Odpowiedz na ten temat

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

• gość 2017.08.14 [01:01]
    a jakiś kebab?
  • gość 2017.08.14 [01:02]
    szukam dobrego kebabausmiech.gif bo zaginęło gdzieś poprzednie pytanie
  • Ameti 2017.08.14 [01:29]
    Dobre jedzenie dają na pewno w restauracji pod Baranem http://podbaranem.com moim zdaniem jeśli o Kraków chodzi - to jedna z najlepszych miejscówek usmiech.gif
  • gość 2017.08.21 [10:41]
    Moją ulubioną pizzerią jest już dłuższy czas Maxipizza -
    www.maxipizza.pl/krakow . Nie żałują dodatków, ciasto jest świeże wyrabiane codziennie i to się przekłada na smak już całej pizzy po wypieczeniu. Dużo rodzajów mają, są wegetariańskie, są też z mięsem, co kto lubi. Ja najbardziej lubię z salami.
  • Masia86 2017.08.25 [17:23]
    Witam, byłam przejazdem w Krakowie w drodze do Zakopanego natknęliśmy się na restaurację restauracji Gąska przy ulicy Limanowskiego podajże. Zauroczył mnie klimat swojski klimat oraz przepysznie przyrządzona gęś - naprawdę cudo. Wybierzcie się.
  • Katarzyna Lwo 2017.08.27 [15:34]
    Polecam Bar Mane Tapas, Dolne Młyny! Fantastyczne miejsce i miła atmosfera. Super muzyka z lat 90-tych. Smaczne jedzenie. Mają tu najlepsze tapasy jakie w życiu jadłam! Polecam!
  • Tygii83 2017.09.06 [11:47]
    Ja będąc w Krakowie odwiedziłam rejstaracje Tapas fajna muzyka jesli ktos lubi lata 90 można napić się piwa a jak ktos lubi winko doskonałe wina rzemieslnicze. bardzo podobał mi się wystrój. jest to jedyne miejsce gdzie można zjeść po północy.
  • paulinkaz84 2017.09.13 [08:14]
    Polecam restaurację Gąska na Limanowskiego. Chyba jedyna restauracja w Krakowie gdzie podają gęsinę. Gotują bardzo smacznie i domowo a klimat jest na prawdę przemiły.
  • gość 2017.09.30 [21:41]
    Na kazimierzu! smiech.gif A dokładniej to jest to Stara Zajezdnia - uwielbiam tam jeść. No i piwko mają genialne usmiech.gif
  • Urszuńka 2017.10.02 [09:24]
    jest jeszcze piwnica pod złotą pipą na floriańskiej. super jedzenie, świeże i dobrze zrobione, więc warto się wybrać
  • towardka 2017.10.02 [13:47]
    Znam tę restaurację. Chyba wiekszość osób, ktora była w Krakowie o niej słyszała. Sama osobiscie jednak nie byłąm (nieco przeraziły mnie ceny.....).
    Osobiście polecam restaurację u Ziyada w zamku w Przybyłowicach:
    http://www.uziyada.krakow.pl/
    Miejsce bardzo ładne ( popularne jeśli chodzi o urządzenie wesel). Ich kawiarnia ma przepiękne widoki na cały Kraków.
  • gość 2017.10.12 [19:59]
    A ja zamiast chodzić do restauracji wolę zamawiać sobie catering do domu - różnorodne posiłki, bardzo smaczne i taniej niż w restauracji a i najem się bardziej usmiech.gif . Polecam każdemu KrkCatering http://www.krkcatering.pl/
  • gość 2017.10.13 [12:08]
    Szybko dowożą pizzę z Maxipizza na Bratysławskiej. Warto u nich zamówić, na stronie www.maxipizza.pl/krakow jest telefon do lokalu i ceny z menu. Poza tym, że dostarczają sprawnie to też sama pizza jest jedną z moich bardziej ulubionych. Jeszcze w jednym miejscu na stary mieście lubię pójść na pizzę i tutaj. Reszta z oferty Krakowa mi raczej słabo smakuje.
  • Aleszy 2017.10.18 [12:36]
    Polecam bar Mane tapas Dolne Młyny w Krakowie.
    Świetny wystrój, miła obsługa, sympatyczni barmani, cudowna Pani Sylwia usmiech.gif
    Pyszne piwo i wina rzemieślnicze, do tego mega muzyka z dawnych lat i randka w 100% udana!
    Otwarte do północy więc może się przeciągnąć usmiech.gif
  • gość 2017.10.31 [20:16]
    Zabierz ją do Grand Croissants na Krupniczej. Serwują pyszne bułki wypiekane w piecu według własnej receptury. Możesz sobie zamówić coś na słono, jakiegos kurczaka, czy tuńczyka, albo na słodko - z nutellą, bananami, bitą śmietana.
  • gość 2017.11.08 [09:25]
    Fajnie! Muszę to obczaić!
  • gość 2017.11.14 [11:15]
    Bardzo fajny klimat panuje w Grand Croissants. Nie jest to prawda restauracja, gdzie zjesz pełny obiad, ale wpadnij na dobrą kawę i croissanta. Ja tam lubie wpadać po pracy ze znajomymi i zamawiamy zawsze jakiegoś rogala, bo wypiekają je na miejscu, a sa pycha.
  • gość 2017.11.14 [11:23]
    W Krakowie na pizzę to bym chyba najbardziej doradzał Maxipizza na Bratysławskiej (www.maxipizza.pl/krakow ). Bardzo przyjemne miejsce z dobrą obsługą i smaczną pizzą. Ciasto jest świeże, z tego co rozmawiałem z obsługą to wyrabiają je codziennie na świeżo, dodatki takie jak ser czy szynka też są raczej z lepszego segmentu, co raczej za często w pizzeriach się nie zdarza.
  • MichaelJ 2017.11.16 [13:07]
    zależy jaki lubisz klimat. ja ze swojej strony polecam piwnicę pod złotą pipą - fajny lokal z pysznym jedzeniem, spoko atmosfera, całkiem inna od tych wszystkich zimnych i nowoczesnych wnętrz.
  • UrszulaMarkiewi 2017.11.22 [11:32]
    Poszłam do tej pipy z czystej ciekawości bo już kilka razy tamtędy przechodziłam i powiem, że całkiem spoko. czysto, a to dla mnienajważniejsze, bo nienawidzę jak jest syf, nie zjem w brudzie, fuj! jedzenie przyjemne i smaczne, nie czuć jakiegoś przepalonehgo oleju czy mrożonek. Ogólnie na plus. myślałam że będzie strasznie (ta nazwa jakość tak mi się kojarzyła smiech.gif ) a było bardzo fajnie
  • gość 2017.11.22 [12:15]
    Powiem szczerze, że dla mnie najlepszym jedzeniem jest to na zamówienie z http://hurryupshrimp.pl/ , uwielbiam: burger z krewetkami smażonymi w cieście, sałatą lodową, czerwoną cebulą, pomidorem i sosem spicy rambo serwowany z krążkami cebulowymi i najczęściej to danie zamawiam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...