Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dangol2

białe meble w kuchni

Polecane posty

Gość dangol2

witam, tak jak w temacie co sądziecie o białych melblach w kuchni , zależalło by mi na takich bez połysku , nie pytam o gusta czy ładne cy nie bo to rzecz wzglęna , ale , moze ktos ma juz kilka lat i moze sie wypowiedzieć , czy pod wypłyem eksluatacji nie zółkną ? dzieki za odp , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem babcia
ja mam , nie żólkną , super kuchnia wygląda w bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pcimia
nie zolkna, brudza sie, zwlaszcza, ze moje nie maja calkiem gladkich powierzchni, wiec nie wystarczy "przeleciec szmatka" plus jest taki, ze jak zmienie kolor firanek, scian i dodatkow to mam NOWA kuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania11122233
cudowne są. dają wiele możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Andersen
Mialam, ale nie gladkie, szorowac trzeba bylo non-stop. Kazda chlape, kazdy paluch, wszystko bylo widac.Dobrze ze wyciag hulal jak szatan i okno bylo, bo jakbym jeszcze zolte opary miala z nich zszorowywac to bym sie chyba w kosmos wystrzelils :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe meble jeśli będą wykonane z dobrej jakości materiału z pewnością posłużą na długie lata tak samo jak meble w innych kolorach. A w zestawieniu z białym sprzętem z pewnością kuchnia będzie wyglądać bardzo elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś kolorystyczne akcenty czy też cała kuchnia w białej stylistyce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że elegancko wygląda biała kuchnia...dopóki jest czysta. a jednak w kuchni każde kapnięcie będzie widać na tej białej powierzchni, ciągłe bieganie ze ściereczką? dla mnie kiepski pomysł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Mam od dwóch lat. Na razie wszystko ok. Doskonale się sprząta, bo od razu widać gdzie brudno, i czy wysprzątane dobrze. To plus. Nie żółknie nic, nie odbarwiło się tez nic. Jest nadal piękna i efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
na białych bardzo widać brud - jeśli nie zamierzasz myć szafek przynajmniej raz w tygodniu to lepiej zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafele
u moich rodziców jest biała kuchnia, niestety rodzicielka wymyśliła sobie nie gładkie, tylko takie "z rowkami"... Masakra. Dodatkowo białe płytki tez z rowkami "żeby się pantofle nie ślizgały". Masakra x 2. Nie wiem jak można było być takim genialnym, ale płytki po 15 latach są czarno białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Po 15 latach to się z reguły zmienia płytki, albo zmienia mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Ja mam lakierowaną i nie ma problemu, paluchy znać na tym ,ale przelecę wilgotną szmatką i już po problemie, mama moja ma wenge, ale chropowate i niestety gorzej jest je wyczyścić. Mam kuchnię trzy lata i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olitka
Białe meble w kuchni owszem ładnie wyglądają, tylko trzeba pamiętać by były z dobrej jakości materiału. Do białych mebli białe płytki nigdy w życiu. Pomieszczenie staje się jak przychodnia albo laboratorium. Zdecydowanie ładniejsze łączenia to białe meble + delikatne płytki. Co innego tak eleganckie połączenie: http://modny-dom.pl/czar-bialej-kuchni.html/kuchnia-kolekcja-gresu-szkliwionego-ceramstic-sablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
A może dół wenge, a góra biały lakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja kupiłam niedawno mieszkanko na osiedlu europejskim w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Ale niestety teraz problem urządzenia całego wnętrza.. Powiem Wam, że spędza mi to sen z powiek. Postanowiłam każde pomieszczenie pomalować na inny kolor. Kuchnia ,,dostała" odcień oliwkowy, jak myślicie, jak będą tutaj pasować białe meble? Może radzicie mi postawić na inny kolor, żeby całość wyglądała naprawdę zachęcająco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrnelkaa
Zgadzam sie z Decoroom , to chyba najładniejszy układ kolorystyczny kuchni wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka s
Ja urządziłam swoją kuchnię w stylu country. Postawiłam na jasne drewniane meble i do tego dużo stylowych dodatków. To właśnie ozdoby i dodatki tworzą prawdziwy klimat mojej kuchni. Szczególnie upodobałam sobie te ze sklepu Lovely Passion, np. takie wiklinowe osłonki http://www.lovelypassion.pl/cat,2_Kuchnia,product,180_Stojak_z_3_wiklinowymi_os%C5%82onkami_na_doniczki lub słodkie kapturki na słoiki http://www.lovelypassion.pl/cat,2_Kuchnia,product,86_Os%C5%82onka_kapturek_na_s%C5%82oik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Każde mieszkanie jest inne, każdy z nas ma tez inne preferencje i gusta jeśli chodzi o aranżację, najważniejsze, żebyśmy my sami dobrze się czuli w swoim mieszkaniu, bez przesadnego zwracania uwagi na uwagi naszych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczenta
Na pewno meble białe będą wyglądały bardzo estetycznie, ale nie jest to rozwiązanie funkcjonalne. W kuchni wykonuje się masę różnych prac, tak więc wszystko się szybko niszczy. Chcecie po roku czy dwóch musieć wymieniać kuchnię? Sądzę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam białe meble w kuchni przez 9 lat i zostawiłam je nowemu właścicielowi mieszkania (właściwie to było jedyne, na czym mu zależało ;)). Były matowe, nie żółkły i generalnie nic złego się z nimi nie działo. bardzo dobrze wyglądały i nie wymagały więcej sprzątania, niż ciemne meble. co innego białe płytki - zdecydowanie odradzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat trochę stary,a le napiszę bo może pomogę komuś podjąć decyzję szarpałam się z myślami czy dobrze zrobiłam zamawiając białe meble wyobrażałam sobie czy ta biel nie będzie raziła po oczach, czy nie będzie lodowato itd wybrałam fronty półmat o spokojnej bieli, są miłe w dotyku takie gładkie satynowe świetnie się je przeciera, nie znać paluchów i pięknie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam białe meble w kuchni już 15 lat. Nie żółkną. Planuję wymienić fronty i też będą białe. Z tym, że boki i spody i blaty mam w kolorze drewna i takie zostaną tylko blaty wyminię na drewniane, żeby trochę szlachetności mojej mikrokuchence nadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
Ja raczej wole, też jasne ale bardziej coś jak np. http://www.brw.com.pl/kuchnie/ jasny brąz, takie całkowicie białe zawsze mi się wydaje że łatwo zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem za... wolę klasyczne drewienko, beżowe blaty... Białe przeraża troszkę, wiadomo - fajnie wygląda. Ale dbać to to dużo zachodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×