Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość gość
Osobiście to przepadam za kuchnią Indyjską. Coraz więcej dobrych restauracji tego typu działa w Krakowie, ale najbardziej to cenię sobie jedzenie w lokalu Ganesh na stary mieście. Jak ktoś lubi bardziej pikantne rzeczy to będzie zadowolony z takiego sosu jak Vindaloo – czerwone chili, imbir, czosnek...ostrzegam, że naprawdę ostre, ale dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy z Krakowa ci powie, ze jeżeli stawiasz na romantyczne klimaty to koniecznie zabierz żonę na Kazimierz :) Najlepsze jedzenie moim zdaniem jest w restauracji Bombonierka. Typowa Polska kuchnia i moje ulubione danie- naleśniki ze szpinakiem. Dodam, że szpinak był moją zmora z dzieciństwa dopóki nie dałem się namówić w tej restauracji na zjedzenie takich naleśników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega dobrego kurczaka z soczewicą serwuje lokal Ganesh na ul. Św Tomasza. W ogóle to sieć z hinduskim jedzeniem, chyba jedyna taka w Polsce. Można też jedzenie zamówić i powiem, że długo na zestaw nie musiałem czekać – także tutaj też stawiam plusik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Kril
KUFEL Gastropub na Karmelickiej 7!! Polecam. Naprawde piwo i steki 5 z 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja do Krakowa wybieram się w październiku. Jestem łasuchem dlatego szukam miejsc gdzie będe mogła dobrze zjeść. Póki co moją uwage przykuła restauracja włoska w Krakowie - http://tradycyja.pl/ Menu mają bardzo smaczne a ceny przystępne. Poza tym wystrój sali jest bardzo na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka90
Dobrze zjeść w romantycznej atmosferze również można Pod Blachą. mają naprawdę fajny wytrój – można zobaczyć wiele ciekawych starych przedmiotów, ale też dobrze zjeść ! Posiłki bardzo smaczne – i oby tak zostało jak najdłużej ! Żurek i sernik naprawdę dobrze tam smakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gustownie i smacznie jest w Da Pietro, to miejsce na bardziej oficjalne wyjścia mogę polecić. Regularnie jestem tutaj z żoną – myślę, że raz na 2 miesiące można nas u nich spotkać. Bardzo miła obsługa, autentyczna włoska kuchnia oparta o oryginale składniki. Na stronie www.dapietro.pl jest dokładny adres. Niedawno zmienili adres, ale to wciąż ta sama załoga. Teraz znajdują się na rynku w piwnicach kamienicy pod obrazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemnie i w klimacie krakowskich piwnic jest Pod Złotą Pipą. Bardzo dobre jedzenie, domowe, znajdzie się i golonka i wykwintna kaczka. Można się wybrać w weekend, wtedy grają jazzowo. Dobre piwo, oryginalnie podawane drinki. Blisko do rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się w lokalu Ganesh, to kuchnia indyjska. Znajomi mnie zabrali tutaj ostatnio i najadłem się do syta. Akurat była poniedziałkowa promocja – all you can eat i faktycznie zjadłem wszystko co mogłem ;) Warto się tutaj wybrać. Co do aktualnych promocji to sporo info jest na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczna obsługa jest w Da Pietro, a poza tym robią po prostu dobre, świeże, smaczne włoskie jedzenie. Ja to jestem wielkim fanem makaronów wszelkiego typu, więc u nich się czuję jak w raju. U mnie króluje raczej klasyka, czyli najczęściej biorę carbonarę. Na stronie www.dapietro.pl można sobie menu podejrzeć. Nowy lokal jest przy rynku głównym 19, więc niedaleko się przenieśli, wcześniej byli pod 17 – tką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lunch to mi się zdarza wyskoczyć do lokalu Ganesh na rogu ul Św Tomasza z Floriańską. Fajne, zaciszne miejsce, trochę z dala od tłumów turystów. Jest spokojnie. A co do menu to mają sporo wariantów dla wegetarian. Ja szczególnie polecam zestaw Aloo Began z bakłażanem, pomidorkami i ziemniakami. Cena zastawu 20 zł, więc niedrogo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwinka234
