Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drapieznakocica

Laptop Lenovo - czy warto?

Polecane posty

Gość drapieznakocica

Chce sobie kupić laptopa, prawdopodobnie zdecyduje sie na lenovo g580. Kupowac, czy zainwestowac w inny model? Troche boje sie serwisu lenovo, bo slyszalam, ze kiedys byl tragiczny... jaki jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
dlaczego jesteś taka drapieżna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenovo to dawny IBM więc nie wiem czy ktoś ci nagadał głupot czy oddał do nieautoryzowanego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik N
Ja ogólnie nie polecam. Kolega kupił w tym samym czasie co ja swoją Toshibę, w Lenovo bateria siadła po pół roku a moja do dzisiaj zachowuje się jak nowa. Może miał felerny model? Nie wiem. Ja polecam Toshibę i Asusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapieznakocica
Jest mnostwo negarywnych komentarzy na necie dot. serwisu lenovo, a mi najbardziej laptop lenovo przypadl do gustu. Bylam dzisiaj ogladac laptopy - lenovo pod wzgledem wykonania prezentowal sie calkiem fajnie. Ponad to byl najmniej cieply sposrod laptopow ktore macalam. Kupilabym go ale boje sie tego serwisu. Ktos wiec cos na temat serwisu gwarancyjnego lenovo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik N
Notebooka nie kupuje się dotykając go; że był najmniej ciepły nie oznacza, że się nie będzie przegrzewać podczas pracy z obszernymi programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drapieznakocica -> mój brat serwisuje komputery i właśnie Lenovo i Dell sprawiały najmniej problemów (zazwyczaj wystarczała reinstalacja systemu) a jeśli chodzi o mechaniczne uszkodzenia to nie było problemu z częściami i były dość tanie (raz naprawiał jakiegoś marketowego asusa zawias do ekranu 200zł...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik N
Elementy typu zawias do ekranu powinny wytrzymać do końca żywota komputera no chyba, że się usiadło na otwartą pokrywę(ekran).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
drapieznakocica: a wszystko tak lubisz macać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lenovo y580 do którego link jest powyzej i jestem bardzo zadowolony. wczesniej mialem toshibe, ktora nie dosc, ze byla droga jak na swoja slaba konfiguracje to jeszcze po roku zaczela sie psuc, a po 2 latach trzeba bylo ja oddac do serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam lenovo i HP i jednak lenovo to szajs bateria szybko siada a HP jest super, bardzo szybki bateria trzyma 7 godzin a u Lenovo tylko 1.5 godziny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzawiedzony
Przykro mi to pisać, ale niestety laptopy Lenovo to totalna katastrofa! Ostrzegam! Laptopy niby mają dobre (na papierze) podzespoły, to jednak dyskwalifikuje je jakość wykonania. Zdecydowałem się po raz pierwszy kupić coś Lenovo w nadziei że to dobry sprzęt i będę zadowolony, ale zawiodłem się na całej linii i mój "romans" z tą firmą skończył się definitywnie po pierwszym zakupie (szkoda że zacząłem od drogiego laptopa, a nie czegoś za 200-400 zł - mniej bym stracił). Kupiłem Yogę 500 i pierwsza padła mi już po 2 dniach (coś z układem zasilania - samoczynnie się wyłączał), ale w takim przypadku dostałem (bo musiałem) nową w sklepie. Ale z tą drugą też niedługo po otrzymaniu zaczęły się problemy. Tandetna obudowa (skrzypienie) i wykonanie całości. Po ok 5 miesiącach zaczęło nawalać zasilanie (w drugim z kolei modelu!), nie ładowała się bateria a ekran zaczął migać. W związku z faktem iż na ramce wokół matrycy było małe ok 1 cm pęknięcie (skutek "trwałej" obudowy) to serwis Lenovo wykorzystał to aby mnie spławić i oddalić gwarancję! Odpisano mi że w związku z faktem iż jest usterka mechaniczna (chociaż reklamowałem układ zasilający, nie ramkę!!) to straciłem gwarancję na cały laptop!!!! w związku z czym oni nie naprawią mi zasilania!? Ale oczywiście dodali, że chętnie naprawią za odpłatą (za połowę ceny nowego laptopa)!!??? O co tu chodzi??!! Dalsza miesięczna przepychanka z nimi nic nie dała, nawet nie raczyli odpowiedzieć na pytanie co jest przyczyną usterki, dlaczego zasilanie nie działa, w ogóle tego nie sprawdzali!! . Podsumowując - Lenovo to firma produkująca tani sprzęt, niby o dobrej konfiguracji, ale niestety totalny badziew!! Jakość użytych podzespołów może wystarczy na pół roku pracy, ale później się sypie. Do tego jeszcze serwis Lenovo, który olewa klienta (długie czasy odpowiedzi - u mnie całość trwała ok 40 dni!; brak odpowiedzi na przedmiot reklamacji). Powinien się tym zająć RPO albo UOKiK. NIGDY WIĘCEJ LENOVO!!! OSTRZEGAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Każdy może sam sobie wyrobić zdanie na temat konkretnych marek. Moim zdaniem nie ma co wierzyć stereotypom, tylko lepiej zaufać specjalistom. Z całą pewnością wiedzę powinno się zdobywać z takich poradników jak http://techfresh.pl/jaki-laptop-do-2000-zl-ranking-5-najlepszych-laptopow gdzie macie rzetelne podsumowanie kilku modeli. To najbardziej się Wam opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenovo, samsung, asus polecam. Odradzam Toshibe! Kiedys byly świetne kompy, teraz bardzo slabe, a w serwisie pracuja chyba praktykanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak laptop to 1. Asus 2. Msi 3. Dell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelara
ja mam lenovo i to jeszcze w leasingu z leasinglaptopa.pol i jestem bardzo zadowolona zarowno ze sprzetu jak i z finansowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaXx
Nie kupujcie lenovo! Kiedyś to była solidna marka jak była pod skrzydłami IBM, teraz to jest porażka. Kupiłem w 2016 roku Lenovo ThinkPad - biznesowy model i niestety to jest dramat jeżeli chodzi o jakość, wydajność, trwałość. Od lat ufałem tylko ThinkPadom od IBM a potem od lenovo, ale niestety ta marka zeszła na psy i teraz ciężko znaleźć gorszą :( Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewulona
ja mam na leasingu lenovo i jestem zachwycona. nic mi sie nie tnie, nie psuje. mega sprzet, a jeszcze dzieki temu ze sama wybralam raty na leasinglaptopa.pl to nie trace nie wiadomo ile na ten sprzet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelijanka
Ewulona muszę Ci podziękować. Od jakiegoś czasu chodziłam za Lenovo Yoga, ale jakoś nie na rękę było mi wydać aż tyle pieniędzy. Przeczytałam Twój post, weszłam na tę stronę i wysłaalm wniosek. Przyznam, że nie spodziewałam się, że się uda, a tu masz Ci los. Mam laptopa wymarzonego w leasingu przez tę stronkę co mówiłaś: leasinglapatopa.pl i jestem mega szczęśliwa. Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, ze w lenovo już serwis ogarnęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, już kilka miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenowo po2 latach pierdzielnął czarny obraz wziąłem hp używany grzeje się g****o te laptopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Samsung,Sony Vaio,Asus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam z tym serwisem lenovo problemów nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×