Odpowiedz na ten temat

czy ktos używał vibroaction ?

• Karolinka:) 2010.07.29 [16:22]
    Disiaj dostalam ten pas ale on nie działa w znaczeniu że nie mogę go włączyć jak to sie robi czy ktoś mógl by mi napisać
    z góry dziekiusmiech.gif
  • Kasik_hehe 2010.07.29 [22:20]
    Karolinkausmiech.gif - po podłączeniu do prądu naciśnij przycisk ON/OFF na panelu sterowania, usłyszysz dźwięk i zapali się czerwona dioda POWER. Następnie możesz wybrać dwa tryby pracy: automatyczny lub ręczny. Automatyczny wybierasz poprzez naciśnięcie 1 raz na przycisk MODE i zaświeci się dioda AUTO. Tryb ręczny wybierasz przez naciśnięcie 2 razy na przycisk MODE i zaświeci się dioda MANUAL (w trybie ręcznym naciskasz przycisk + gdy chcesz zwiększyć intensywność, aby zmniejszyć naciskasz - .
    Możesz przejść z jednego trybu na drugi naciskająć przycisk MODE.
    Miłego użytkowaniausmiech.gif
  • Kasik_hehe 2010.07.29 [22:28]
    etkaa napisałaś, że używasz go 1,5 h można tyle na raz? ja używam 30 min bo w instrukcji jest napisane, że po 30 min pas sam się wyłącza i tak faktycznie jest, po 30 min wyłącza sięjezyk.gif i właśnie nie wiem czy można go stosować dłużej niż 30 min i po tym jak się wyłączy można go ponownie włączyć?
    poprostu nie chce go przepalićusmiech.gif

• DziałaChyba 2010.08.03 [19:40]
    Ymm... Wiecie co mi się wydaje że to działa :] Ja oczywiście nie stosuje żadnych diet oczko.gif Jem co popadnie, ale siedze w domu ogladam film i sie ,,vibruje'' Przyjemnie całkiem oczko.gif i po godz rzeczywiscie trace 2 cm oczko.gif ale pozniej jakos nie mam ochoty wiec nabieram 2 cm w brzuchu i znowu to samo oczko.gif Trzeba regularnie tego używać i często usmiech.gif
  • Siamese 2010.08.05 [15:03]
    Stosuję Vibroaction z Mango od kilku lat- jak tylko wszedł na rynek. Schudłam 7kg, jem wszystko jak leci. Mam 173cm, 56kg, w biuście 90cm, w talii 63cm (było 75cm) a w biodrach 89cm (było 94cm). Staram się minimum 30 minutek dziennie. Polecam !

• LRA 2010.08.12 [15:07]
    Pas jest super ,ale stosuje go nie więcej niż 30 min ponieważ tego typu wibracje nie są wskazane zbytnio dla serca.
  • kamilkamilka 2010.09.22 [11:28]
    Właśnie zamówiłam sobie Pas Vibroaction usmiech.gif jestem ciekawa jak sie spisze
    usmiech.gif na dodatek dostane go całkowicie za darmo smiech.gif jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobiłam - piszcie (kamila.plucinska@gm ail.com)
  • burzawa 2010.09.22 [15:43]
    Witam,
    Kupiłem pas vibroaction ok. 3 tyg temu nawww.dbamofigure.pl i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Od tego czasu udało mi się chudnąć 8 kg- może po części dzięki ćwiczeniom i diecie ale wiem, że pas też miał w tym swój udział. Nie wspomnę już że pas oprócz swojej funkcji odchudzającej, także niesamowicie odpręża i rozluźnia oraz poprawia sampoczucie. Gorąco polecam i życze wszystkim powodzenia w walce z ich kilogramami usmiech.gif
  • jolandina 2010.09.27 [17:06]
    Ja mam ten pas od ok. 2 lat!!! Jestem od niego uzalezniona, chociaz nie ma az tak spektakularnych efektow. Stosuje go prawie codziennie na dolna czesc posladkow i musze powiedziec ze cellulit mam teraz bardzo maly. Poza tym poprawia mi to trawienie, bo wierci sie blisko jelit.
    Jest zdecydowanie za glosny- nawet bedac pod koldra!!! Kupie drugi jak mi sie zepsuje, bo zawsze jak sie objem to po prostu dluzej nim masuje i jakos nie tyje!!!!
  • edyta0108 2010.10.03 [10:42]
    Hejka. Dlaczego moj wylancza sie automatycznie po 10min czy ma tak ktos, chyba to jakas podroba bo pisze,ze ma wylanczac sie po 30min???

