Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ot taka jedna

skóra-przebarwienia po trądziku-blizny trądzikowe-co robić aby się ich pozbyć

Polecane posty

Gość ot taka jedna

Witam kobietki!! Mam problem.......wlasnie taki jak w temacie-niby moja twarz jest ładna, bo naturalna ale są pewne mankamenty,które jednak ją oszpecają. Nie mam jakiegoś wielkiego trądziku ale...ciemne blizny po nim, gdzie niegdzie przebarwienia, i nie wiem co zrobic aby się tego pozbyć.Wczoraj robilam peeling, owszem skóra jest gładka ale to co mi się nie podoba nadal zostało.Wiem, fluidy,pudry to nie sposób, ani opalenizna, by tego problemu się pozbyć. Więc co poradzicie mi moje drogie.Prosze o wypowiedzi:-)Mam nadzieje,że moja prośba nie zostanie bez echa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze by były kremy z kwasami, np. Acne Derm, który i usuwa przebarwienia, i działa przeciwtrądzikowo. jednak jeśli do tej pory nie używałaś kwasów, to wstrzymałabym się z nimi do jesieni. stosując kwasy na noc, trzeba na dzień używać kremów z wysokimi filtrami. przebarwienia utrwalają się pod wpływem słońca, więc najlepiej już teraz zacznij stosować kremy z wysokimi filtrami, nie opalaj twarzy. na początek polecam najlżejsze filtry (bo generalnie są dosyć tłuste i trzeba się do nich przyzwyczaić ;) ) - Vichy fluide SPF 50+, La Roche Posay fluide extreme SPF 50+, Bioderma Photoderm max fluide SPF 50+. nakłada się je grubą warstwą, tj. 2,5 ml na twarz i szyję - poszukaj sobie jakiejś miarki od syropu i odmierz taką ilość, a później będziesz już wiedziała na oko, ile to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj2006
a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które? ;) filtry? ceny są różne, od 30 zł za 50 ml (do twarzy) do 70 zł za 400 ml (do ciała). akurat te lekkie fluidy, które wymieniłam, są dosyć drogie, 40-60 zł za 40-50 ml. żeby było taniej, niektórzy używają do twarzy filtrów przeznaczonych do ciała, bo mają większą pojemność, np. mleczko do ciała dla dzieci Avene SPF 50+ ma 100 ml, podobnie La Roche Posay Dermo-Pediatrics (Dermo-Kids). Bioderma spray do ciała SPF 40 ma 400 ml. najtańszy jest Iwostin Solecrin SPF 50+ ok. 30 zł (to jedyna seria wśród polskich kosmetyków z fotostabilnymi filtrami). niedrogie są filtry do ciała L'oreala i Garniera, ale nie wiem, jak z ich tłustością czy stosowaniem na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam dzis w necie fajna stronkę o leczeniu blizn potrądzikowych, a na kafeterii polecam temat o maści rezorcynowej.zastanawiam sie nad jej stosowaniem, ale chyba przeloze to na wrzesien. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3161613&start=0watek o maści rezorcynowej http://luskiewnik.strefa.pl/acne/plama_blizna.htm na tej stronie jest chyba wszystko co moze sie przydac w walce z tymi okropnymi bliznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 2 peelingach kwasami i widzę różnicę. Mam niewiele przebarwień i to właściwie po jedenj stronie przy żuchwie. Zostało mi dosłownie 3 większe i kilka malusieńkich, których nie iwdac już pod pudrem. Wcześniej to przez podkład i puder były widoczne. Poza tym skóra jest niesamowicie gładka. Jestem uwówiona na 3 ale chyba nie pójdę bo już starczy. Polecam ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje taki peeling i na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
mikrodermabrazja- i skórka ponocwygląda jak pupcia niemowlaczka,ale to zalezy od zaawansowania twoich blizn. Zwykle wykonuje sie od 2do 10 zabiegów, a jeden kosztuje ok 250zł, pzrynajmniej na podlasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam za kwasy 40 zł. Moja siostra ma dośc zaawansowany trądzik i byłam kiedys na 2 dermabrazjach i niewiele jej pomogło, natomiast teraz po kwasach jest róznica ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
