Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość vavanice
oczywiście, że też dużo zależy od tego, gdzie się poddajemy depilacji i jaki sprzęt jest używany, ale jakby któraś z was chciała co nieco się dowiedzieć na temat sprzętu polecam ten artykuł http://depilacja.org/2012/06/depilacja-laserowa-lightsheer-%E2%80%93-czy-naprawde-najlepszy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg bezbolesny? Widać, że nie masz totalnie pojęcia o tym co piszesz. Oczywiście zabiegi depilacji laserowej nie są jakoś bardzo bolesne ale odczuwa się uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Są różne rodzaje depilacji i różne odczuwanie bólu, ale ważną sprawą jest tu jeszcze bezpieczeństwo zabiegów. Zabiegi IPL wykonywane systemem harmony XL są zdecydowanie bardziej bezpieczne niż klasyczny laser a to dlatego, że rozproszone światło może wyrzadzić po prostu mniej szkód w innych tkankach. Depilacja IPL jest także mniej bolesna od pozostałych ale tak czy inaczej również może generować dość nieprzyjemne uczucia u osób szczególnie wrażliwych na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve_we
A ja mam ten problem z głowy, bo kupiłam sobie mini depilator laserowy. Dokładnie taki: http://www.vitalab.pl/143,rio-scanning-laser-hair-remover.html. Nie jest to może super szybki laser, ale dla mnie wystarczający. Jestem po trzecim seansie pach i mam nadzieję że w końcu pozbędę się włosków. Potem zabiorę się za kolejne części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś z laserem wolałabym nie eksperymentować w domu... co jak co, ale można się nieźle poparzyć. Wg. mnie lepiej pójść do kosmetyczki i zapłacić za zabieg, ale mieć pewność, że wszystko będzie dobrze... Studio Laser wykonuje zabiegi na nowoczesnych, diodowych laserach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałki
mam podobnie, że jednak laser to jest pewne ryzyko i trzeba wiedzieć jak się nim posługiwać, więc może lepiej się wybrać do sprawdzonego gabinetu, żeby mieć pewność o skuteczności zabiegu, ale też o naszym bezpieczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog z bstoku
Witam. Po przeczytaniu postów na forum uznałam, że warto żebym się wypowiedziała. Prawdopodobnie komuś przydadzą się te informacje. Proponuję usystematyzować jedną podstawową rzecz - IPL - to NIE jest laser! Ponadto długość fali, dzięki której w przypadku IPL usuwane jest owłosienie to dawka między 450 -650 nm. Warto wiedzieć, że przy tej dł.fali zabijana jest hemoglobina, która jest chromoforem skupiającym energię właśnie na tym zakresie. Laser różni się tym, że długość fali rozpoczyna się od 700 nm wzwyż, co pozwala "przeskoczyć" zakres hemoglobiny i skupić się tylko na melaninie (znajdującej się m.in właśnie w mieszku włosowym). Oczywiście jeśli chodzi o względy zdrowotne, zwłaszcza osób mających problemy morfotyczne krwi, laser będzie rozwiązeniem bezpieczniejszym. Człowiek to cudowna machineria. Organizm na miejsce uszkodzonych mieszków włosowych stworzy sobie nowe. Czas ich wytworzenia, ilość itp, to cechy osobnicze, uwarunkowane licznymi aspektami. Dlatego po zabiegu laserowej epilacji u jednej osoby organizm zorientuje się po 6mies, a u innej po 3 latach. Należy pamiętać o zabiegach przypominających. Co warto wiedzieć o IPL i odrastaniu włosów - w przypadku IPL, mieszki włosowe najczęściej są "usypiane", a nie niszczone. W związku z tym, włosy za jakiś czas odrosną, natomiast przez uszkodzenie mieszków ipl-em najczęściej odrosną np.rudawe czy jaśniejsze. Posiadanie takich włosów utrudnia późniejsze ich usunięcie jakąkolwiek metodą. Inne względy techniczne zostawię bez zbędnego, wydaje mi się komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą . Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że trzeba wiedziec jak się z nim obchodzić i to tez nie jest takie proste ale jak się już decydujemy na taki zabieg to na pewno się wybieramy do sprawdzonych miejsc, więc nie powinno być większego kłopotu i problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem dwa tygodnie po pierwszym zabiegu depilacji laserem light sheer duet i jak na razie jestem zadowolona. Depilowałam brodę. Bezpośrednio po zabiegu nie wyglądało to zbyt dobrze. Broda była obrzmiała i dosyć czerwona. Jednak trzy dni po zabiegu było już ok. Teraz kiedy włoski wypadły jest super. Zostało może po 5 włoskòw, ale mam nadzieję, że i te wypadną. Zabieg wykonywałam w Laser Deluxe w Sosnowcu. Polecam ten salon, z uwagi na profesjonalną obsługę i fachowe wykonanie zabiegu. Osoby chętne do otrzymania 20% zniżki na 1 zabieg zapraszam do kontaktu: jbkm4@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję 20% zniżki na pierwszy zabieg w salonach laser delux na terenie całego kraju! Jeśli macie już dosyć ciągłego golenia, depilowania woskiem nóg, strefy bikini, pach lub jakiejkolwiek innej strefy ciała czy wrastających włosków, to depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem! Zabiegi wykonywane są laserem diodowym Light Sheer, który daje najlepsze rezultaty spośród wszystkich dostępnych laserów na rynku. Z całego serca polecam ten rodzaj depilacji, jestem już po całej serii zabiegów na pachy i bikini i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Skóra jest gładka, gdzieniegdzie tylko pojawiają się jasne, delikatne włoski. