Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość Kitttka
myślę ze każda z nas ma swoje ulubione miesjce. Ja wlasnie znam Dermamed, nie robiłam tam depilacji ale miałam inne zabiegi i uważam ze jest to doskonałe miesjce gdzie można swoje ciało doprowadzić do ładu ....i zrelaksowac się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChristinaWaltz
ja tam nie wiem kto powiedział ,że depilacja laserowa jest bolesna .. ona wgl nie jest bolesna . wiadomo ,ze efekty sa bardziej widoczne u brunetek / szatynek itd .. Ja także polecam Dermamed . I polecam Panią Dorotę kaliszewską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka302
fajna sprawa z tą depilacją :) mi lekarz zalecił wizyty co 2 - 2,5 miesiąca i 6 zabiegów a jestem brunetką. słyszałam że jak ktoś ma średnio ciemne owłosienie to liczba zabiegów może wzrosnąć. polecam profesjonalne miejsce z miłą obsługą: profiderm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie. Wspaniałe rozwiazanie. Można naprawdę zwariować od tego ciagłego golenia nóg, a włoski odrastają już na drugi dzień. Z kolei te wszystkie żele, kremy do depilacji zupełnie nie działają, przynajmniej na mnie. Ale epilacja jest świetna. Też wystarczyło mi 5 zabiegów w salonie http://www.aleja-piekna.pl/ i teraz chodzę raz na pół roku na podtrzymanie efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadelupe
A ja powiem tak : każdy , tak jak któryś z użytkowników wspomniał ma swoje ulubione miejsca , , jeden będzie miał ulubiony gabinet w Warszawie , inny w Katowicach , Poznaniu itd itd . Ja ,ze jestem z Wrocławia , polecam depilacje laserową w Dermamed . Dlatego ,ze po pierwsze , wiem że mają tam porządek , jest czysto itd. polecam wizytę u pani Doroty Kaliszewskiej , zna się na rzeczy . I mnie nic nie bolało . Boleć to może poród , albo ząb .. wstrętny ząb ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie depilacja laserowa to było prawdziwe wybawienie ;). Teraz piszę o tym z uśmiechem ale kiedyś to była prawdziwa makabra. Włosy na nogach rosły mi tak szybko że potrafiłam je rano ogolić a wieczorem czułam już kłucie. Było to strasznie nie komfortowe szczególnie jeżeli chodzi o sypialnię. Co prawda słyszałam różne opinie na temat tego zabiegu łącznie z tym że jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto ale u mnie się sprawdziło. Najważniejsze żeby robić to w sprawdzonym miejscu tak jak ja u siebie w Szczecinie w salonie kosmetycznym Marosz www.agnieszka-marosz.pl. Inaczej może być bardzo ‘niefajnie’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deep is your love
Ja akurat jestem z Wrocławia i polecam Dermamed na żeromskiego . Macie jeszcze na Krzyckiej jakby co . Miałam depilacje laserową włąśnie tam robioną i nic mie wcale nie bolało . ;) a dodam ze mam niski próg bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majomajo
Depilacja laserowa jest super. Kilka zabiegów i spokój na zawsze. Warto wybrać salon, który ma nowoczesny laser; ja np. chodzę do Vici w Krakowie bo mają laser Light Sheer Duet i zabiegi nim wykonywane są totalnie bezbolesne. Aha, i teraz mają fajną promocję - przy zakupie pięciu zabiegów, szósty dostajecie w prezencie. Ja idę robić łydki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki depilacji laserowej w La Pelle we Wrocławiu zmieniłam swoje życie. Depilacja uratowała moją kobiecość. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na depilacje laserowa chodzilam tutaj www.lekarze-kolber.pl wedlug mnie naprawde warto, swietny i przyjemny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiam się nad depilacją laserową i nie wiem. Przeraża mnie ból - choć koleżanki które wykonywały zabieg w Klinice Miracki mówią, że nie boli i dla tych efektów to warto wszystko to się jednak zastanawiam. największy problem mam z owłosieniem na "brodzie" - niby białe i cienkie włoski ale jednak są... dla mnie widoczne i wyczuwalne. chciałabym ich nie mieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejkszejk
Tak jak moje przedmówczynie polecam Vici Clinic z Krakowa. Robią tam świetną depilację laserem Light Sheer Duet, zupełnie bezbolesną. Po pięciu zabiegach nie mam śladu po włosach :) A przy okazji można skorzystać z bardzo fajnej promocji 5+1 - jeden zabieg za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę powiedzieć, że mam miłe wspomnienia z kliniką Dr Marosza www.drmarosz.pl :) z zabiegu laserem jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mog ę Ci polecić klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) w Galerii Słonecznej przy ul. Chrobrego. Ja wykonywałam depilację laserową pach oraz nóg w ich klinice w Warszawie i muszą stwierdzić, że efekt był świetny, włoski w ogóle nie odrastają, zabieg nie był bolesny, nie czułam nawet ciepła na skórze (laser Vectus, który wykorzystuje klinika posiada specjalną nakładkę chłodzącą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felinos
