Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrócił do swojej starej żony

Polecane posty

Gość gość

Po 4 miesiącach płomiennego romansu wrócił do swojej starej żony. Starsza ode mnie o jakieś 15 lat i brzydka. A on przecież się skarżył, że z nim nie sypia ,bo jej się nie chce I nie szanuje go i nawet nie mieszka z nim. Ja jestem wolna , miałby u mnie dom i wszystko. Jak to rozumieć ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudzilas mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mowie,ze bedziesz jeszcze sie cieszyc ze do niej wrocil. Tylu wolnych facetow, a Ty sie tego uczepilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo zdradzonej żony, tfuu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 - dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prowo zdradzonej żony, tfuu!" Ha ha też o tym pomyślałam, że to jakaś z marzeniami się rozpędziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że to prowo zdradzonej żony. Pełno tu takich żałosnych bab. I do tego bardzo słabe prowo. Daję 3/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ta od krzaków? :D albo ta co w każdym wątku się chwali że żyję z mężem który na każdym kroku ją zdradza :D Naczelne wariatki kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe. Niektóre kobity jak je mąż zdradzi, to dostają p/i/e/r/d/o/l/c/a. Nie potrafią żyć bez chłopa po prostu. Nawet jak je zdradzi, to gotowe mu wszystko wybaczyć żeby tylko ich nie zostawił. Tak jakby ich wartość zależała od tego czy mają męża czy nie. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś jednej takiej zdradzanej żonie odpowiedziałam, że powinna się rozwieść z mężem. A ta nie dość, że zwyzywała mnie od najgorszych to jeszcze stwierdziła, że jestem kochanką jej męża ;-) Z nimi nie da się kulturalnie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to znów ta stuknięta kochanka co wszędzie widzi zdradzoną żonę pisze sama ze sobą. :D Weekend się zaczyna to jej odwala równo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A dlaczego jakaś żona ma się ciebie słuchać czy ma się rozwieść czy nie? Kim ty dla niej jesteś? Nikim. Sama byłaś zdradzana to teraz wydaje ci się, ze każda jest zdradzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczelna wariatka kafe to jesteś ty Klępo :D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z godz. 16:02. Jeśli ktoś zakłada wątek na forum to musi się liczyć z tym, że ludzie będą mu odpowiadać. Chyba po to pisze na kafe. Tu nie chodzi o to żeby stosować się do rad innych. Ale jeśli ktoś ci daje jakąś radę, która nie jest do końca zgodna z twoimi poglądami to nie musisz zaraz mieszać go z błotem, bo to świadczy o twoim prymitywizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że tu raczej pisze sama ze sobą zdradzona żona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Nie odpowiadajcie dziewczyny na te wulgarne posty. Normalne zdradzane żony nie piszą na kafeterii. Tu piszą chore psychicznie babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.43 co jej odpowiedzialas? Ja bym ja wysmiala na Twoim miejscu, powiedziała ze nie ma za grosz honoru ze trzyma się chłopa który zdradza, Nie ważne jaki, ważne by był :Dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam już dokładnie co jej odpowiedziałam. Coś tam pewnie próbowałam tłumaczyć, ale babie się uroiło, że to ja jestem kochanką jej męża i dlatego namawiam ją do rozwodu. Dodam tylko, że do niczego jej nie namawiałam. Napisałam po prostu, że nie wyobrażam sobie aby dalej ciągnąć małżeństwo z mężem, który mnie zdradzał i co ja bym zrobiła na jej miejscu. Dla niej to było nie do przyjęcia. Obrzuciła mnie wyzwiskami i oskarżyła o romans z jej mężem ;-) Pozostaje pytanie po co te baby zakładają takie tematy? Jeśli uważają, że mężuś jest super i tylko kochanka ponosi winę za zdradę, to po co te płacze na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to są kobiety pozbawione honoru. Wolą być z chłopem, który je zdradza niż żyć same. Dlaczego? No właśnie. Mają chyba bardzo obniżone poczucie własnej wartości. Bez faceta czują się kompletnymi zerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem po co tacy piszą. Opisze problem, zrobi g****oburzę a potem albo ludzi zwyzywa, bo jej się odpowiedzi nie podobają, albo uda że problemu nie ma. Ale po co tu założyła temat to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały problem polega na tym, że ty widzisz zdradzoną żonę w każdym wpisie nie po twojej myśli i każdego namawiasz do rozwodu, a teraz zmyślasz jak najęta i plączesz się w zeznaniach. :D Zaraz mi napiszesz, że ja też zdradzona żona jestem i powinnam się rozwieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rozwodów namawiają na forach tylko kochanki żonatych. one są psychiczne i piszą z każdym tak jakby to była żona jej kochasia ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje że tu pisze sama ze sobą stuknięta kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z godz. 17:17, 17:21 i 17:23 jest właśnie przykładem takiej głęboko zaburzonej psychicznie osoby niezdolnej do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji. Szkoda, że w Polsce osoby chore psychicznie zamiast się leczyć wylewają swój jad w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie leczyć się powinnaś forumowa psycholko, której wiecznie się wydaję, że cały czas pisze z jedną osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A o czym z tobą dyskutować, jak ty cały czas tylko żony wyzywasz i każdemu wmawiasz zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tffu! Obrzydzenie na maksa. Prowo starej zdradzonej krowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że tu jakaś stara s/u/k/a się produkuje. Wstyd babo. Każdy na ciebie rzyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×