Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelia31lat

Zmarszczki wokół oczu i worki

Polecane posty

Gość Kornelia31lat

Witam, wiem, ze na ten temat były już wątki ale chcę odświeżyć.:) Mianowicie mam 31 lat i jak się uśmiecham to od jakiegoś czasu mam zmarszczki w kącikach oczu oraz pod, a także worki, czyli taka luźna skóra mi się zrobiła (fałdki) pod oczami. Bardzo mi to przeszkadza i zwracam się o pomoc do dziewczyn, które mają naprawdę sprawdzone sposoby na pozbycie się tego kłopotu. Różne kremy nie działają, oleje także. Więc może coś z medycyny estetycznej możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam ci szczerze masaż tanaka, wpisz na youtube są filmiki. Ja stosuję od 2 tygodni i widzę poprawę, dodam że mam 32 lata i problem z opadającymi kącikami ust. Masaż jest na wszystkie obszary twarzy, kazdy ruch powtarza się 3 razy, miejsca newralgiczne można powtórzyć 5-6 razy. cały masaż zajmuje mi wieczorem około 5-6 minut. Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorodziuńdzia
Ja na takie pierwsze zmarszczki zastosowałam krem pod oczy z Decubala do którego dodaje jeszcze kolagen z rybek kolagenowych. ładnie napina skórę, i delikatnie wygładza. poza tym trezba bardzo duzo pic zeby skóra sie nie przesuszała, bo wtedy zmarsczki powstaja szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam retinaldehyd pod oczy, pogrubiło skórę. Jest sporo preparatów z tym związkiem jest delikatniejszy niż retinol. Krem, który stosowałam wycofano ale są inne, jesiennią mam zamiar znów przeprowadzić kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerko od degównala WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Same spamy na tej kafeterii. Na worki to chyba nic nie pomoże, a na zmarszczki jakiś treściwy krem, masaż, unikanie słońca (okulary i krem z filtrem), sen, woda. Kolagen w kosmetykach nie ma sensu, bo ma za gęste cząsteczki których skóra nie wchłania. Może olej arganowy? Do tego kwas hialuronowy? Albo serum z witaminy A, C i E (samemu sobie zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdgf
a mozesz podac adres do filmiku ? Nie widze takich 6 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej arganowy + kwas hialuronowy stosuję od miesiąca i nic...ehh zostaje medycyna estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy2013
na worki i zaciemnienie to polecam kwasy i platki z jakimis olejkami czy czyms, natomiast na worki jako takie to chyba najlepiej fale radiowe dzialaj, sama je robie juz dlugo i mam spawdzone jedno urzadzenie w krakowie w laime wiec to moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lata i od lat dokuczają mi widoczne zmarszczki wokół oczu i tez cienie,stosowałam przeróżne kremy dostępne na rynku ale bez żadnego większego rezultatu.d piero gdy skorzystałam z konsultacji dermatologicznej i zrobiono mi mezoterapie najpierw igłową ,potem mikroigłową z użyciem przed zabiegiem kwasu,efekty były widoczne jak już koleżanki w pracy za uwarzyły ,że mam ładniejszą cerę to miałam100 % dowód na to z zabiegi są skuteczne i warte każdych pieniędzy.polecam ELMED Ul.Haffnera6 i Poniatowskiego 6 Sopot .jestem pacjentkom tego gabinnetu od kilku lat i jestem zadowolona z wszystkich zabiegów .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty copywriterze wyżej co piszesz posty za kasę na forach, w liczbie pojedynczej pisze się "pacjentką" a nie pacjentkom.. wiec najpierw skoncz jakąś szkolę a potem bierz sie za pisanie postow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki wokół oczu mogę wam polecić mikronakłówanie wąskim rollerem i serum z peptydami biomimetycznymi. W zależności od rodzaju i głębokości zmarszczek wykonuje się 3-6 zabiegów. Lista gabinetów gdzie wykonują takie zabiegi jest tu: http://arkana.pl/gdzie-kupic/partnerzy-gabinety Ja osobiście byłam i polecam salon w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko karboksyterapia !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem koktajl młodości Dermiki z serii Gold 24k, jest najlepszy na woreczki i sińce pod oczami. Dodatkowo działa przeciwzmarszczkowo i wygładza kurze łapki. I jeszcze ważna rzecz zawiera kwas hialuronowy. Mój ulubiony kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tą gówniką, dziadówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty spamujesz, pisząc wszędzie, że to spam, bo wszędzie widzę kopiuj wklej, nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzaa41
Ja staram się unikać zabiegów chirurgicznych bo są drogie oraz wiadomo średnio bezpieczne... Za to stosuję od jakiegoś czasu z sukcesami tabletki botosis artykuł o nich znajdziecie tutaj http://zdrowieuroda.biz/jak-pozbyc-sie-zmarszczek-na-czole/ rewelacyjnie działają, mam całkiem inną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam eliksir pod oczy firmy colawy , jest naprawde świetny redukuje cienie i worki pod oczami , skóra jest wypoczeta i rozswietlona .I do tegojest bardz wydajny tak jedna buteleczka 15 ml starcza na jakiej 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same spamy reklamy nikt nie poradzi tylko same zarabiające napisach w internecie hieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja na zmarszczki stosowałam zabieg z karboksyterapi i wyszło super. Bardzo ładnie mi wygładził zmarszczki pod oczami oraz ujędrnił skórę. Po tym zabiegu wygląda się dużo młodziej ,a  moja skóra była delikatna w dotyku. Moge polecić klinike gdzie robiłam Simea Beauty Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77

U mnie super sprawdził się zabieg z kwasem hialuronowym 🙂 Polecam Ci spróbować a przynajmniej poczytać o tym 🙂 Gdybyś zdecydowała się na taki zabieg lub konsultację, to świetnym wyborem będzie dr Migała - ja do Niego chodzę, korygował u mnie m.in. dolinę łez właśnie kwasem hialuronowym i efekty super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paryska

Może warto dać szansę czemuś co działa od środka jak np DH KOlagen? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFXIa

Sama miałam taki problem i znalazłam w internecie dużo wiadomości na temat DH kollagen więc postanowiłam go kupić, nie spodziwałam się że efekty będą widoczne tak bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco

Nie wierz w te wszystkie mazidła to efekt doraźny, skóra traci jędrność jak jest nie odpowiednio nawodniona. Proponuję pić min 2 l wody dziennie, odstawić kawę i alko bo odwadniają i wypłukją wit, zainwestować w sokowirówkę i pić dużo soku zwłaszcza z marchwi zawiera wit A oraz jeść produkty bogate w kolagen (galarety, galaretki, chrząstki, golonki) oraz się wysypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afata

ten kolagen do picia od doppelherz jest bardzo dobry, ma dużo witamin i z nim na pewno lepiej zadbasz o cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Zmarszczki wokół oczu w młodym wieku to normalne. Tutaj skóra jest o wiele delikatniejsza. JA mam 28 lat i używam już kremu pod oczy przeciwzmarszczkowego. Nie widzę w tym nic złego, ponieważ widzę poprawę w stanie skóry okolic oczu. Używam kremu pod oczy Kuracja Młodości Bielendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika
Dnia 5.04.2019 o 13:06, Gość Afata napisał:

ten kolagen do picia od doppelherz jest bardzo dobry, ma dużo witamin i z nim na pewno lepiej zadbasz o cerę.

a mozna poczytac o nim gdzies cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×