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać : kamilakr1@wp.pl Odpowiem też na wszelkie nurtujące pytania :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, gdyby któraś z forumowiczek chciała skorzystać z usług salonu De lux w Bielsku Białej ze zniżką to proszę o kontakt. zojolana@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie też nie bolało, nie wiem, czy mam taki wysoki próg bólu, czy to zasługa okładów z lodu co mi pani w SL zrobiła. Ale nawet jeśli troszkę kogoś boli, to myślę, że i tak warto się takiemu zabiegowi poddać, bo efekty są naprawdę rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak te okłady z lodu dużo dają. Znacznie lepiej się znosi taką depilację, ale powiem ci, że do przeżycia jest taki zabieg, a warto pocierpieć dla takich fajnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turboczort
Miałam 12 zabiegów na całe ciało laser IPL +RF. Pozbyłam się 70% włosów. Nie oczekujcie cudów, bardzo ciężko jest usunąć trwale włosy. Ja i tak muszę się golić i tak. Zdecydowałam się, bo miałam nadmierne owłosienie przez zaburzenia hormonalne, jak macie normalne włosy to spokojnie możecie sobie laser darować... Boli jak cholera a efekty słabe, włoski jakby zahamowane, ale nadal są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo, ostatnio bylam pierwszy raz na depilacji laserowej tutaj www.centrumpodplatanem.pl genialny zabieg naprawde. Duza oszczędność czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaJJ
Bardzo dobrze że już sie na taką depilacje zdecydowałaś. Sama się nad tym zastanawiam. Czytałam już na ten temat tutaj http://www.vici.clinic/#!depilacja-lightsheer/c18r2 i bardzo przekonuję się do tego by w końcu sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez polecam, Swoj zabieg robilam tutaj www.centrumpodplatanem.pl swietne i szybkie rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ergo
Byłam dziś na pierwszym zabiegu depilacji laserowej W Beauty Medica w Toruniu bikini całkowite z linią stringów izapłaciłam tylko 199 zł mają super promocyjne ceny podaję numer 570 950 950 i stronę www.beautymedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę zaniedlugo do dermamedu :) już się nie mogę doczekac tak naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja wlasnie jestem w trakcie... na razie podjelam pierwszy krok i zapisałam sie do gabinetu www.drmarosz.pl :) zobaczymy jak będzie. czytam opinie na różnych forach i chyba nie mam sie czego bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie idziesz do Dermamedu ? na krzycką czy na żeromskiego we Wrocławiu ?Ja polecam Ci panią Dorotę Kaliszewską . Też miałąm straszny problem z owłosieniem , tam masz epilację ,czyli możesz sie pozbyć owłosienia na pewien okres bądź na okres ,że tak powiem trwały ;) mi pomogły takie zabiegi w Dermamedzie no ale cóż. Co kobieta to inne ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w Dermamedzie we Wrocławiu na Żeromskiego . Miałam właśnie tam depilację laserową nóg, okolic bikini , pachów , musiałam powtórzyć zabieg dwa razy i jest okay ;) także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w tym salonie - genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o depilację laserową to tylko salon Vici w Krakowie :) Mają jeden z najnowocześniejszych laserów, dzięki czemu depilacja jest zupełnie bezbolesna. Dodatkowo można skorzystać z promocji -50% na pierwszy zabieg :) Vouchery zniżkowe są do pobrania na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewefeka
no wlasnie słyszałam ze w Dermamedzie robią całkiem dobrze zabieg depilacji. Więc może warto do nich się wybrać...teraz zima więc chyba sie opłaca pomyslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na depilacji laserowej u nich http://medicor.krakow.pl/ i muszę przyznać, że to naprawdę świetne miejsce, przemiła obsługa, komfortowo. Ceny też mają przystępne, stosowne do jakości usług. Ja jestem zadowolona. Na pewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×