Cześć dziewczyny! ja też mam blizny po trądziku na policzkach i walczę z tym cholerstwem ale ciężko mi idzie...;( Miałam już robione peelingi 4 razy kwasem pirogronowym ale większej poprawy nie widzę,a za każdy płaciłam 120zł! czytałam o tej maści rezorcynowej i szczerze powiem,że od września też chcę ją wypróbować bo teraz to się już boję, za dużo słońnca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlnik
A może poszukaj czegoś na www.kosmetykanaturalna.pl mi w kilku sprawach pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może glyco- a
wpisz w wyszukiwarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfg
Pariss czy możesz cos więcej napisać ? 1) Gdzie robiłams te kwasy i kto ci je wykonywał?? 2) ile trwał ten zabieg i jak sie nazywa dokładnie ,jakie to kwasy były?? 3) jak wyglądałas po nich? i najlepiej wszystko :D :) prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też proszę PAriss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina987
dziewczyny a słyszałyscie cos moze ze na blizny i przebarwienia pomaga cebula?? Stosował ktos moze?? albo cytryne?? Pomaga to cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agt
Cześć. właśnie aj też słyszałam że pomaga na blizny cytryna, ale nie wiem czy działa... Chyba muszę spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również miałam zabiegi kwasami
i mi niewiele pomogły. Płaciłam 130 zł za każdy i to pieniądze wyrzucone w błoto. Polecałabym raczej kupno jakiegoś kremu z kwasami i cierpliwe używanie. Po jakimś czasie efekt byłby pewnie porównywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziorka
Ja mam blizny na policzkach, przez pewnien czas smarowałam maścią na piegi i na różnego rodzaju przebarwienia. Te plamy występują tylko na policzkach, są obszerne i widoczne :( walcze z tym już od roku :( został mi one po ropnych krostach :( POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cu Cu
Ja uzywam kremu czy tam masc GLYCO-A nawet widze różnice :] a jeśli mi nie przejdzie zabieg laserowy 100 zł kosztuje .Masc trzeba przyznać droga jest około 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek
Hellow, Ja też od pewnego czasu lecze blizny po trądziku, właściwie to od pół roku. Na początku stosowałam krem no-scar ale nic nie dało a stosowałam 3 miesiące...cóż teraz kupiłam krem z sephory "strivectin" troszke mnie to kosztowało bo ponad 300 zł ale stosuje go już od 3 tygodni i musze przyznać że widać różnice co prawda nie przebarwienia nie znikły zupełnie ale naprawde są mniesze i jaśniejsze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamanka
Mam ten sam problem...tradziku nie tak strasznie duzy ale okropne blizny po...stosowalam troche krem cepan,ale nie pomagal teraz stosuje hascoderm...ale nie widze jakis rewelacyjnych efektow:/...wyczytalam o cytrynie i probuje ale dopiero dzis zaczelam wiec wiele nie moge powiedziec ;) czytalam duzo o kremie no-scar...ale opinie rozne...nie mam pojecia czy mnie by pomogl... blizny sa stare-kilkuletnie- jasne-jasniejsze od mojej cery...wyglada to bardzo brzydko - jesli ktos ma podobny rodzaj blizn...prosze o informacje czym sie leczy...i jak te wszystkie kremy,zabiegi dzialaja na ten rodzaj "zasiedzialych" blizn pozdrawiam i czekam na odpowiedz! To dla mnie bardzo wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klosika
dyiewcyznz idycie do dermatologa na kwasz tca. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja uzywam mas dermatix poprawa jest juz dosc widoczna to juz moja druga mas na 1 misiac mi starcza jedna i jezdze na lasery pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka33
