Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ot taka jedna

skóra-przebarwienia po trądziku-blizny trądzikowe-co robić aby się ich pozbyć

Polecane posty

A do tego jeżeli macie problem z trądzikiem to polecam ugotowanym skrzypem myć buźke... nie wycierac jej po umyciu skrzypem tylko czekać aż wsiąknie i potem gdy już będzie sucha to potraktować ją ziołami, a jak to już też przeschnie to krem NIVEA (z tym, że grubsze warstwy kremu na noc) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na przebarwienia i slady po tradziku kupilam mojej corce kwas kojowy http://www.estien.pl/kwasy-kosmetyczne-c-1_6.html (dziala i widac po ok 1tygodniu) i maseczke wybielajaca, oprocz tego stosuje tez maske wybielajaca, a jak zbliza sie okres i ma wiecej krost stosuje co drugi dzien glinke zielona , osobiscie uwazam ze dzial super, ja uzywam glinki czerwonej z algami . zwlaszcza na cialo bo dziala rowniez na cellulit no i nawilza tak jak drogie zabiegi w gabinecie, w ogole ostanio nie chodze na zadne zabiegi ,bo zrobilo sie to strasznie drogie, a mozna kupic te same produkty i stsowac samemu, ja wydaje ok 60zl -80 na zakup roznych masek , ktore wystarczaja dla mnie i corki na ponad miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick
A czy moze słyszałyście o tym najnowszym zabiegu -wczoraj widziałam nawet na TVN style , o osoczu bogatopłytkowym ? To jest własnie jeden z tych zabiegów,które własnie lecza miedzy innymi blizny potradzikowe.A wszystko jest jak najbardziej bezpieczne i naturalne bo to przeciez zabieg z nasza krwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suenoooo
ktoś tam wcześniej napisał, że pigułki antykoncepcyjne nie wyleczą trądziku... otóż jest to nie prawda. ponieważ pewien typ trądziku powodowany jest przez hormony, które można ustabilizować właśnie dzięki pigułkom. wiem coś o tym, bo przez 8 lat męczyłam się z trądzikiem, dermatolodzy przepisywali różne maści, zabiegi, antybiotyki - wszystko na nic. nie da się wyleczyć trądziku nie znając jego przyczyny. na szczęście trafiłam wreszcie do dobrego dermatologa (dr Aneta Ptak, pracuje w Bielsku-Białej), który nareszcie odkrył co jest przyczyną i mnie wyleczył w dosłownie parę miesięcy. jeżeli wszelkie maści i inne rzeczy nie pomagają warto zbadać poziom swoich hormonów. trądzik często jest związany z PCOs. a na przebarwienia i blizny mi bardzo pomógł Zorac, którego również zaleciła mi pani dermatolog. obecnie zostały mi tylko małe przebarwienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Moja znajoma leczyła właśnie ten typ trądziku pigułkami antykoncepcyjnymi, faktycznie skóra była ładna. Jednak po zakończeniu terapii miała kilka kilko nadwagi a po 2 tyg trądzik wrócił. Ja bym uważała na takie leczenie. Jeśli chodzi o blizny i przebarwiania to sama z tym walczę i z tego co ostatnio się dowiadywałam to laser jest najbardziej skuteczną metodą. Z tego co wyczytałam tu http://www.iqmedispa.pl/usuwanie-przebarwien,116,4.html to fraxel pozwala prawie całkowicie zminimalizować ich widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustinNo5
Kochane kobitki! Odniosę się do tego co napisała mattt. Polecam suplementację. Wszystkie dolegliwości,somatyczne czy skórne zależą od tego czy zachowana jest proporcja i równowaga wszystkim mikroelementów w naszym organizmie. Ale by suplementacja była naprawdę efektywna należy wiedziec DOKŁADNIE jakich mikroelementów,w jakiej ilości i przez jak długi okres stosować. Należy więc wykonac analizę pierwiastkową z włosów. Jeśli któraś z Was naprawdę chce zrobic coś dobrego dla siebie i swojego organizmu a w tym i cery to szczegółów udzielam osobiście: piszcie meila (styna84jm@o2.pl). PS.Do naturalnej suplementacji polecam firmę NUTRILITE! Jesli ktoś zainteresowany to czekam na meile i życzę Wam powodzenia w walce z bliznami,przebarwieniami,trądzikiem oraz wszelkimi innymi dolegliwościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do odsprzedania 1/4 słoiczka cosmelanu. Kupiłam z koleżanką na spółkę w celu wypróbowania działania, niestety nie mogę go dalej używać, bo w ciąży nie wolno.... cena 100 zł niika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola<3
powiem tak nie jesteś jedna ja także mam ten problem... miałam trądzik teraz go sie pozbyłam i mam przebarwienia po nim:) stosowałam wiele żeli kremów ... ale najlepsze co może być to SKINOREN jest to żel/krem coś takiego można go kupić w aptece:)) powiem ci tak jest drogi .. dałam za niego gdzieś 40zł ale opłaca się .. po 5 dniach widać już efekty ... te przebarwienia są mniej widoczne i skóra jest o wile lepsza.. gładsza:) bardzo polecam i mam nadzieje że pomoże i tobie :)) (:Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadaaaa
