Rosalinda Paczeko 2012.05.13 [20:46]
    Na problemy hormonalne tylko lekarz. Nie bierz się nawet za laser przed wyleczeniem, bo po prostu stracisz pieniądze. Bez sensu.

• hdfdfdfdfdfdfdfdfdfd6t 2012.05.14 [21:24]
    byłam u ginekologa niby jest ok, hormony tez lekarz powiedział że to rodzinne i się pojawiły włosy i juz...

a opowiedz mi czemu ty jesteś tak negatywnie nastawiona? opowiedz jak to wyglada i czemu nie jesteś zadowolona
  • rybka-plum 2012.05.15 [10:29]
    ale przecież dla kobiet z hirsutyzmem laser to jedno z lepszych rozwiązań! te twarde i ciemne włosy 'widzi' i usuwa najlepiej z tego co mi wiadomo. zresztą, odsyłam po informacje do fachowców - http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_la serowa.html tu opisują co i jak.
  • wizia 2012.05.21 [13:35]
    Dziewczyny jeśli traficie na uczciwą obsługę w gabinecie to powie, że laser nie jest raz na zawsze, nawet jeśli weżmie się serię zabiegów. Może elektroliza przyniesie efekt na dłużej - ale cena....
    Domowe urządzenie Silk'n jest ok. Nie tylko ja jestem zadowolona, ale też wiele innych dziewczyn.Trzeba zabiegi powtarzać, ale jest efekt.
    Koszty zupełnie inne niż w gabinecie.
  • elvirkaaaa 2012.07.22 [12:35]
    no tak, depilację laserową trzeba od czasu do czasu powielać - ale jak się przypilnuje tematu - to na jakiś dłuższy czas ma się temat z głowy.
    Tylko co ważne - warto sprawdzić jakie urządzenie ma salon - bo to różnie była - mój ma Elipse i naprawdę jestem mega zadowolona! Pomijając fakt, że obecnie na rynku to jedno z lepszych urządzeń jezyk.gif

Poniżej przesyłam badania odnośnie laserów i badań:
    http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja
  • vavanice 2012.07.23 [11:27]
    oczywiście, że też dużo zależy od tego, gdzie się poddajemy depilacji i jaki sprzęt jest używany, ale jakby któraś z was chciała co nieco się dowiedzieć na temat sprzętu polecam ten artykuł http://depilacja.org/2012/06/depilacja-lasero wa-lightsheer-%E2%80%93-czy-naprawde-najlepszy/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...