Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość CzarnaMamba99
W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitaRita
Depilacja laserowa jest warta każdych pieniędzy. Ja robiłam łydki w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dwugłowicowym laserem Light Sheer Duet i są praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ku
Witam, ja stosowałam pod pachami w instytucie kosmetologii estetycznej Dermetis, jeżeli chodzi o depilacje laserową to jestem zachwycona ,kilka zabiegów i zero włosków pod pachami . Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdecydowanie na tak, laser to dla mnie wielka ulga od męki ciągłej depilacji. Jestem po zabiegach we wrocławskim salonie http://www.perfect-glamour.pl/ i efekty są bardzo dobre, skóra super gładka, skończyło się bawienie się z maszynkami. Sam salon bardzo dobrze oceniam, nowocześnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandiPP
Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolałabym polecić takie miejsce http://top-laser.pl/ Mozecie teraz też skorzystać z bezpłatnej próby laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna808
Zachęcam do zabiegów depilacji laserowej. Ja swoje robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Raz trafiałam na panią Kasię, raz na panią Gosie - obie przemiłe. Szczerze polecam to miejsce - efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna miałam problem z ciemnym gęstym brzydko wyglądającym wąsikiem . Polecam z całego serca depilację laserową szczególnie wykonaną w instytucie kosmetologii estetycznej Dermetis. Pani wykonująca wszystko dokładnie najpierw omówiła i wytłumaczyła. Miło odpowiedziała na każde pytanie. Jest to bardzo wykwalifikowana osoba . Depilacja ta bardzo bezpieczna bardzo poskutkowała na niechcące włoski. Zabieg nie trwał długo ale na zawsze je zniszczył, nie ma po nich śladu . Mój jedyny i największy kompleks zniknął w krótkim czasie. Podczas wykonywania zabiegu czułam się bardzo komfortowo. Jestem tak zadowolona że zastanawiam się nad kolejnym zabiegiem depilacji nóg by cieszyć się gładkością każdego dnia bo to na prawdę super sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylek15
Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusica
A ja jestem załamana. Byłam już na 7 zabiegach bikini laserem Light Sheer Duet a włosy wciąż odrastają. Odrastają cieńsze ale odrastają. Jestem szatynką a okolica bikini nie jest opalona, więc powinno być super. Nie wiem czy wykupić kolejny pakiet zabiegów aż do skutku czy sobie darować. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowak A
Zdecydowanie polecam depilacje laserowa, miałam już dosyc odrastającego owłosienia i udało mi się znaleźć na to sposób. Zabieg chodź kosztowny jest warty tego ważną rzeczą jest to aby znalezc odpowiedni gabinet byłam pytałam w kilku ale najlepszą obslugę i cenę znalazłam w Dermetis w Zabrzu. Osobą ze Śląska polecam to miejsce. Zabieg ten wykonano mi się szybko i komfortowo. I najważniejsze bezboleśnie! Szczerze polecam zabieg oraz gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotkaaaa
Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka3
Warto skusić się na zabiegi depilacji laserowej. Takie zabiegi nie bolą jeśli są wykonywane za pomocą dobrego sprzętu. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem Light Sheer Duet. Bardzo sobie chwalę ten laser, efekty były widoczne bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również gorąco polecam laser. Gdyby ktoś miał jakieś pytania co do zabiegów, serdecznie zapraszam. Dodatkowo również z chęcią podzielę się 20 % zniżką do LasexDelux ! Śmiało proszę pisać izabela.julia005@gm ail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenna_ch
Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej, znacznie ułatwiają życie. Wystarczy kilka zabiegów - a spokój do końca życia. Polecam Vici Clinic w Krakowie - dysponują tam świetnym laserem Light Sheer Duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qasia
witam wszystkich niestety moim problemem była (dzięki Bogu już nie) nadmierna ilość włosów pod pachami - wynikało to z genetyki. moja mama i babcia cały czas się z tym "bujają", aż czasami wygląda to niezbyt estetycznie, a nie mówiąc już o brzydkich zapachu. stwierdziłam, że nie będę codziennie używać depilatora, bo przez ostatni rok musiałam ich kupić, aż cztery, bo nie wytrzymywały tempa... :) poczytałam w internecie co jest najskuteczniejszą metodą. mój wybór padł na epilacje laserową, która jest bezbolesna i faktycznie tak było. z względu na to, że mieszkam w Warszawie, tutaj zrobiłam zabieg. w klinice dr Dethloff czułam się znakomicie pod każdym względem. po 5 powtórzeniach włosy pod pachami przestały rosnąć!!! jest to dla mnie sukces. doktor mi tylko zaleciła, aby zrobiła raz na jakiś czas zabieg przypominający, ale nie ma w tym nic złego :) także dziewczyny, polecam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również przechodziłam zabiegi depilacji laserowej. Jeżeli mieszkacie w Krakowie lub okolicach to mogę wam polecić salon www.sofibeauty.pl Jest to świetny salon medycyny i estetyki kosmetycznej, w którym możecie przejść zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczonka
Około miesiąc temu w http://klinikaestetica.pl/ konkretnie we Wrocławiu miałam robioną depilację laserową i jestem bardzo zadowolona z efektu. Żałuję jedynie tego, że wcześniej się na to nie zdecydowałam bo raz, a porządnie to o wiele lepiej niz co chwile sie golic nie sadzicie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresia 554
Jeżeli mieszkacie w Toruniu lub okolicach to polecam wam udać się do gabinetu kosmetologicznego http://www.depilacjatorun.pl Przeprowadzają tam profesjonalne zabiegi depilacji laserowej oraz inne zabiegi kosmetologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczanka
Hej Sylwia, zabieg depilacji laserowej jest prosty i bezpieczny tutaj masz filmik o depilacji laserowej https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy , radzę poczytać o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta 444
Dziewczyny! Mam ogromny problem z nogami. Wrastają mi włoski, zostają po nich okropne blizny. Myślałam o depilacji laserowej, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na depilacji laserowej w Beauty Bar w Józefosławiu pod Warszawą :) akurat jak się zapisywałam to była spoko promocja, depilacja kilku partii wychodziła w naprawdę rozsądnej cenie. Jestem już po wszystkim sesjach i nie mam ani jednego włoska :) dobrze wydane pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 24
Polecam naturalne metody Od jakiegoś czasu stawiam na pastę cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×