Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, iż depilacja laserowa to nie małe pieniądze zdecydowałam się na zabieg usunięcia owłosienia tylko pod pachami, ponieważ koszt to 100 zł w http://cziu.pl/więc dużo mnie to nie kosztowało a mogłam sprawdzić efekty, żeby ewentualnie zainwestować w IPL rąk i nóg lub odpuścić sobie temat całkowicie. I powiem Wam, że myślałam, że efekty będą już tego samego dnia (głupia ja :)) Po tygodniu również efektu nie było i już stwierdziłam, że to nic nie daje...Jednak po dwóch tygodniach od zabiegu włoski zaczęły wypadać i efekt po pierwszym zabiegu jest lepszy niż się spodziewałam. Wypadło około 90 % włosków :) To więcej niż mówiła pani wykonująca zabieg. Może dlatego efekt jest tak zadowalający, ponieważ mam grube i czarne włoski... Nie wiem, ale jestem super zadowolona. Teraz jestem przekonana, że usunięcie owłosienia na rękach i nogach będzie dobrą inwestycją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zamierzam sobie zrobić mam już dosyć ciągłego depilowania i podrażniania sobie nóg, potem sobie zrobię jeszcze bikini do tego koleżanka przesłała mi linka do kliniki do której ona chodzi na depilację i miła niespodzianka http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-laserowe/epilacja-laserowa/ akurat jest obniżka jeszcze przez chwilę :) Może i trzeba wydać więcej ale za to jaki spokój na potem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię depilację w Bellezza w Kaliszu. Nie płacę dużo, a efekt jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja Laserowa – Kraków Fotodepilacja – usuwanie zbędnego owłosienia z wykorzystaniem Dual Laser sPTF+ w krakowskiej Clinic Vivien. http://vivienclinic.pl/ Zabieg depilacji laserowej zwany także fotodepilacją to aktualnie najbardziej efektywna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Polega ona na termicznym uszkodzeniu cebulki włosa w związku z działaniem światła lasera. Nieodżywiony włos wypada, a skóra wokół niego pozostaje niepodrażniona i gładka. Fotodepilacja wykonana przez odpowiednio wykwalifikowane osoby z użyciem odpowiedniego lasera, przynosi oczekiwane i długotrwałe efekty. Dual Laser sPTF+ (Photo Therapy Flash) – laser najnowszej technologii, który usuwa owłosienie w sposób bezinwazyjny dla skóry. Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu depilacji laserowej doświadczony kosmetolog przeprowadza wywiad, ocenia rodzaj włosa oraz typ i stan skóry. W oparciu o te informacje dopierane są odpowiednie parametry lasera. W trakcie pierwszego zabiegu usnięte zostaje ok. 30% ołosienia. Każdy kolejny zabieg z serii usuwa od 15 do 30% włosów. Końcowa skuteczność oscyluje w przedziale 80-90%. Natomiast pozostały procent to cienkie i jasne włoski, które są niewidoczne. Czas przez jaki utrzymuje się efekt zabiegu uzależniony jest od dużej liczby czynników: rodzaju włosa, depilowanej strefy, fototypu skóry, profilu hormonalnego, płci i wieku. Zalecenia: Aby uzyskać najlepszy efekt zalecamy wykonywanie 1-3 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych lub 4-8 zabiegów co 4-6 tyg. Wydłużenie czasu między poszczególnymi zabiegami fotodepilacji, lub ich skrócenie może istotnie obniżyć skuteczność przedsięwzięcia. Latem należy chronić skórę przed słońcem przynajmniej tydzień przed zabiegiem – w tym celu najlepiej stosować kremy z wysokim filtrem UV. Przeciwwskazania do depilacji laserowej: •stany zapalne, zakaźne i uczulenie skóry w strefie wykonywania zabiegu •skłonność do występowania przebarwień i bliznowacenia •podwyższona temperatura •aktywna opryszczką •inne choroby skóry np. łuszczyca, bielactwo •ciążka i karmienie piersią Przygotowanie do fotodepilacji: Na 3 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z zażywania leków światło-uczulających; retinoidów, sulfonamidów oraz tetracykliny. Około tygodnia przed zabiegiem nie powinno się stosować leków rozrzedzających krew (m.in. aspiryny), witaminy A i E, ziół (dziurawiec, nagietek, bratek) oraz samoopalaczy i peelingów. Nie wskazana jest również zbyt mocna opalenizna, ponieważ taka cera absorbuje zbyt dużą ilość energii świetlnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na zabiegach w Laser Plus w Toruniu i powiem wam, że było warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam depilację laserową i jestem z tego bardzo zadowolona. Nigdy wcześniej nie było mi tak wygodnie. To miłe, że nie musze już tak jak kiedyś prawie codziennie się depilować. Ale planując cos takiego koniecznie trzeba pójść do jakiegoś sprawdzonego gabinetu. Mnie koleżanka poleciła http://maestriaklinikaurody.com/ ze Szczecina. I faktycznie gabinet jest bardzo dobry. A ja dzięki wykonanej tam depilacji laserowej w końcu mam święty spokój z maszynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Bellezza w Kaliszu. