Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drapieznakocica

Laptop Lenovo - czy warto?

Polecane posty

Gość gość
ej to jak z tym serwisem w końcu jest? Było średnio i już jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość jest tak jak mówisz. nic nie bój jak chcesz coś od nich kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość no właśnie czytałam w paru miejscach już, ze sie poprawiło w tym serwisie i jest dobrze, ale niektórzy narzekają cały czas (ale to pewnie ci co się rok czy ileś tam czasu temu nacięli). generalnie lepiej się upewnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam porównanie między tym, co rok temu tam miałem u nich, a tym co 2 tygodnie temu byłó i różnica jest mega (zdecydowanie na plus teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli serwis już nie jest minusem przy lenovo, dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze rozumiesz. Zupełnie normalnie serwis działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, bylem sceptyczny co do serwisu, ale teraz faktycznie jest ok. musialem ostatnio oddac lapka i juz faktycznie jest ok. wycofuje swoje niepochlebne slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxoor
A ja mam pytanie co do https://www.platformafinansowa.pl/ i oferty leasingu konsumenckiego. Chcę właśnie laptopa i zastanawiam się co będzie lepsze leasing czy kredyt? I jeśli juz to dlaczego jedno a nie drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że do codziennego użytkowania jak najbardziej warto, Lenovo produkuje dobre laptopy, które radzą sobie z podstawowymi zadaniami. Co prawda, o serwisie Lenovo może wyczytać różne opinie, ale zawsze można kupić u sprawdzonego sprzedawcy, i ew. reklamację realizować u niego - https://www.sferis.pl/prom/notebooki-lenovo-ideapad-320-2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesławaM
Też się własnie zastanawiam nad Lenovo, ale chcę go wziąć w leasing online. Podobno dobre warunki leasingowe oferuje Platforma Finansowa ktoś może korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis faktycznie już git. Przetestowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdzam wlasnie. poki co od 3 dni w serwisie komp siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Serwis  przyjmuje i odsyła nie naprawione mam drugie lenovo ale juz ostatnie pierwsze dwie godziny po kupnie wylatywały klawisze 6 miesięcy w  pseudo serwisie wkońcu po awanturze wymienili całą klawiaturę ale uszkodzili dysk po powrocie nie odpalił i znowu dwa tygodnie bez lapka ,teraz y540 pięrwsze uruchomienie  problem z dzwiękiem  serwis dwukrotnie bez rezultatu natomiast udało się zepsuć klawiature parę klawiszy nie odbijało znowu serwis i tak drugi miesiąc  ręce opadają także jak serwis to napewno nie lenovo, bo serwis lenovo nie istnieje
ogólnie firma żenada nie liczy się z klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Serwis  przyjmuje i odsyła nie naprawione mam drugie lenovo ale juz ostatnie pierwsze dwie godziny po kupnie wylatywały klawisze 6 miesięcy w  pseudo serwisie wkońcu po awanturze wymienili całą klawiaturę ale uszkodzili dysk po powrocie nie odpalił i znowu dwa tygodnie bez lapka ,teraz y540 pięrwsze uruchomienie  problem z dzwiękiem  serwis dwukrotnie bez rezultatu natomiast udało się zepsuć klawiature parę klawiszy nie odbijało znowu serwis i tak drugi miesiąc  ręce opadają także jak serwis to napewno nie lenovo, bo serwis lenovo nie istnieje
ogólnie firma żenada nie liczy się z klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaaaa

Włąśnie zastanawiam sie nad kupnem lenovo Legion Y540-15 i7-9750H lub Acer Aspire 7 i5-9300H/16GB/512+1TB/Win10 GTX1650 IPS. Ktoś może ma jeden z nich i może mi doradzić? Bo bardziej podoba mi się Lenovo, ale wasze opinie że sie szybko psuje trochę mnie odstraszają, a chciałabym mieć komputer na lata 😞 obecnie mam 6 letniego samsunga który moze raz mi się zepsuł, a naprawdę intensywne go użytkowałam, i liczę na to, że kolejny również będzie niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×