Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ot taka jedna

skóra-przebarwienia po trądziku-blizny trądzikowe-co robić aby się ich pozbyć

Polecane posty

Gość gość
no ja próbowałam już różnych sposobowych, od domowych, przez kosmetyki, dietę, ale nic moim wybawienie okazał się byc gabinet Hydro Arch we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cambodia
Spróbuj z zabiegami, które usuną przebarwienia skóry. Ja osobiście polecam Ci Centrum Zdrowej Skóry. W dodatku teraz otwierają nową działalność kosmetyczną Damian.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilillka
jeśli masz już takie przebarwienia, to sama raczej im nie zaradzisz - lepiej wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej i tam jakiś peeling zrobić czy coś innego, co Ci dobiorą. Skąd jesteś? Poszukaj tu http://misjame.pl/znajdz-gabinet/ jakiegoś sprawdzonego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam dosłownie wszystkiego. Domowe sposoby opisane tutaj, na innych forach, polecane przez znajomych, setki maści przepisywanych przez kilkunastu dermatologów. Zero efektów. Ale nastąpił przełom.Trafiłam na krem zwalczający niedoskonałości skóry Effaclar Duo Jeśli macie wolne środki na taką kurację, a chcecie się pozbyć tego dziadostwa - naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku też pomógł krem Effaclar Duo, rzeczywiście blizna zrobiła się dużo bledsza i płytsza, tylko trzeba systematycznie smarować, skóra nabrała też zdrowszego, naturalnego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałam o tym zabiegu Geneo+, ale ja akurat wybrałam zabieg Mezopen i nie żałuję :D. Podczas zabiegu produkuje się kolagen i elastyna więc bardzo ładnie niwelują się blizny. Polecam bardzo ten zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acnelan bardzo polecam :) Skończyłam właśnie serię zabiegów i wyglądam znacznie lepiej. Skóra jest odżywiona i ładnie rozświetlona a po bliznach nie ma ani śladu. Nie wiedziałabym jaki zabieg wybrać gdyby nie pani kosmetolog która doradziła mi na darmowej konsultacji w Clinica Cosmetologica w Sopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość daga
peeling, cytryna, albo olejek bio oil równie skuteczny. mi pomógł odzyskać dawny koloryt skóry po przebarwieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Blizny po trądziku są bardzo problematyczne. Niestety nie pomogły mi na nie żadne zabiegi, tylko laser dał radę. Robiłam zabiegi ICON 1540 w Klinice Krajewski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie konsultacja ze specjalistą i zastosowanie jakiegoś profesjonalnego zabiegu. Osobiście mogę polecić ci Klinikę Krajewski - mają naprawdę świetnych specjalistów i bogatą ofertę zabiegów na trądzik 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×