super restauracja na ul.Brackiej w Krakowie-Piwnica przy kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewczyną lubimy sobie wpaść na dobry obiad czy kolację do Buon Gusto. To taka nasza miejscówka, tutaj byliśmy na pierwszych randkach. Dobra pizza, ale jeszcze lepsze są makarony. Jak ktoś lubi regionalnie jedzenie to też mają. Ja lubię szczególnie frytki z góralskim serem – rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jedzenie robią w Buon Gusto ( www.buon-gusto.pl ). Polecam tę restaurację. Jedzenie jest świeże, porcje duże, a obsługa pomocna. Cały wystrój lokalu też mi się podoba, można się wygodnie rozsiąść przy stole, nie ma takiego problemu że miejsca brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z małżonką wybraliśmy się w zeszły weekend do restauracji Pod nosem, która mieści się w hotelu http://www.kanonicza22.com/ Jedzenie jest pyszne - polska kuchnia, ale w nowoczesnym wydaniu. Nie jakieś wymyślne, po prostu świeże, smaczne i z pomysłem, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się w lokalu Ganesh, to kuchnia indyjska. Znajomi mnie zabrali tutaj ostatnio i najadłem się do syta. Akurat była poniedziałkowa promocja – all you can eat i faktycznie zjadłem wszystko co mogłem ;) Warto się tutaj wybrać. Co do aktualnych promocji to sporo info jest na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Trzej Kucharze jest bardzo fajna, kameralna, ale luksusowa z dobrym jedzonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam restauracje Pod Złotą Pipą na Floriańskiej. Często chodzę tam z moja narzeczoną, szczególnie w sobotnie wieczory wtedy grają tam muzyką jazzową na żywo. Jeżeli chodzi o jedzenie to jest smaczne ze świeżych produktów (polecam kaczkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeże jedzenie mają w Buon Gusto, to po prostu od razu czuć jak się je, czy jedzenie jest z mikrofali czy robione na bieżąco. Chociaż z drugiej strony wiem, że nie wszyscy to rozpoznają i na tym bazują knajpy z tanim i śmieciowym jedzeniem...tak czy owak polecam ich, menu można sobie sprawdzić na www.buon-gusto.pl Pizze – rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym w Nowym Sączu miał polecać jakiś lokal to może Buon Gusto. Byłem tam tydzień temu z większą grupą i najadłem się do syta. Bardzo smaczne jedzenie, ja akurat sobie wziąłem jakiś gulasz, do tego piwko. Wszystko estetycznie podane, bez długiego czekania na zamówienie. Obsługa bardzo sympatyczna, można się poczuć rzeczywiście – zaopiekowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś na początku jesieni byłem pierwszy raz w Maxipizza na Ruczaju i od tamtego czasu zamawiam u nich głównie pizzę. Robią dowóz profesjonalnie, szybko. Jak odbieram pizzę to czuję w rękach, że aż parzy, także dobrze utrzymują temperaturę jedzenia podczas transportu. Więcej o cenach i typach pizzy jest na www.maxipizza.pl/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka lokalu na wyjście w gronie znajomych, czy jakąś inną grupą to polecam Ganesh. To jest na rogu Floriańskiej i Św Tomasza – przestronna, zabytkowa piwnica. Oryginalna kuchnia indyjska, a więc dużo pysznych, doprawionych sosów – łagodniejszych i pikantniejszych. A do tego podają mega dobre koktajle i też słodsze przekąski – także dzieci też tutaj znajdą coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jedzenie ale też super rozbudowany bar mają w Ganesh. Można dobrze zjeść, ale też sobie fajnie po-drinkować z większą grupą znajomych. Rewelacyjne miejsce właśnie takie wyjścia w kilka – kilkanaście osób, żeby posiedzieć, pogadać, coś dobrego wypić i zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same REKLAMY, a najmniej klientów ma Ganesh, bo caly czas spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałabym Wam restaurację Od Świtu do Zmierzchu. Bardzo dobre jedzenie, my akurat zawsze korzystamy z dowozu do firmy. Polecam, bo mają taka dobrą , tradycyjną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra restauracja w Krakowie. Jest wiele takich miejsc. Mnie ostatnio przypadła do gustu restauracja Pod Złota Pipą na ul. Floriańskiej. Jest tam bardzo fajny klimat miła obsługa, a golonka najlepsza jaka jadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o romantyczna kolację to polecam Ci restaurację Pod Złota Pipa na Floriańskiej. bardzo fajna atmosfera Jazzowa muzyka na żywo a do tego bardzo dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Kraku taka sieciowa restauracja z kuchnią indyjską jak Ganesh. Warto sobie tam stolik zarezerwować. Absolutnie cudowne miejsce jeśli chodzi o wystrój, ale też kuchnię mają rewelacyjną – robioną przez prawdziwego Hindusa. Wszystko świeże, smaczne, dobrze przyprawione, dokładnie tak jak lubię. Porcje są konkretne, można się najeść nie wydając całej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×