a ten skinoren jest w formie zelu i kremu, ktory lepszy, tez slyszalam o nim i chce wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie żadne kremy nie działają w 100%. Może i nieco zmniejszają te przebarwienia (choć pewna nie jestem) ale na pewno nie usuwają do końca. Jestem za to przekonana do zabiegów laserami Harmony XL, które usuwają przebarwienia potrądzikowe i w ogóle blizny. Droższe niż krem, ale równiez skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinnka89
Wiesz co ja jeszcze na Twoim miejscu spróbowałabym z takim suplementem http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/6-ekstrakt-z-winogron On rozjaśnia przebarwienia, ale oczywiscie kuracja musi trwać minimum 3 miesiące. Ale sa efekty. Na pewno lepsze od tych, które mamy w kremach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na blizny i przebarwienia po trądziku najskuteczniejszy jest laser. Po prostu. Piling chemiczny też nie jest zły, jeśli przebarwienie nie jest zbyt głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka_28
moja kolezanka usunęła parę blizn (tzn. zmniejszyla je) przy pomocy jakiego specyfiku, którego nazwy nie pamięta, ale twierdzi, że te kremy stąd http://kremnablizny.pl są niezłe, znacie je może? Korzystał ktoś? Nie chcę kupować całkiem w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
Ja teraz jestem w trakcie kuracji Grape seed extract Noble Health i mam nadzieje ze to bedzie taki ostateczny krok po widoczne efekty jesli chodzi o pozbycie sie problemów z przebarwieniami na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "przesuszona do mokrej nitki" : A mogłabyś dać mi namiary na tą Panią Zosię i napisać jakie zioła stosowałaś aby wyleczyć trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelkowa
Jak juz przejdziesz ta 3mc kuracje to potem jeszcze trzeba znowu do tego wracać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita88
Ja osobiście po kuracji przeciwtrądzikowej zaczęłam używać serii floslekowej white&beauty - kremu wybielającego przebarwienia, kremu punktowego i kremu na dzień. W większości pozbyłam się tych blizn, które najbardziej mnie szpeciły. Z tym, że blizny te nie były ogroooomne, ale kremy zadziałały, wiec polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaEnka
Najlepsza na przebarwienia jest profilaktyka czyli używanie kremów z wysokimi filtrami UV przez cały rok. Możecie wydać mnostwo kasy na zabiegi, które usuną przebarwienia, a one za chwilę i tak powrócą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i sprawnie to ty stąd znikaj z tym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obagi
Dziewczyny, seria Obagi Nu-Derm będzie dostępna pod koniec tego roku w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam różne sposoby i kosmetyki, żeby pozbyć się przebarwień i blizn niestety nie pomagały. Koleżanka namówiła mnie na pójście do kliniki Amaryllis w Bytomiu na profesjonalne zabiegi, początkowo stawiałam opory, ale w końcu się zgodziłam. Okazało się, że wizyty przyniosły efekty, po serii 3 zabiegów z użyciem lasera fraxyjnego moja skóra wygląda o niebo lepiej :) przebarwienia i blizny znikły, jestem bardzo zadowlona, polecam wszystkim laser, on na prawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Stosuje obecnie OBagi NU-Derm system. Jestem bardzo zadowolona po pierwszym tygodniu uzywania. podziele sie rezultatem z Wami po przejsciu pelnego cyklu kuracji. PS. Kosmetyki zakupione w UK. Nie wiem czy mozna dostac je w PL poniewaz OBAGI dopiero wchodzi na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog to powinien być pierwszy cel, sprawdz tutaj www.medis.pl bylam tam kiedys u bardzo dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje masc tormentiol ,paste cynkową i pilingi rozne i pomaga tez woda po goleniu biore od taty i pomagaa dobrze wypala tylko musisz tak punktowo tam gdzie krostki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metiiifizia
Ja stosowałam różne kremy na blizny i nic nie działało, plamy po trądziku jak były, tak były. Odłożyłam pieniądze i w końcu zapisałam się do Kliniki Miracki w Warszawie na usunięcie laserowe tych przebarwień. Dwa zabiegi u mnie były potrzebne, ale efekt super - dziś trzeba się bardzo mocno przyjrzeć żeby coś zobaczyć. Bardzo jestem zadowolona. Moim zdaniem to jedyna skuteczna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×