hej,mam problem moze ktos z was bedzie wiedział,kupiłam spodnie w diversie jeansy.ale poł roku temu,Zeczela mi skóra dziwnie reagowac,moze cos bylo w barwniku w spodniach nie wiem,i ZROBIŁYMI SIE RANKI TAKIE SĄCZĄCE ZAGOIŁAM JE ale mam slady ,myslalam ze zejda ale niestety nie zeszły.wygladaja jak blizny takie kreski czerwone,i teraz jak wyszlam na słonce sa bardzo widoczne,nie wiem co z tym zrobic moze do dermatolog ale chyba juz za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlik B
Hej, czy komuś poprawiła się cera ( przebarwienia ) po PEELINGU KAWITACYJNYM? to chyba delikatniejsze niż mikrodermabrazja ale mało znane? proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka33
hej,mam problem moze ktos z was bedzie wiedział,kupiłam spodnie w diversie jeansy.ale poł roku temu,Zeczela mi skóra dziwnie reagowac,moze cos bylo w barwniku w spodniach nie wiem,i ZROBIŁYMI SIE RANKI TAKIE SĄCZĄCE ZAGOIŁAM JE ale mam slady ,myslalam ze zejda ale niestety nie zeszły.wygladaja jak blizny takie kreski czerwone,i teraz jak wyszlam na słonce sa bardzo widoczne,nie wiem co z tym zrobic moze do dermatolog ale chyba juz za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b66
spróbuj mydła Medycyna Arabska na stronie www.lauro.pl na blizny i przebarwienia, jest tam wiele mydeł na różne problemy skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b66
podaję treść ulotki MEDYCYNA ARABSKA Z POMOCĄ DLA CIEBIE – NATURALNE MYDŁO ZDROWOTNO-LECZNICZE WARDI SHAN PIGMENT ERASER MYDŁO NA PRZEBARWIENIA – CIAŁO I TWARZ Z PRZEBARWIENIAMI Idealne do mycia po zabiegach operacyjnych i oparzeniach. Główne składniki i olejki: Oliwa z oliwek, pszenica, kiełki pszenicy, rumianek, dynia, propolis, sosna Artemisia, truskawki i minerały. Działanie: Te naturalne ekstrakty i olejki z roślin: 1. Stymulują krążenie krwi co powoduje przyspieszenie w odbudowie nowych komórek. 2. Likwidują różnice w przebarwieniu różnych parti twarzy i ciała, np. wokół oczu, pod pachami, na kolanach itp 3. Idealne do mycia po zabiegach operacyjnych i oparzeniach. 4. Likwidują plamy i blizny po trądziku. 5. Skóra staje się zdrowsza. Zastosowanie: Twarz namydlić mydłem, masować palcami przez 1 minutę i spłukać wodą. Na ciało stosować przez 2 minuty 100% NATURALNE Mydło nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, oraz składników syntetycznych i farmakologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliVcia
Widze wielu ludzi boryka sie z problemem tradziku jak i blizn po nim pozostajacych... ten problem dotyczy i mnie sama mam tradzik juz dosyc dlugo wprawdzie nie jest on az tak silny i idzie z nim zyc ale mimo wszystko strasznie denerwuje :/ równoczescie z mijajacym tradzikiem robia mi sie blizny... stosowalam kilkanascie preparatow do twarzy tradzikowej i wszystkie pomagaly na moment ale nigdy zaden nie zdzialal cudu. To trzeba chyba po prostu przeczekac... Dermatologa tez juz zaliczylam nie raz i tez nic ciekawego nie przepisal a jak juz to kosmicznie drogie leki na ktore szkoda mi bylo kasy, a ponac i tak nic nie pomagaly czytajac opinie innych. Teraz postanowilam zawalczyc srodkami antykoncepcyjnymi Novynette i dodatkowo znalazlam na pewnej stronie krem KamilleZinci http://www.ozdrowie.pl/tmenu.html mysle ze polaczenie tych dwoch preparatow raz na zawsze zalatwi sprawe tradziku i blizn. Albo chociaz tradziku a z bliznami uporac sie tez idzie zabiegami u chirurga plastycznego. W koncu tyle programow telewizyjnych jest o tym ze na pewno cos sie znajdzie i dla mnie :) Pozdrawiam CIerpiacych heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×