Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość justyna s

Zgadzam sie jak się chce smacznie i niedrogo zjeść to tylko w piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej. Świetny lokal z miłą obsługą i wspaniałym klimatem, można spokojnie sobie nawet posiedzieć i tak jak wspomniałam mają przepyszne menu, a i co jeszcze - drinki, dla mnie rewelacja lepszych chyba nie ma w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajkonik

Z żoną często chodzimy do restauracji, ale nie mamy jeszcze ulubionej w Krakowie, czesto do różnych chodzimy. I kiedyś jak chciałem ją zabrać na rocznicę to nie wiedziałem gdzie i pojechalismy aż do Nowego Sącza do Gospody Galicyjskiej. Niby gospoda że regionalnie, rustykalnie - ale powiem Wam - Mega klimat! nie tylko w samym lokalu ale ogólnie  w miasteczku gdzie się znajduje. Jedzenie - palce lizać!
Pierwszy raz spontanicznie zostaliśmy z żoną - mają tam też noclegi, więc mogliśmy się nawet napić wina do kolacji 😄
Polecam! Łatwy dojazd i wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliwna

Mi bardzo smaowało jedzenie w restauracji pod Pod  Leliwą w Krakowie https://www.facebook.com/slawkowska13.15/ . , przepyszne po prostu, wszystko ze smakiem przyrzadzone. Jak dla mnie jedna z lepszych restauracji i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiBran

Ja jestem fanką kuchni włoskiej a najlepsza włoska restauracja w Krakowie to Trattoria Venezia na Podgórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

To jest prawda, jesli juz polecać dobre miejsce w Krakowie to zdecydowanie to. Po prostu trzeba od czasu do czasu tez miec gdzie wyjśc ze znajomymi a to z pewnością jest takie dobre miejsce.go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaHa81

Dobra Pralnia w Krakowie nazywa sie PEPE i miesci sie na ulicy DLUGIej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Trattorię Venezia 😉 Często jadam tam z przyjaciółmi i wszystko bardzo ją sobie cenimy 😛 Kameralne, ładne miejsce, ceny są w porządku a jedzenie smakuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ostatnim odkryciem jest Trattoria Corrado. Próbowałam pizzy Salame oraz Carne. Podstawa pizzy czyli salami bez ściemy, dobrej jakości prawdziwe salami. Dodatkowo mają bardzo dobre sosy i typowo włoskie cieniutkie ciasto! Jak dla mnie wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli chodzi o Grande Grill w Rynku to będziecie z kolegami zadowoleni. Jak będziecie w Krakowie środka – piątek to polecam się tam wybrać w czwartek jest muzyka na żywo więc tez będzie to dobra okazja, by się świetnie bawić. W barze dostaniecie sporo ciekawych drinków do spróbowania. Dla mnie jedno z lepszych miejsc w Krakowie, chętnie odwiedzam i myślę, że będziecie też zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten wybór może paść na restaurację Tradycyja w Rynku jeśli planujecie rodzinne spotkanie i stawiacie na klasyczną kuchnię. Tutaj ta restauracja właśnie wypada super, serwują dania w klasycznej polskiej stylistyce. Mają między innymi świetne pierogi. Na rodzinne spotkania będzie to dobry wybór bo właściwie niezależnie od wieku każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie i będzie zadowolony z serwowanych dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno CKBrowar w Krakowie będzie taką restauracją numer jeden jesli chodzi o jedzenie i wybór piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam tą restaurację w Krakowie - CKBrowar. Pyszne jedzenie i do tego duży wybór piwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×