W moim przypadku laser nie był brany pod uwagę, bo jestem blondynką, mam jasne włosy, z którymi laser by sobie nie poradził. Dlatego zdecydowałam się na serię zabiegów Epilfree http://epilfree.pl/ jeszcze jeden przede mną i będę mogła w wakacje cieszyć się gładkimi nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatma_25
Zabiegi w salonach to droga impreza, trzeba powtarzać i nie zawsze gwarantują skuteczność. Ja zaopatrzyłam się w urządzenie do domowej epilacji - braun silk expert. Zrobiłam serię zabiegów i pozbylam się niemal całego owłosienia na nogach i rękach i to wszystko bez wychodzenia z domu. Planuję jeszcze zrobić sobie epilację na okolice bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która wymysliła depilację laserową jest wielka. Ja miałam ogromny problem z owłosieniem w roznych czesciach ciała, było to moją udręką przez wiele lat. Dlugo odkładałam pieniądze i w koncu trafiłam do www.bellazone.pl. Tam dzieki serii zabiegow pozbyłam się w koncu tego calego owłosienia i od razu odżyłam i stalam się pewna siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichie
Z tego co widzę trochę są tu mylone dwa pojęcia - depilacja i epilacja. Depilacja to tymczasowe usunięcie włosów i taki zabieg trzeba powtarzać. IPL, nazywany z jakiegoś powodu "laserem", to na przykład sposób na depilację, dlatego dużo osób jest niezadowolonych, że wywala dużo kasy i po roku musi wracać na kolejne 10 zabiegów. Epilacja to metoda trwała, po 4-6 zabiegów włosy nie odrastają. Jedynie osoby z problemami hormonalnymi mogą zauważyć nowe włoski w miejscu poddanym zabiegowi, ale to dlatego, że będą one zupełnie nowe. Tak czy siak te stare "zabite" nie odrastają, więc nawet jeśli z powodu choroby pojawią się nowe jednostki to wiadomo, że skóra w tym miejscu już nie będzie tak mocno owłosiona ;) Zabieg epilacji wykonuje się laserem diodowym, jednym z najnowszych jest Mediostar. W jego przypadku można wykonywać zabiegi w okresie letnim oraz w przypadku jasnych włosków. Jeśli chcecie poczytać o różnicach, faktach i mitach na temat depilacji i epilacji to podrzucam krótki artykuł: ubp.com.pl/news/fakty-i-mity-o-usuwaniu-owlosienia/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie metody usuwania owłosienia bazujące na świetle nazywane są laserowymi metodami usuwania owłosienia - tak się przyjęło. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na zabiegi w profesjonalnych salonach, gdzie depilacja jednej partii ciała to koszt kilkuset złotych i trzeba je powtarzać kilka razy. Taki domowe urządzenie z IPL np. Braun Silk-expert, które posiadam ja jest świetną alternatywa dla osób, które chcą się pozbyć włosów na długi czas (nawet do kilku miesięcy) bez wydawania fortuny na zabiegi laserowe w salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może polecić gdzie najlepiej zrobić depilację nóg w Szczecinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam depilację całych nóg w Image www.imageszczecin.pl i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie pozbyłam się tych swoich okropnych włosisk ;-). Co prawda wcześniej naczytałam się że na różnych forach że niektórym to mało co daje no ale to może zależeć od takich rzeczy jak struktura włosa czy miejsce gdzie się robi. Ważne żeby kosmetyczka albo lekarz korzystali z dobrego sprzętu bo inaczej może się różnie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w wieku 19 lat wykonując depilację laserową bikini pozbędę się włosów na stałe.?Jaki laser polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stałe, to raczej ciężko. Można pozbyć się włosów na kilka miesięcy one i tak odrosną za jakiś czas, dlatego moim zdaniem wydawanie pieniedzy a zabiegi w salonach jak można robić sobie taką depilacje w domu to strata pieniedzy. Warto rozejrzeć się za takimi domowymi depilatorami jak Braun Silk Expert IPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez niedawno bylam pierwszy raz na takim zabiegu u www.lekarze-kolber.pl i naprawde polecam każdemu, swietny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epilacja laserowa to bardzo skuteczna forma usuwania owłosienia. Owszem, nie należy do najtańszych, ale z opcji dostępnych na rynku daje najtrwalsze efekty. Seria ok 6 zabiegów wykonanych laserem diodowym daje efekt ok 80-90 % redukcji. Te włosy, które pozostają są jaśniejsze, delikatniejsze i rosną zdecydowanie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja ostatnio trafiłam na Klinikę Urody w Warszawie - http://belequilibre.pl/product/epilacja-laserowa/ i chyba umówię się tam na epilację laserową. Mam dość używania wosku czy maszynki do golenia. Efekty są krótkotrwałe a mi zależy na gładkiej skórze bez zbędnych włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię sobie depilację laserową w Kaliszu w Instytucie Bellezza. Bardzo fajna sprawa, polecam. Nie trzeba machać maszynką co kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio w Bellezza w Kaliszu. Świetnie zrobiona depilacja laserowa, bezboleśnie i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×