Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość why why why???

polki i fryzury

Polecane posty

Gość why why why???

ostatnio doszedłem do wniosku, że 80 % polek ma ten sam fryz a raczej kolor. Farbowane na blond w różnych odcieniach, najczęściej taki blondo-ciemne, tzw. borsuki , albo siwo-zakurzone blondy :) O co tu chodzi? dlaczego wszystkie wyglądają tak samo? po włosach można polkę poznać na ulicy bez dwóch zdań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avocado zjadam lyzeczka
A ja nie mam :) mam bardzo ciemny brąz prawie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, nie zauważyłam. Większość moich koleżanek ma raczej ciemne włosy... Sporadycznie widzę platynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf??????????????
wsadzasz wszystkie do jednego wora !!!!!!!!!! ja iwdze wszystkich facetow poalskich, w metrze, burdnych smierdzacych, ujebanych we farbie szmatach....o polacy!!! aa i plecaki!!. ale wiesz znowu murzynki widac po tej ciemnej skorze...za wielkich fryzurach.. i tych jebanych zrebrnych lub zlotych obwieszkach na calym ciele. aa a turki maja duze nosy. a jeszcze ta rasa nie wiem kto to nosza turbany na gloiwe buhahaha. ahaaa wiesz co jestes takim plytkim czlowiekem ze az zal ciebie!! i mam nadzieje ze polacy beda srac na ciebie , tak samo jak ty n anich..zalosne!!!!! i wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usialalala
oj mylisz sie kim kolwiek jestes. bo ciezko uwierzyc ze facet ma taki problem z feryzura polskich sexownych kobiet buhahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf? ma problem :)
a koleżanka bardzo nieelegancka jest w wypowiedziach, natłok przekleństw w jej poście jest porażający i żenujący. Kobiety z takim brakiem klasy nie powinny nigdy wybierać się za granice Polski bo obciach robią wszystkim normalnym i inteligentnym damom z Polski. A fe... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zależy... akurat ja nie farbowałam nigdy włosów i mam swoje ciemne i większość moich koleżanek również są szatynkami/brunetkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla stereotypy
wtf ma racje --- mimo, ze klnie i pisze z bledami to ma racje :) jak sie pisze, ze Polacy w skarpetach i sandalach chodza, to sie Polacy obrazaja, "ba ja nie chodze", "bo ja nie mam skarpet", "bo ja jestem inny a wy wszystkich do tego samego gara" :) jak kobiety chodza z blond wlosami to juz Polki inaczej nie potrafia, glupie, plytkie, idiotki.... give me a f..... break!!!!! Jak bede chciala, to sobie platyne zrobie, a jak bede chcala to na borsuka, a jak bede jeszcze chciala to na zolty blond sie ufarbuje - nie podoba sie? to glowa w dol i patrz sie na swoje skaprety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczka :D:D:D
poniwaz borsuk ma paski ,zlosliwi porownuja polki z pasemakmi do borsuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja widuje po połowie brunetek i blondynek.. jesli chodzi o określenie borsuk to niezle sie usmialam. >>takasiakaiowaka śliczne włosy a co powiesz na temat męskich fryzur u polaków? .. mi ciężko by było się wypowiedzieć na temat koloru włosów panów bo większość ma je zgolone na łyso.. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiecie o fryzurach Ang
A co powiecie o fryzurach Angielek?a raczej o ich braku,no dobra moze takie nastolatki to maja cos na glowie,ale jak ide pod szkole do mojego syna to to co tam widze. Róż , żółć odrosty ,straszne odrosty,tluste glowy bleeee a mlode? mlode maja jednego wielkiego tapira na glowie i predzialek zaczynajacy sie od ucha.Polki przynajmniej maja zadbane fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym się zgodziła
ja też mieszkam w zadupiu gdzie wszystkie Polki wyglądają tak samo, same farbowane blondyny. Przypuszczam, że to kwestia chodzenia do tego samego polskiego fryzjera, albo może sugerują się sobą nawzajem sądząc, że platyny i pasemka ciemno blond są jeszcze modne, skoro cała reszta je ma. To w sumie chyba zależy od tego, gdzie sie mieszka. Wcześniej mieszkałam przez jakiś czas w większym mieście gdzie dziewczyny miały więcej fantazji i była większa różnorodność jeżeli chodzi o fryzury, kolor włosów. Blond jest piękny ale żeby mieć piękną blond fryzurę nie wystarczy pierdyknąć sobie rozjaśniacza i kilka pasemek. Angielki też baaardzo często mają farbowane blond włosy ale uważam, że ich włosy wyglądają znacznie lepiej niż "nasze" (mam na myśli jakość koloryzacji). Mamy "skopanych" fryzjerów albo średni gust. Natomiast jeżeli chodzi o ciemnowłose polskie dziewczyny to uważam, że prezentują się super. I nie uważam, że Polki unikają stylizacji włosów, według mnie to angielki wpadły w kanał prostowania. Już bardzo, bardzo dawno nie widziałam Angielki z inną fryzurą jak wyprasowane włosy. Polki mają znacznie ciekawsze fryzurki jeżeli chodzi o formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Może te blondyny są częściej za granicą, bo zazwyczaj są chętne do szukania sobie partnera? :) U chłopaków to okropne fryzury widuję - jak już jakiś nosi długie włosy to tak, co nie powinien... mający cienkie i słabe włosy. Gdzie są te bujne kędziory? Panowie, do nas staracie się apelować, a sami co wyprawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Pedorita - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinskaaaaaaaaa
ehh.. jak bym chciala sie sugerowac tym jakie fryzury sa modne to bym wygladala jak kosmita!!!!! lub jak wszystkie poleczki wp olsce pare lat temu z grzywka scieta na skos...bo taka moda :D:D. nosze co lubie i co mi sie podoba. mam w dupie ze komus sie to nie podoba. mam ciemne wlosy z pasemkami piaskowymi.pewnie tez wygladam jak borsuk hahah. poza tym fryzure dobiera sie do wygladu i typu urody..nie do tego co jest modne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s14
racja!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×