Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ot taka jedna

skóra-przebarwienia po trądziku-blizny trądzikowe-co robić aby się ich pozbyć

Polecane posty

Gość bcdb
Tabletki anty NIE WYLECZĄ tradziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie
witam, mam pytanie . czy ktoras z was stosuje moze krem brevoxyl? tzn wiem ze na tradzik jest dobry i osobiscie go polecam, ale zastanawia mnie jedna rzecz: czy dziala on moze na pzrebarwienia? czy ktoras z was zauwazyla poprawe naskorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzikk
ja przez pewien czas stosowałam ale na przebarwienia mi nie pomagał, dużo lepszy na to jest już skinoren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlita
jasne że tabletki anty nie wyleczą trądziku a na pewno nie pomogą na plamy-przeciwnie.samam też chodziłam na kwasy, na mikrodermabrazję do dermatologa a w końcu sama kupiłam na allegro kwasy i robię je sama. dużo taniej no a efekty są ale trzeba na to czasu bo nie wierzcie w cuda...no chyba,że się idzie na mocne kwasy albo jakies zabiegi bardzo drogie to wtdy tak, ale kremy i takie tam to pomagają ale w ślimaczym empie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martosława
DO karlita: po ilu zabiegach tymi kwasami zauważyłaś jakieś efekty?? Ja wybieram się na 3 zabieg do kosmetyczki (kwasem glikolowym), ael mam pewne obawy, bo do tej pory nie zauważyłam żadnych efektów, a co więcej wychodząc od kosmetyczki wyglądam dużo gorzej niż przed przyjściem do niej :/ Proszę o odpowiedź!! Mam już dośc tych czerwonych plam na policzkach :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorek
ja tez bylam u kosmetyczki i nic jest jeszcze gorzej nie ma tradziku ale sa plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przebarwienia i nierówności potrądzikowe doskonały jest roller dermatologiczny (mała rolka z mikroigiełkami). Efekty są zachwycające! Parę zabiegów i skóra jest jak nowa. Nawet nie trzeba iść do gabinetu kosmetycznego, można wałeczkować skórę w domu. Taki wałek to wydatek około 250 zł (za Mns Roller) albo 490 zł (za Roll Cit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zd-as12
kto pisze takie glupoty ze mikrodermabrazje mozna stosowac na cere ze skłonnosciami do krost. NIE MOZNA. ,dlatego ze wszystkie bakterie mogą sie przemieszczac na calą twarz . najpierw trzeba wyleczyc w 100% trądzik, a na mikrodermabrazje( na blizny) trzeba wydac sporo kasy zanim bedzie pieknie, mowa o bliznach a nie piegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowe wlosy mam
z wlasnego dosiawdzenia polecam lasery ja jezdzilam za nie nicnie placilam wiekszosc blizn usunelam, moze od nowego roku tez pojade znow dermatix jest swietny na blizny stosowalam dosc dlugo 2 tubki wiec efekty sa pozdrawiam a na przebarwienia iwostin na przebarwienia tez skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.h
Na przebarwienia po opryszce stosuje EUCERIN krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...000...
mi pomogło posmarowanie twarzy cytryną na noc i nie tylko na blizny ale tez na wągry i pryszcze, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiipppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty
SIema Trazik wywołany jest przez zły metabolizm i toksyny w krwi .Nie stosujcie żadnych izotrexó i innych badziewnej chemi.Bo to kija da.Trzeba zwalczyć naturalbnie ,czyli mydła-Firma aleppo oryginalne syryjskie 40% polecam i z medycyny arabskiej mydlo na trądzik.Skóra wygląda rewelacyjnie po nich i schodzi wszystko. A na blizny i przebarwienia też stosować te mydła bo przywracają naturalny koloryt skóry,czyli usuwają przebarwienia i blizny. A żeby blizn nie było stosować coś na dobre zrośnięcie się skóry BO TO OD TEGO ZALEŻY CZY JEST BLIZNA!!!Jeśli posmarujecie czymś na szybsze gojenie czy tam na dobre zrośnięcie się skóry to blizn NIE BĘDZIE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nessa011
polecam Contractubex ... jest naprawde świetny !! sama go używam . i blizny znikają .. ;p ten lek jest niestety na recepte :p alee naprawde jestem z niego zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka234
