Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizula888

Jaki blender najlepszy??

Polecane posty

Gość Gizula888

Czy blender browna jest dobry, czym się kierowac podczas jego zakupu, n co zwracać uwagę??poza ceną hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moc blendera jest ważna moj ma 600W, Bosch. dodatkowe akcesoria, końcowka do ubijania piany, mały pojemnik do rozdrabniania, do kruszenia lodu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
A powiedz ile za niego zapłaciłas?? yslałam jeszcze o Brown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba braun
???? Ja mam braun, ma moc 600 wat, kruszarkę do ludu, duży pojemnik z ostrzem, mały z ostrzem, ubijaczkę do piany i rozdrabniacz. jestem zadowolona, o cenie się nie wypowiem, bo dostałam w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokładnie....mmmm coś 200 zł może więcej trochę?.. A! Moj ma regulowaną prędkość obrotów -dwa guziczki. Jestem entuzjastką blendera. Swój zbieram na wakację! Można zrobić koktajl na kempingu, ciasto na naleśniki bez grudek, sałatkę jarzynową... Jednym słowem mały, poręczny i dużo może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
tak chodziło mi brauna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braun też ma regulację
prędkości, dwa guziczki i pokrętło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psikus
ja mam brauna ale moc 450, bez kruszarki do lodu ale tego mi akurat nie brakuje. Oprócz tej normalnej końcówki ma końcówkę do ubijania i dodatkowy pojemnik z nożykami - super sprawa. Szkoda tylkoże ten pojemnik jest większy bo jak robię placki ziemniaczane to muszę wrzucac ziemniaki na kilka razy bo się nie mieszczą. Ogólnie blendery brauna dobra sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyycha*
Blender to świetna sprawa. Mam w zestawie z robotem Inesa, rewelacja. Fajne rzeczy można robić, nawet drinki. Jaki jest wasz ulubiony koktajl przy użyciu blendera? Ja uwielbiam banan, 1/4 cytryny, parę truskawek, pomarańcz i mleko. Wszystko mieszamy, przelewamy do dzbanka i kolacja gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejeje
A ja mam najprostszy blender Brauna z dwoma nakładkami - plastikowa z ostrzami i do ubijania. Dwie prędkości. Cena - ok 90 zł. Mi jest potrzebny tylko do przygotowywania zupek-papek dla dziecka, ewentualnie jakiś koktajl/deser i ubijanie jajek do ciast. I sprawdza się idealnie. Do prostych rzeczy jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosch czy Brown i tak będzie dobrze, tylko np w moim przypadku zawsze chodzi o pojemnik i tak z reguły jest garnek potrzebny żeby zdziałać coś konkretnego w kuchni. Mam bosch i jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na magicznaplaneta.pl w zakładce drobne Agd można znaleźć sporo blenderów. Myślę, że nawet jeżeli ktoś ma bardzo duże wymagania, co do tego urządzenia, to znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poza tym ceny maja tam sporo niższe, więc po prostu bardziej opłaca się kupić u nich - wszyscy przecież wiemy, że w sklepach internetowych jest taniej niż na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh kupiłam sobie blender o który pytałam jeszcze w 2009 r. - bosch - jest poprostu świetny, poleciła bym dgo każdej kobiecie, robie nim sałątki, miksuje zupy na krem, ubijami painę - wszystko szybko nie wiem jak żyłam bez niego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxela
Polecam brauna, koniecznie moc 600W. korzystam z niego b. często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka
najwazniejsze ze ma metalową koncowke ,wiec mozesz blendowac gorace potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun, bosch, philips - na pewno warto postawić na te marki. Sam blender przydatna rzecz. Ja mam akurat taki najtańszy z boschów. Kupiłam za niecałe 50 złotych na electro.pl Moc ma niedużą, ale mi w zupełności wystarcza. Jak kupowałam, to zależało mi tylko na tym żeby był tani, ale się sprawdza więc nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, philips to dobra opcja;) W ogóle dobrze postawić na znane marki, bo wiadomo, że za tym idzie najczęściej jakość. Ja znalazłam na sporej przecenie taki model: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=68=10487 i powiem szczerze, że po raz kolejny nie mogę się nadziwić, że są takie rozbieżności cen między sklepami internetowymi a stacjonarnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blender poza najbardziej oczywistymi zastosowaniami nadaje się tez swietnie do kruszenia lodu. Trzeba tylko wybrac taki , który będzie miał dobre ostrze i moc. Dlatego warto kupić blender który będzie się sprawdzał w wielu funkcjach. W Medialuxie jest fajny blender Boscha w okolicach 200 zł, ma ostrza ze stali nierdzewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując blender należy zwrócić uwagę na: - moc silnika - czy pojemnik jest szklany - cenę Wierzcie mi - mamy sprzęty wielu marek - bardzo często różnią się wyłącznie naklejką z logo i ceną a środek jest dokładnie taki sam - chyba nawet z tej samej fabryki. Osobiście polecam niedrogie ale niezawodne blendery firsta szczególnie FA 5242-3. Reklamacje na poziomie 2 szt na 100 sprzedanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka26_m
też wlaśnie poszukuję, moja siostra używa blendera zamiast miksera do wszystkiego i to świetna sprawa, http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=68&prod=120879 ten jest fajny i ma zdejmowaną końcówke miksującą , trzepaczką do ubijania oraz z pojemnikiem z ostrzem miksującym, a do tego przy zakupie w tym sklepie dodają książkę kucharską. W sumie sporo ma tych gadżetów dodatkowych a cena dobra, firma też myślę, że jest renomowana także chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJWAZNIEJSZA MOC
bo takie 500W nie mogą twardych rzeczy mielic. Ja mam Boscha 750W, blender, malakser, mikser i jestem super zadowolona. Nigdy nic nie ubijało tak zybko piany z białek, zupa krem powstaje w sekundy, pasta do kanapek równiez. Super funkcjonalny. Kosztował 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam blender brauna, ale słaby, bo ledwie 500w ma, także lodu czy surowych ziemniaków tym nie siekam. niemniej, mnie wystarcza w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×