Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość Kuba23
polecam restauracje avangarda przy ul. westerplatte pyszne domowe jedzenie do fajny wystroj inny niz w wiekszosci knajpach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Apetyt Bistro kupuje głosy na portalach pośredniczących w sprzedaży online! Nie są to puste słowa, mam na to dowody. Tym można wytłumaczyć dużą liczbę zadowolonych klientów. Raz dałem się nabrać. Kupiłem żurek staropolski, jak się okazało zakwaszany octem! Pizza podobnie, mdła, chłodna, wręcz wstrętna. Nie dajcie się nabić w butelkę, wszystkie oceny tego bistro przez małe b są kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam podpowiedzi internautów i zastanawiam się czy rozumieją co to znaczy romantycznie?! jak można polecać bistro na romantyczną kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma inne wyobrazenie o restauracji i o tym jak powinna wygladać romantyczna kolacja, wiec ja tutaj raczej bym sie az tak nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllementyna
Na pewno numerem jeden jest ta restauracja http://www.duzypokoj.pl/ Uwielbiam to miejsce za klimat, atmosfere i za to ze mozna naprawde najeśc sie tutaj jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda ten facet już dawno ten obiad z żoną zjadł, bo aż 2 lata temu, no ale wszystkim innym polecam hinduską restaurację Tandoor , klimat naprawdę jak z samego serca Indii. Potrawy i obsługa bardzo dobre, egzotyczne dania, duże ilości i baaaaardzo smaczne! Polecam też Taco Mexicano przy Grodzkiej, super jedzenie, dużo i bardzo ostre, jeśli ktoś lubi klimaty Meksyku, idealne! Chodzimy tam regularnie z mężem, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Googoelel
Zdecydowanie najlepsza to Restauracja Szalone Widelce przy ul. Szpitalnej 40, bardzo duże porcje, ludzie olbrzymie dania, ceny konkurencyjne, przyjmne wnętrza, nie w stylu chłopsko-góralska chata ale miłej i przyjemne w kwiatach, piwnice uroczo odrestaurowane. www.szalonewidelce.pl Super sprawa to zapiekanki burgery i hotdogi z okiena, sami robią, zadne ogdrzewanie, mega wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tylko jedna http://www.duzypokoj.pl/ Tak sie przyzwyczaiłam ze kilka razy w tygodniu jestem tutaj na śniadankach. A te maja pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaMałek
Fajnie, ze tak chcesz żonę gdzies zabrać :) Wiadomo na takie kolacje czesto sie nie chodzi i zawsze sie chce cos wyjatkowego. Ja polecam restauracje polsko - portugalska http://piri.krakow.pl/ Smaczne jedzenie, fajny klimat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewnie nie ma żodnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss7
Ja zabrałem żonę na kolację ze śniadaniem do Chochołowego Dworu. Żonka była zachwycona - nasze relację znacznie się poprawiły. Nie wiem już co bardziej ją urzekło ja, czy to miejsce... Chętnie wrócimy jeszcze w tamte strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne_vix
Mnie się podobało w Moo Moo na św. Krzyża :) Bardzo smaczne burgery albo steki, do tego bogaty wybór wina, można wybrać się ze znajomymi albo na wykwintną kolację z drugą połówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze gastro-tour-serwis to rzeczywiscie godne polecenia jest chodzi o catering. jest smacznie i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie również mozecie wybrac sie w to miejsce CK Browar Na pewno tu zjecie dobrze i do tego napijecie sie dobrego piwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś lubi polską kuchnie warto zajrzeć na Gertrudy do restauracji pod baranem, klimatycznie i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallorca60
Jeśli ktoś szuka dobrych burgerów to też bardzo polecam Moo Moo. Ostatnio razem ze znajomymi zamawialiśmy tutaj burgery i śmiało można je polecić. W ofercie mają też steki, ale tutaj nie mam zdania, bo nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. Nasza firma wyposaża cukiernie, lodziarnie, piekarnie w profesjonalne, włoskie urządzenia gastronomiczne. Atrybutem firmy są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wysoka jakość oferowanego towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem, który umożliwia kompleksowe wyposażenie wszelkiego typu lokali gastronomicznych. www.gastro-centrum.pl kontakt@gastro-centrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niebawem premierę będzie miała innowacyjna aplikacja, która m.in. ułatwia wyszukiwanie restauracji oraz prezentuje tylko obiektywne oceny restauracji, ponieważ dania mogą oceniać wyłącznie osoby, które je wcześniej zamówiły. Mamy nadzieję, że wszystkim zainteresowanym ułatwi ona wybór spośród setek tysięcy restauracji. Co więcej - dzięki aplikacji SmartMenuCard będzie można oglądnąć szczegółowe menu oraz poznać ceny dań jeszcze zanim wejdziemy do restauracji :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszego profilu SmartMenuCard na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Baranem albo Oranzeria w Kossaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją żonę chciałem zabrać w specjalne, klimatyczne miejsce na kolację. Z polecenia wybrałem restaurację na barce Stefan Batory obok Wawelu. Uwierz mi, uśmiech z twarzy Jej nie znikał :) Mogę śmiało polecić, świetna kuchnia, ładny wystrój a przede wszystkim ten widok :) Zdecydowanie była to jedna z niezapomnianych kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka12347
Lunch Bar U Jędrusia, Wielopole 22 Dobre domowe obiady w dobrej cenie. Duzy wybór sałatek. Polecam pierogi i lunche dnia. Codziennie 2 inne propozycje zupa + drugie danie w cenie 14 zł Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli kochacie dobry styl i pyszne jedzenie polecam ZENSUSHI. Restauracje są dwie, jedna na Tomasza, a druga zaraz koło Drukarni na Podgórzu. Byłam tam ze znajomymi, ale oczywiście miejsce jest idealne również na randkę. Jedzenie pyszne i zarazem zaskakujące. Kocham sushi, a tam spróbowałam też dań z Azji i Ameryki. Ciepłe miejsce z sympatycznymi ludźmi. Ja uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przypadła do gustu restauracja Tradycyja na Rynku Głównym 15 - smaki kuchni staropolskiej połączone z tradycjami Italii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszx6
Bardzo dobre obiady tylko że z dostawą ma BistroGusto.pl koło Korony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaZub
Na romantyczny wieczór czy też przyjemny obiad we dwoje polecić mogę zensushi w Krakowie. Niedaleko drukarni jest ta restauracja i jestem bardzo zadowolona mówiąc o niej, ponieważ właśnie tam mój chłopak powiedział mi pierwszy raz, że mnie kocha:) Nie dość, że jedzenie zachwyca, mają pyszne sushi i najróżniejsze przystawki to jeszcze klimat i miła obsługa zwalają z nóg. Warto zobaczyć menu i się tam wybrać www.zensushi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×