Hej! Od kilku lat mój problem to trądzik. stosowałam różne leki maśći płyny brałam antybiotyk ale pomógł tylko na jakis a przeciez nie będe go brała w nieskończonośc pozatym dermatolog nie radziła mi antybiotyków latem. ale nie wtym rzecz teraz trądzik to nie mój główny problem podleczyłam go troche lekiem o nazwie Duac.Niestety mam straszne blizny które wcale nie znikają mimo uzywania leków:(:(. mam juz ich dośyć. Macie jakieś rady aby sie ich pozbyc? Np. jakies domowe maseczki? pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu-derm
dziewczyny a slyszalyscie o nu-derm.mieszkam w stanach i kazdy lekarz poleca NU_DERM OBAGI.Wiedzialam zdjecia przed i po i jest kolosalna roznica.a co najlepsze poczytajcie opinie o tym produkcie-98%pozytywnych,wyjatkowo zdarza sie negatywna,ja zaczynam od wrzesnia.juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu-derm
Nu-derm obagi jest to zestaw 6 kosmetykow ,6 krokow.1-zel 2-tonik 3-clear(wybiela skore )4-exfoderm (krem)5-blender(splaca bllizny)6-krem z bardzo wysokim filtrem plus dodatkowo mozna uzyc krem wybielajacy pod oczy(bardzo polecany).Nie poleca sie dla kobiet w cizay i karmiacych.Trzeba bardzo uwazac na slonce ,poniewaz skora jest bardzo wrazliwa.Czytalam komentarze ,ze pierwsze oznaki widac juz po pierwszych dniach stosowania.po paru tygodniach schodzi cala Twoja skora i pojawia sie nowa.Moj lekarz powiedzial ,ze te produkty nie tylko poprawiaja chwilowo wyglad cery ,ale rowniez zapobiegaja nawrotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nikogo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop..hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny obudzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tabletki anty pomagają. Dopiero co zaczęłam je stosować i już minął miesiąc a skóra wygląda dużo lepiej, więc jeszcze troszkę i całkowicie się go pozbęde. Pzrebarwienia jednak są widoczne...słyszałam o jakimś Cepanolu...można też domowymi sposobami, które osobiście preferuję czyli np maseczka z cebuli czy tam sok z cytryny. Ogórki też sa polecane. Kiedyś robiłam cdziennie maseczki z ogórka i pzrebarwienia wyblakły. W końcu skóra to skóra, potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattt
Tak zaglądnąłem sobie na to forum bo mam ten sam problem. I musze z przykrością stwierdzić że cokolwiek byście użyli/ użyły to nie pomoże. Może na początku, ale potem wszystko wróci, bo wszystkie substancje chemiczne, które przyjmuje organizm, prędzej czy później robią swoje i to dlatego są te różne nawroty. Ja teraz jestem na suplementacji, jest super, przy tym zero trucia się chemią . Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matt
czyli?? napisz czym sie leczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattt
suplementami firmy Forever, taka amerykańska firma ale ma polskiego dystrybutora. Niestety nie mogę polecić konkretnego zestawu ponieważ do każdego trzeba podejść indywidualnie, ja właściwie co miesiąc musiałem zmieniać zestaw, aby uzyskać dobre rezultaty, bo nie można brac wszystkiego na raz:) jeżeli ktoś chce jakieś konkrety to piszcie na maila : mp.d@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepszym sposobem na pozbycie się trądziku są właśnie tabletki anty oczywiście nie wszystkie. Nazywają się Diane-35 można je dostać wyłącznie na recepte , od ginekologa albo dermatologa. Wypróbowałam ten sposób i naprawdę polecam trądzik praktyczne znikną czasami tylko pojawia mi się jeden albo dwa wypryski podczas okresu, a tak to w ogóle. Niestety moją walką z trądzikiem rozpoczęłam od maści wypisanych na receptę przez dermatologa, żałuje że w ogóle poszła po nie. Faktycznie trądzik zaczął po tygodniu z chodzić ale pojawiły mi się blizny, ma jedną taką dużą na czole ohydnie to wygląda, nie dość że jest ciemniejsza od mojego naturalnego koloru skóry to nie mam jej jak zamaskować, niestety nawet puder nie działa. Dlatego dziewczynom które borykają się z trądzikiem polecam tabletki anty Diane-35 według ginekologów są one słabe jeżeli chodzi o zabezpieczanie przed ciążą ale dobrze wpływają na cerę i trądzik. Teraz szukam czegoś co pomoże mi pozbyć się tej blizny. Jeżeli macie jakieś pytania to mój mail siunia79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×