Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jola123456789

Trójkąt 2m i K

Polecane posty

Gość gośćigrek
Więc teraz w rewanżu trójkąt z kobietą i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy przed seksem nie pijemy alkoholu chodzi o świadome przeżycia uczucia i podmiety a alkohol to rozmazuje. Ja zawsze mam swego podczas każdego badania krocza u ginekologa i zabiegu i będzie przy porodach. Przyzwyczaja się partner z obecnością obcego faceta ginekologa w swerze intymnej a mamy prawo mieć nawet w szpitalu partnera podczas badań czy zabiegów chyba że z boczny ginekolog jak ten. .." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza. " U was było błędem spożycie alkoholu przy trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_mareeeek
często tak kończą się takie historie! bardzo współczuję, ale ja też po takich rozmowach i wymianie partnerów mało nie rozszedłem się z żoną, gdyż byłem (jestem) posądzony o zdradę. Na szczęście u mnie się wszystko ułożyło i nadal jesteśmy razem. Warto eksperymentować w seksie, ale też warto uważnie o tym porozmawiać z partnerem, aby nie było nieporozumień. Przede wszystkim rozmowa i tyle, szczera do bólu, płaczu i współczucia. Pokaż że Ci zależy, że ten gość był na wspólny jeden raz. Może zaproponuj mu zabawy z kobietą - to może dać mu do myślenia, ale naprawdę to przemyślcie. Nie rozwalajcie małżeństwa, przez jeden nieudany eksperyment. Na pewno się uda. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Zastanawiam się czy tak naprawdę padłaś z % czy było ci już na tyle dobrze że włączył się egoizm i postanowiłaś odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Wydaje mi się, że twój partner nie "dźwignął" tego przeżycia. Fantazjowanie to fantazjowanie a realny sprawdzian to zupełnie co innego. Podejrzewam, że przerosło to go i ciągle ma w głowie widok jak ten "gość" cię zaspokaja. Ok no podziękowałaś, on wyszedł a twój partner co? Nie mógł czegoś zainicjować? No i czemu tylko cię całował lub ty jego a nie uczestniczył fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Wydaje mi się, że on wyolbrzymia żeby poczuć się lepiej po tym doznaniu. Przecież sam na to się zgodził i nie protestował kiedy trochę wypiłaś i kiedy tamten "robił swoje" więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Ok, jak coś jestem pod tym adresem oxy3@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
wyszła twoja prawdziwa natura...;-)czy twój partner kiedykolwiek miął okazję widzieć Cię, jak zachowujesz się po %? ty sama wydajesz się być zszokowana tym jak się zachowałaś...trudno Ci coś doradzić, tu pomoże czas i dojrzała postawa z Twojej strony, musisz każdego dnia pokazywać mu,że ok,popełniłaś błąd (żałujesz go?;-))ale to on jest najważniejszy. Jedno jest pewne, nigdy więcej trójkątów już nie będziecie mieć...wlaśnie dlatego jestem zdania,że chcesz tego sróbować to z kimś z kim ni jeesteś zaangażowany emocjonalnie. Uchylasz drzwi do sypialni, wpuszczasz kogoś....i już zawsze zostaną otwarte, coś się między Wami zmieni. Nie warto jednak z tego owodu rozwalać dobrego związku. Walcz o niego, kochajcie się i zadbaj o jego potrzeby ;-) tak jak otrafisz najlepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
On też mógł bardziej się do tego przyłożyć. Bo wygląda jakby nie wiedział co ma robić. Po drugie to trochę złe(ale nie wiem jak tam sobie ustaliliście i czy w ogóle coś ustalaliście przed) było zachowanie tego "gościa". On nie powinien grać pierwszych skrzypiec, to wy jako para powinniście być najważniejsi a on jedynie dostosować się do sytuacji i odpowiednio dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
14:55 Gość irek, dokładnie. Koleś trochę za bardzo się rozpanoszył i może jej facet poczuł się troche niepewnie,jedynie Czekał aż ona zainicjuje krok w jego stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
*gośćigrek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
Może za krótko rozmawialiście wcześniej? Był jakiś scenariusz ustalony czy raczej działaliście spontanicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`może jej facet poczuł się troche niepewnie,jedynie Czekał aż ona zainicjuje krok w jego stronę. ` Raczej poczuł się niepotrzebny bo było widać, że jest mi super i uważa, że o nim zapomniałam. Choć przy mnie był. Całował mnie w tym czasie. Rozmawialiśmy długo. Ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
Ludzie robią przerwy ;-) siedzą, rozmawiają, sączą drinka...;-)i druga runda.;-) hm. Gdzie poznaliście tego faceta, w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
gość_ona29 dziś ale teraz jej partner nie może obwiniać jej za to jak się potoczyło. A jego ewidentnie przerosło to doświadczenie i tylko przyglądał się kiedy nastąpi koniec. Powinien przejąć inicjatywę a nie zachować się jak zachował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
15:05 Gośćigrek, masz rację. Posądzenie o zdadę to gruba przesada.Jak na rok przygotowań, trochę słabo to wyszło z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
jola123456789 dziś no właśnie jedynie był zamiast samemu uczestniczyć, takie doznanie to nie jedynie samo bzykanie, drink, rozmowa, drobne żarty atmosfera, a tego u was zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`Powinien przejąć inicjatywę a nie zachować się jak zachował. ` Też tak powiedziałam. To się spytał czy miał go ze mnie wyciągnąć na siłę? Czekał na mój ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
Tak, Powinniście z mężem ustalić wcześniej między sobą jakie macie oczekiwania, jak to ma wyglądać a potem zapytać tego Pana, jak to widzi, swoją rolę w tym. We troje już razem zadbać o atmosferę, oprawę. Drobne żarty, może jakiś film, kieliszek szampana mogłyby rozładować atmosferę i zrobić ''intro''. Twój mężczyzna nie może zrzucać tu całej winy na Ciebie. Był samcem alfa a dobrowolnie sprowadził się do roli bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Teraz już nic nie będzie takie jak przedtem. To zdarzenie będzie was dzielić do końca waszego związku, niezależnie czy potrwa on jeszcze kilka tygodni czy kilkadziesiąt lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
Nie daj się wpędzić w poczucie winy. Ponad rok przygotowywaliście się do tego doświadczenia - nie wyszło tak jak tego oczekiwał?, trudno, należało się z tym liczyć. Przepros go i obiecaj,ze postarasz się mu to wynagrodzić i bądź aktywną kochanką, szczerze rozmawiajcie. Może czuć się zawiedziony,że nie wyszło tak jak chcial ale zdradzony? Zdecydowaliście się na trójkąt a nie grę w karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×