Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aicha 27

ATREDERM stosował ktoś, pomogło komuś???????

Polecane posty

Gość Aicha 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczny kucyk
Ja stosuję Atrderm. Moim zdaniem to hit wśród hitów. Stosuję go głównie na blizny po trądziku, bo trądziku już praktycznie nie mam. Jest bardzo mocny, więc używam go góra raz w tygodniu na całą twarz. Później muszę ją porządnie nawilżyć, ale naprawdę blizny się tak spłyciły, że są prawie niewidoczne. Siostra używa tylko punktowo, codziennie i też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to jest na recepte
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe ile tego wszystkiego jes
t to szok juz sie sama gubie za co sie zabrac skoro taki wybor ...chcialabym stosowac punktowo jestem ciekawa czy by zadzialalo moglby ktos wrzucic jakis opis tego specyfiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używalam go parę dobrych lat temu na blizny potrądzikowe na plecach, po całkowitej kuracji (jak pamiętam około 6 tyg), miałam skórę jak pupcia niemowlaka, REWELACJA. Lekarz zalecał mi jednocześnie łykanie tabletek z cynkiem, co przyśpieszało gojenie się. Lek był na receptę, nie wiem jak na buzię ale plecki i dekold - s u p e r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko w necie
nic o tym leku nie ma !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka 20
ja stosuje ten lek na plecki. Zalecila mi go dermatolog. Mialam na plecach ( jak rowniiez na twarzy) tradzik zaskornikowy. Ale na plecach to byl normalnie szok! z kazdego zaskornika robil sie pryszcz, bolacy, ropny, ehh.. I po kazdym oczywiscie blizna zostaje:/ Sosuje Atrederm od 5 tyg. Bardzo mi sie poprawily plecy! Naprawde bardzo! choc jeszcze nie jest super ale poprawa wielka! Na poczatku stosowania bardzo mnie swedzialy plecy po nim i przecieralam co 3 dni ale po 2 tyg. skora sie przyzwyczaila i zaczelam uzywac co 2 dzien i tak do tej pory. No wiec powiem tyle- bardzo duzo zaskornikow z plecow mi sie zasuszylo i wystarczylo lekko zdrapac zeby poodpadaly, jednak czesc z nich wychodzila na zewnatrz w postaci pryszczy ale to bylo o polowe mniej a nawet wiecej niz polowe. Na dzien dzisiejszy mam troche blizn na dole plecow i na gorze przy ramionach, srodek czysciutki. Ten plyn zluszcza naskorek, blizny ladnie sie goja. Sa coraz jasniejsze. Niedlugo ide do dermatolog bo konczy mi sie ten plyn i uplynie 6 tyg. kuracji, moze teraz dostane o wiekszym stezeniu, bo mam ten najslabszy. Ale polecam bardzo ! a dodatnku tani, ok 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka 20
a co nikt wiecej nie stosowal atredermu??? napiszcie prosze czy udalo wam sie zalkowicie wyleczyc pryszcze dzieki temu specyfikowi? ja jestem w trakcie leczenia nim na pleckach, jak narazie pomaga ale jeszcze pryszcze wyskakuja czasem, no i blizn duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka 20
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja uzywam atredermu 0,5% od dwoch dni dodatkowo mam tetralyslal i davercin . Dzis bylam duzo na sloncu i zapomnialam sie posmarowac filtrami :( skora starsznie mi sie luszczy nigdy tak nie mialam i jest bardzo czerwona nie mowiac nawet o tym jak szczypie ! czy ktos moglby mi doradzic jakis krem przeciw wyszuszaniu sie skory:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najlepszy lek na tradzik
stosowałam już wszytsko-od hormonów po drobne zele i masci. Nie ma nic lepszego od atredermu. Niby stary lek,ale jest rewelacyjny. złuszca skóre, spłyca blizny, usuwa zaskórnkiki. Miałam trche zbaiegów glykopeel i one w porównaniu z atredermem nie daja nic!!! Atrederm to idealne złuszczanie naskórka i rewelacyjny peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazdelka
