Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicniewiemotym

Poradnia laktacyjna ważne pytanie

Polecane posty

Gość nicniewiemotym

A ja mam pewien problem. Chciałabym wybrać się do poradni laktacyjnej, ale w mojej miejscowości jej nie ma, więc nawet nie mam kogo o to zapytać. Czy jak miałyście problemy z laktacją, to chodziłyście do poradni laktacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj certyfikowanej doradczyni laktacyjnej. Do mnie przyjechała do domu w czasie połogu. Znalazłam ja w Internecie. Jest spis osob z certyfikatem, miejscowość i numer telefonu. Zadzwoniłam, umówiłam się i odpowiedziała na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzilam do poradni a potem na grupy dla mam kp. To bardzo pomagalo, bo widzialam kobiety kp starsze niemowlaki, ktore te wszytskie kryzysy przeszly a ich dzieci zyly i miały sie dobrze. W internecie masz stronę na gazecie, karmienie piersia, kiedys byly ram rady specjalisty. Oprocz tego sa dobre artykuły na dzieci sa wazne, hafija, la leche league. Ksiazka kobieca sztuka karmienia piersia la leche league w sumie odpowiada na wszystkie pytania. https://www.hafija.pl/2013/06/top-10-ksiazek-o-karmieniu-piersiai-dla-kogo-wlasciwie-ta-lektura.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j z tą hafiją! x Autorko są ziółka mlekopędne, spróbuj najpierw. Poza tym położną w jakiejś przychodni masz. To zgłoś się do niej. Zawsze też możesz pytać pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemotym
Dziękuję za porady, ale mam także pytanie jakie ziółka piłaś na laktację? Pomagają one? Byłam u pediatry i położonej i każdy z nich uważał, że należy częściej przystawiać dziecko do piersi. Dlatego pomyślałam o tej poradni laktacyjnej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak ma ci sie produkcja ruszyc jak nie ma popytu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemotym
Jest popyt:)bardzo często przystawiam, ale maluch jest wciąż głodny, a ja przez ten dodatkowy stres tracę pokarm:/dlatego szukam sprawdzonych sposobów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie koniecznie jest głodny tylko ma dużą potrzebę ssania.mi doradczyni laktacyjne mówiła że można czasem dac smoczek tylko nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemotym
jest już troszkę lepiej, ale mam pytanie, czy jeżeli wprowadzę karmienie butelką z odciągniętym pokarmem, to nie pogorszę laktacji? Niedługo wracam do pracy, i właśnie szukam sposobu na karmienie maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat ma niemowlę? Moze wystarczy kp przed i po pracy a w ciagu dnia posilki? Oczywiscie jak chcesz odciagac to tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemotym
3 miesiące i chcę jak najdłużej karmić piersią:/ ale boję się, że przez te odciąganie pogorszę sobie laktację:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemotym
Wybrałam się jeszcze raz do lekarza i świetna pani doktor poleciła mi kilka sposobów na laktację w tym sprawdzone środki na laktację, herbatki i poradziła mi, abym częściej podstawiała dzidzię do piersi:) i powoli wraca wszystko do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiapysia
I jak tam nicniewiemotym? Już nie masz problemów z laktacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiemotym
Zaczęłam brać prolaktan oraz częściej przystawiać dziecko do piersi i powiem, że już prawie nie mam problemów z laktacją:)a więc warto szukać pomocy i nie zwlekać w przypadku kłopotów z pokarmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×