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dokładnie i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaM
Ja stawiam na depilacje laserową w domu... Mam od jakiegoś czasu Braun Silk-expert IPL i żałuję, że tak późno stałam się jego posiadaczką, bo wcześniej używałam zwykłych maszynek zazwyczaj pod prysznicem i to w okresie letnim niemal codziennie, włosy odrastały w ekspresowym tempie, twarde i coraz mocniejsze. A w przypadku domowego lasera Brauna depilację robię teraz raz na 2 miesiące sama w domu. Duża wygoda, oszczędność czasu i w dłuższym okresie również pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_Malinowska
Długo korzystałam ze zwykłego depilatora Brauna, ale w końcu dostałam od męża na rocznicę epilator konkretnie Braun Silk-expert IPL i to jest to. Teraz moja depilacja odbywa się raz na 2 miesiące w celu przedłużenia efektu, a włosów jest o wiele wiele mniej i są zdecydowanie słabsze. Meega komfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganinka
ale taki depilator domowy chyba nie ma aż tak dużej mocy jak ten w salonach kosmetycznych więc tych włosków nie da się usunąć raz na zawsze. Wiadomo że u kosmetyczki drożej ale przynajmniej pozbywamy się owłosienia na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak mi się wydawało że to nie może być takie piękne no ale na depilację laserową zbieram już od jakiegoś czasu więc zbieram dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanką depilacji laserowej. Kiedyś chodziłam na zabiegi do gabinetu, ale odkąd zainwestowałam w lampę Philips Lumea, robię to w domu - wychodzi znacznie taniej, a efekty dalej są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z ta depilacja? Ile trzeba zrobic zabiegow i co jaki czas sie je robi? Boli to? Jaka cena w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rettosa
no ja właśnie planuję kupić taki domowy depilator laserowy, w sferisie widziałam, że te już o większej mocy sporo kosztują więc będę musiała zacząć odkładać kasę ale i tak jak sobie podliczyłam to w końcu wyjdzie taniej niż zabiegi w salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perioderka
Jakies takie lepsze efekty są po trzech zabiegach, najlepiej zrobić 5-6. Zabiegi robi się mniej więcej co 4-6 tygodni więc w międzyczasie można odpocząć finansowo ;) Tu masz więcej informacji http://depilacja-laserem-krakow.pl//depilacja-laserowa-bikini.php . Jeżeli chodzi o ceny to zależy jaką partię ciała chcesz depilować. W vesunie w krakowie masz 300zł za jeden zabieg na łydki no ale jak kupujesz w pakiecie to już jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowy depilator laserowy to świetna sprawa, korzystam z Panasonica ES-WH80-P803, wszystko można załatwić w domu bez wydawania kasy na wizyty w salonie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz korzystałam z depilacji laserowej dobrych parę lat temu. Jeszcze wtedy używano takiego kremu znieczulającego. Poprzestałam na dwóch seriach - ból był zbyt duży. Czas depilacji też mi nie odpowiadał - sam krem działał dopiero po godzinie. Próbuję jednak raz jeszcze! Umówiłam się do Estetici w Krakowie, znajoma wspominała mi że stosują miejscowe chłodzenie skóry i zabieg tak nie boli (oby). Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi u www.derkomed.pl dobre ceny, pełen komfort, zawsze tam się udaje, maja również świetne masaże, to zdecydowanie moje ulubione miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie zrobić bezbolesną depilację to poczytajcie sobie o laserze Mediostar Next Pro. Jest tylko w kilku miejscach w Warszawie, ale jak dla mnie to przełom w depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×