Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość Manuela

Najbardziej skuteczną metodą jest depilacja laserowa - zdecydowanie.  Sam zabieg nie boli - ja nie odczuwam go praktycznie wcale, niektóre moje znajome opisują go jako... odczuwalny:).  W Estetica W Krakowie stosują miejscowe chłodzenie - chłodny nawiew wykonywany w trakcie depilacji. Przeważnie po 3 - 4 zabiegi  ma się problem z głowy na długi czas. Wybierajcie tam gdzie maja duża głowice - mniej strzałów i to szkiełko nie przylega wtedy bezpośrednio do skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberta

Warto zdecydować się na zabiegi depilacji laserowej. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na laser Light Sheer Duet w Vici Clinic i to był dobry wybór. Efekt super, włoski nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna

Ooo zdecydowanie jestem a tak, depilacja laserowa to rewolucja, ile czasu i pieniędzy zaoszczędzone dzięki temu! Sprawdźcie sobie Laser Estetic w Lublinie i ich laser Vectus www.laserestetic.pl/page/depilacja-laserowa-vectus Bardzo skuteczny laser, efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Odrastające szybko włoski to problem chyba większości kobiet w tym również był mój. Postanowiłam zadziałać skuteczniej i wykonać depilację laserową u Julity Stępień w Lumiere w Kielcach. Jestem już po kilku zabiegach i różnica jest ogromna. W końcu nie muszę się martwić o gładką skórę i mój wygląd w bieliźnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzcie w te bzdury. Włosy odrastają  (swoje mam ciemne, byłam idealną kandydatką), poza tym depilacja laserowa jest niebezpieczna. Ale w żadnym gabinecie wam tego nie powiedzą, bo muszą spłacać kredyty, które wzięli na sprzęt. Zresztą co kogo obchodzi czyjeś zdrowie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Gryf

Ja regularnie depiluje się laserowo http://casetrend.pl/opinie-na-temat-depilacji-laserowej/ efektem już od dłuższego czasu nie wiem co to podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

depilacja laserowa niestety nie daje stu procentowych wynikow, szkoda, ze nie wiedzialam o tym zanim wykupilam zabiegi 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
Dnia 23.12.2019 o 19:08, Gość Lilka napisał:

depilacja laserowa niestety nie daje stu procentowych wynikow, szkoda, ze nie wiedzialam o tym zanim wykupilam zabiegi 😕

Moim zdaniem wszystko zależy od tego ile razy powtórzyłaś zabieg i u kogo go wykonujesz (jak dokładnie on to robi), bo ja na przykład mam zupełnie odmienne zdanie. Wykonywałam depilację laserową jakiś rok temu w SCM estetic w Krakowie i po włosach nie ma śladu... Zabieg powtórzyłyśmy 4 razy (to konieczne, bo włosy mają swoje fazy wzrostu i nie wszystkie usuniemy za pierwszym, drugim razem). Może jednak powinnaś albo powtórzyć zabieg, albo zmienić klinikę? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaena

Parę sesji i święty spokój http://extremefun.pl/laserowe-usuniecie-owlosienia/wygoda niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja zrobiłam sobie depilacje laserową pach. Zabieg nie bolał, nie ma przy tym zadnego dyskomfortu. Najważniejsze jest to , ze włoski sa usunięte i już nie rosną. Ja powtarzałam go 3 razy do pełnego efektu. Polecam klinikę  gdzie byłam Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×