Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość gość
Lubię sobie wpaść od czasu do czasu do lokalu Ganesh na rogu ul. Św Tomasza i Floriańskiej. Trochę to jest na uboczu, nie ma aż takiego zalewu turystów, także to z mojego punktu widzenia duży plus. Poza tym, lokal jest przestronny, mimo że to piwnica to miejsca jest pod dostatkiem. Najbardziej się opłaca wpaść w PN do nich na promocję – All You Can Eat i najeść się do syta bez limitu :) Dokładny adres jest na www.ganesh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla spróbowania zamówiłem sobie parę dni temu jedzenie do domu z restauracji indyjskiej – Ganesh i było smaczne. Mają różne zestawy, w tym fajne lunchowe z kurczakiem, albo wege. Dora cena, szybka dostawa, pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem w restauracji Ganesh, ale catering nam stąd zamawiają i naprawdę muszę przyznać, że jedzenie jest dobre. Raczej jestem tradycjonalistą w sprawach kulinarnych, ale te ich indyjskie lunche są dobre, smakują mi. Na pewno się kiedyś do nich do lokalu przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto co lubi. Ja z dzieciakami lubię chodzić do Magillo. Jest trochę na uboczu także jest spokój i można samochodem dojechać. Byliśmy tam również na sylwestra i dawno sie tak nie bawiliśmy. Super jedzenie profesjonalna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po Ganesh mialam sr.ake a po Magillo wymioty, jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci obiad w Złotej Pipie. Restauracja jest nieopodal rynku także możecie iść potem na spacer. Z tego co wiem to w każda sobotę gra tam muzyka na żywo (taki miły Jazz). W ogóle w tej knajpie jest fajny klimat. Lubie tam chodzić z chłopakiem. Jedzenie tez serwują niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Myślę, że warto wstąpić do restauracji w Q Hotel Kraków. Ma ciekawy, nowoczesny wystrój. Fajne miejsce na uroczystość rodzinną czy spotkanie biznesowe. Na stronie hotelu można rzucić okiem na menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolka991
Moim zdaniem warto wybrać się do restauracji włoskiej w Krakowie - http://tradycyja.pl/ Menu w tym miejscu jest niesamowicie smaczne a wystrój klimatyczny. Sama chyba się tam wybiorę w wolnej chwili na obiad z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLajna
Jeżeli ktoś jeszcze nie był w restauracji Browar Lubicz to polecam, bardzo smaczne dania, duże porcję, możliwość organizacji imprez okolicznościowych http://www.browar-lubicz.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne jedzenie i to w całkiem sporych porcjach dają w indyjskiej restauracji Ganesh na Starym Mieście. Mimo że to centrum Krakowa, to na nawał turystów raczej tutaj nie trzeba będzie narzekać. Przytulny lokal zlokalizowany w zabytkowej piwnicy, z klimatycznym oświetleniem i hinduską dekoracją. Jest dużo miejsca, więc można nawet większą ekipą tu wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo romantycznych knajp w Krakowie. Ale myślę że żonie może się spodobać Klub Kabaret. Fajny międzywojenny klimat. Ciekawe atrakcje niema co wieczór a do tego dobre jedzenie i miła atmosfera. Ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosmankana
Moim zdaniem najlepszą restauracją w Krakowie jest Złota Pipa. W ten weekend byliśmy tam z mężem i jest po prostu super! Fantastyczny klimat XII wiecznych piwnic krakowskich, jedzenie dosłownie jak w domu! Miejsce po prostu fantastyczne. Sprawdźcie zresztą sami na ich stronie http://restauracja-pipa.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałbym długą listę dobrych restauracji w Krakowie do polecenia. Ale jakbym miał coś wybrać to może Maxipizza - www.maxipizza.pl/krakow Ich znam od niedawna. Szukałem jedzenia z dowozem któregoś wieczora i mi do nich link wyskoczył w przeglądarce więc kliknąłem, zamówiłem i posmakowało. Na pewno fajną sprawą był sam krótki czas czekania na jedzenie, co mnie bardzo na plus zaskoczyło już na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznie i do syta można zjeść w indyjskiej restauracji Ganesh. To ostatnio moje kulinarne odkrycie w Krakowie. Nie dość że w kuchni trzymają poziom, to jeszcze sam wystrój lokalu mi się bardzo podoba. Fajnie widać na zdjęciach na ich stronce jak to wszystko się prezentuje. Super połączenie klasyki krakowskich, starych murów z egzotyką Indii. Można też tutaj zamówić jedzenie z dowozem, co mi się parę razy zdarzyło i też polecam. Sprawnie doręczają, ładnie opakowane, jeszcze ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno na ostro zjesz w www.indianfood.pl Jeden z niewielu lokali, gdzie zjesz w różnych poziomach ostrości, więc nic cię nie zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź w Internecie na jakiejś stronie na której ludzie dodają opinie i na tej podstawie będziesz mogła sobie porównać sobie wszystkie recenzje Potem wejdź na kilka z restauracji, Porównaj ceny i sprawdź czy będzie cię stać na dane potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jedzenie serwują w restauracji www.grubalycha.pl. Maja bardzo smaczne obiady i mają nawet nie drogo a można najeść się pod korek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zmierzchu do świtu jak najbardziej ale również czerwone korale oraz krakowskie metro - każda z restauracji świetna i posiadają dobre jedzenie, aczkolwiek najbardziej zdecydowałabym się na tą ostatnią - http://www.krakowskiemetro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz menu indyjskie www.indianfood.pl Chyba jeden z najbardziej znanych lokali z żarciem indyjskim w Krakowie. Dużo młodych ludzi chodzi. Znam dwie osoby, które za ich pośrednictwem utrzymują dietę wegańską i jakoś nie widzę, żeby brakowało tym ludziom energii :) Ceny tak dopasowane, że można i codziennie jeść przy ograniczonym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa_85
Jak na kolację z żoną, to do Marcelino Chleb i Wino na ul. Jana 16 - super klimat i pyszne jedzenie. Mąż zabrał mnie tam na kolację walentynkową i było cudownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartą odwiedzenia miejscówką jest Ptaszyl na Kazimierzu. Jedzenie mają pierwsza klasa, dużo potraw z mięsem, ale nie tylko. Ja to najbardziej lubię chyba jednak ich desery, zwłaszcza krem brulle im wychodzi jeden z lepszych jakie jadłam w życiu. O menu i lokalu można przeczytać na ich facebookowym koncie – www.facebook.com/ptaszylkrakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często w weekend na obiedzie jesteśmy z rodzinką w Da Pietro. Sympatyczne miejsce z duszą i co najważniejsze z dobrym jedzeniem. Jest pizza, są makarony, dobre zupy i tradycyjne włoskie desery. Można się napić kawy, smacznego wina, także karta dość urozmaicona – dla każdego coś miłego. Prowadzą swoją stronę na www.dapietro.pl tu jest sporo zdjęć lokalu także można sobie podejrzeć jak to wszystko jest zaaranżowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym Da Pietro. Na stronie www.dapietro.pl jest więcej o restauracji. Ja bym tutaj polecała sobie zamówić którąś z ryb na przykład łososia. Mają też super sałatki, zdrowe ale sycące. Parę razy mnie tutaj narzeczony zabrał na randkę i się zakochałam....w tym miejscu i w moim narzeczonym po raz kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że indyjskie przyprawy możesz kupić przy ul. Pijarskiej 9. Korzystałam kilka razy na spotkaniach rodzinnych, głównie do kurczaka. Najwyższa jakość przypraw. Ze sklepowymi wygrywają i to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą restauracje znajdziesz w centrum Krakowa w okolicach rynku. Ja bardzo lubię chodzić do Piwnicy pod Złotą Pipą. Bardzo mi tam smakuje jedzenie a szczególnie pierś z kaczki. Bardzo fajny klimat galicyjski i miła obsługa można naprawdę się tam świetnie rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię bardzo pizzę z tuńczykiem jaką w Da Pietro podają. Także jeśli ktoś przepada za włoskim jedzeniem w tym właśnie pizzą makaronami lasagn-ią i tak dalej to bym tę restaurację polecał. Co do konkretów to na stronie www.dapietro.pl jest menu z cenami i adres. Trochę tam jest problem z dojazdem jak to generalnie w okolicach rynku głównego, ale można w miarę blisko zaparkować za kościołem ojców franciszkanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto co lubi. Ja często chodzę na rodzinny obiad do restauracji w okolicy rynku. Ostatni spodobała nam się Piwnica pod Złotą Pipą na Floriańskiej. Jest dobre jedzenie i miła atmosfera. Już kilka razy byliśmy tam po spacerze i nigdy si,ę nie zawiedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię łososia i uważam, że w Krakowie najlepiej rybę podaje HotChili. Szczególnie, że łososia robią w oryginalnym piecu tandor. Kto zna potencjał kuchni indyjskiej wie, że rzadko się zdarza tak wyposażona restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pizzę to moim zdaniem jedną z lepszych w Kraku, albo nawet najlepszą robią w DaPietro na rynku głównym. Dokładny adres można przez ich stronę znaleźć - www.dapietro.pl . Jeśli ktoś by chciał w miarę niedaleko zaparkować to na tyłach kościoła franciszkanów jest parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verneta
A znacie restauracje Pod Baranem? http://podbaranem.com/n/ mają naprawdę dobre jedzenie. Kraków jest magiczny, uwielbiam to miasto, a przy okazji ta restauracja to miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×