mi bardzo pomógł miałam raz na jakiś czas pryszcza ale po wczesniejszych doświadczeniach zostały mi po nich "dziury",stosowałam atrederm co prawda cudów nie ma ale z moich "dziur" zostały już niewielkie takie jak ma dziewczyna która nie miała pryszczy :Dkto by pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana...-
Zaczęłam stosować ATREDERM, ale czy to normalne, że krostki zaczęły wychodzić na wierzch?!~Dodatkowo pieką jak je czymś innym posmaruję... Koszmar... Czy to przejdzie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylololoihi
to normalne, ze krostki wychodza na wierzch, bo one sie zluszczaja... mozesz sie tylko cieszyc... JA od dzis bede stosowac atrederm na brodawki plaskie... i czekam na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz
hej ja to stosuje od 4 tygodni ale nie pomaga, a jesst chyba jeszcze goprzej bo skora zaczerwieniona, luszczy sie, piecze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie zalamana
blagam was o pomoc, stosuje atre 0,05 od ponad miesiaca i skora jest zaczerwieniona, luszczy sie, krosty wychodza na wierzch ale nie jest lepiej tylko chyba gorzej ? prawda? ile trzeb aczekac na efekty ( w miare ladna i gladka cere?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heka45
mam pytanie....na początek od którego atredermu??? zacząc...? ja też mam głębokie i sporawe dziury po trądziku i to chce usunąc....doradzcie....prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha 27
ja zaczynałam od smarowania raz dziennie tymśrednim stężeniem (są chyba 3 różne), ale zależy od wrażliwości skóry, złuszczanie może się zacząć nawet 2 dni po posmarowaniu, niech nikogo nie zwiedzie brak efektu natychmiastowego złuszczania. Trzeba sporo kremu w te miejsca potem nakładac. Ale Atrederm jest bardziej na trądzik niż na ślady czy dziury, bardzo czerwone miejsca zostawia po tym złuszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskaaaaa
Ja używałam, tyle, że do takich małych kurzajek na brodzie i rękach. No i muzę poweidzieć, że działa;) Bo zniknęło i z rąk i z twarzy. Czasami jak mam jakgoś pryszcza to też używam i schodiz. Mój brat tez używał trochę bo ma taki trądzik lekki i mu pomogło co nie bo wiadomo jak to chłopak- nie hciał używać. Ale plecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heka45
wczoraj udało mi sie kupić atrederm bez recepty (jak sie dobrze zagada da sie, bo to nie jest silny lek) 18zł... Posmarowałam się....fajnie nawilża nawet kremu zasadniczo nie trzeba...czekam na efekty... Mam pytanie do doświadczonych...jak sie zaczne złuszczać to nadal mam go stosowac? czy zrobic dzień przerwy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heka45
najmniejsze stężenie to jest 0,025 te największe to 0,05 a średnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrederm to płyn z tretinoiną i witaminą E (wit.E od 0,05% do 0,2%) i właśnie heka są dostępne trzy stężenia: 0,025%, 0,05%, 0,01% tretinoiny. J rozpoczynam kuracje tym 0,025% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p p
jest super-polecam!bylo ciezko na poczatku-skora swedziala ,luszczyla sie i czerwienila.teraz nie mam zadnych pryszczy na plecach i w koncu moge nosic bluzeczki na ramiaczkach!tak sie zastanawiam czy moge troszke pochodzic na solarium teraz po skonczonej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczi1987r
Hej...ja stosuje Atrederm 0,025 już od 2 miesięcy miałem miesiąć przerwy,bo niechciało mi się iść po recepte :P- średnio mi to pomaga,skóra się przyzwyczaiła i wogóle się niełuszczy,lekko tylko czerwonawe mam policzki-efekty są powoli są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczi1987r
PS: nieużywam żadnych natłuszczaczy-po umyciu twarzy wieczorem wacikiem smaruje dość sporo :P w moim przypadku policzki i z główy :P nic neizmywam kłade sie spać i finito :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererererre
mega skora mi po tym schodzi kremuje i dalej schodzi wam tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×