• Monk32 2010.10.18 [11:57]
    Heh tego pasa jest rzeczywiście wiele podróbek. Ja kupowałem go najpierw na allegro to chodził przez godzinę. Godziwy model udało mi się zakupić w sklepie mmo- jak na razie działa już 4 tyg: http://mmo.pl/2566-pas-vibroaction.html U mnie nie widać jednak większych efektów.
  • rozmiarwdol 2010.10.31 [20:22]
    Czytam i jak widzę opinie na temat pasa są podzielone, jak zresztą na temat wszystkiego. Ja zastanawiam się nad taką inwestycją. Mój problem wygląda tak, że schudłam 40 kg i trochę skóry, ale też sporo tłuszczu zostało mi na brzuchu i udach. Nadal regularnie ćwicze, 5 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie i staram się przestrzegać diety. Czy w moim przypadku będzie to pomocne??? Myślałam także nad pasem do elektrostymulacji. Czy ktoś może używał tego pasa??
  • typek. 2010.11.11 [10:57]
    uwaga wszyscy, pas działa ale trzeba mu lekko pomóc. oczywiście jeśli się z nim siedzi to brzuch pracuje i potem są nawet zakwasy jeśli się go używa po kilka godzin dziennie. ja proponuję żeby do tego robic brzuszki. sam bez pasa wykonuję serie po 100 brzuszków a z pasem ledwo robię 50 bo mięśnie brucha bardziej pasują. jest to jakiś sposób tylko jak się go zdejmie to chce się jeśc maxymalnie. ale trzeba się na chwilę powstrzymac kiedy zaczewienienie zejdzie z brzucha przestanie się chciec jeśc ; )
    kupcie bo warto.
  • KikXXXa 2010.11.11 [14:13]
    Ja używam i jestem bardzo zadowolona. W ciągu miesięca moje uda stały się widocznie szczuplejsze ! usmiech.gif

wzrost: 174 waga 65kg 08.11.2010 cel I 60 kg cel II 55 kg cel III 53 kg ?
  • grrrrrrrrruba 2010.11.29 [08:09]
    Ja mam ten pas od ponad roku ale zaczęłąm go używać dopiero niedawno.. DZIAŁA ja jeszcze dodatkowo stosuje diete i ćwiczenia ale to równie wyrabia mięsnie

• cassablanka 2011.01.12 [19:31]
    Ja mam pas Vibro-therm bet ma podobne działania do Vibroaction tylko ma jeszcze funkcje sauny ale żałuje że go kupiłam bo tak naprawdę te pasy tylko "wibrują", jak dla mnie za delikatnie a ten z reklamy Mango SAUNA VIBRA BELT trzepie aż się kurzy, to wytrzepie trochę tłuszczyku i taki właśnie chciałam tylko pożałowałam kasy to mam, chyba że te wibracje pokazane na reklamie to oszustwo....
  • o co chodzi? 2011.01.28 [03:56]
    Z reguly mam nadwage 20-30kg. Kiedys pojechalem w gory na 2-3tyg. Odrzywialem sie tylko dzikimi owocami (glownie jezyny) niewielka iloscia pieczywa i nabialu, okolo 400-700kcal na dzien. Schudlem przez ten okres okolo 18kg. Duzo chodzilem po gorach i duzo plywalem w rzece. Efekt jojo mialem, ale dopiero po 2 latach. Normalnie w domu, nawet chodzac na basen i silownie nie jestem w stanie tego wyczynu powtorzyc. Zastanawiam sie co bylo przyczyna, moze wlasnie te swieze, nieprzetworzone owoce?
  • kula hula 2011.02.10 [20:05]
    ja go mam gdzies od wrzesnia, uzywam po pol godz codziennie lub nawet rzeadziej - czasem raz na 3 dni, ale mimo to widze, ze to dzialasmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    jestem raczej szczupla, ale mam grubsze nogi od zawsze, i widze, ze mi je wyszczuplilo, na razie najbardziej lydki bo tam nahwiecej uzywam, ale efekt jest i to zaje......usmiech.gif

ale to fakt - chodzi glosno i ma dosc krotki kabelek, wiec trzeba siedziec przy gniazdku...
    no i skóra potem szczypie, ale uwazam, ze warto bylo wydac te 60 zlusmiech.gif

• Posiadaczka Vibroaction 2011.02.16 [23:36]
    Mam pas Vibroaction od 2 dni więc jeszcze nie ma rezultatów. Stosuję 3 sesje dziennie. Nie wiem czy ten pas daje rezultaty. Po użyciu brzuch jest czerwony i swędzi. Nie polecam
  • fioletowy kiti 2011.02.21 [21:56]
    wlasnie przymierzam sie do zakupu pasa, ale nie wiem ktory wybrac. mam troszke brzuszka- pociazowy, nadmiar skory no i tluszczyk. czym rozni sie pas wibracyjny od pasa do elektrostymulacji????
    prosze o rade, ktory bedzie dla mnie najlepszy?
    z gory dzieki za podpowiedziusmiech.gif

• Ammarath 2011.03.05 [17:33]
    Witam ; )
    mam pas już od dłuższego czasu, jedno na pewno pomaga na pewno, tłuszczyk na brzuchu np nie jest taki zbity i łatwiej go wtedy zrzucić podczas ćwiczeń czy bieganiu : )
    nie cudów nie czyni 15 minut dziennie nie wyrzeźbi Ci brzuszka : )
  • Ammarath 2011.03.05 [17:34]
    a i ja kupiłam z mango
  • emerytowanamaruda 2011.04.19 [16:16]
    http://allegro.pl/show_item.php?item=15722734 69
    Jeśli ktoś zainteresowany oczko.gif
    Wysyłka następnego dnia oczko.gif
  • Misti 2011.05.03 [15:49]
    Ja używam pas od ok 3 miesięcy i jestem zadowolona brzuch cegiełki usmiech.gif z pupa gorzej ale i tak jest super bo ciężko było mi wyćwiczyć pośladki i uda a teraz jest ok i coraz bardziej widać efekty przyznaję się że uważam na to co jem ale bez przesady .Pas - zdrowy tryb życia daje powalające efekty bo wiadomo ktoś kto lubi pizze nie będzie modelką /em pozdro JA JESTEM ZA !!!
  • Misti 2011.05.03 [15:50]
    a i do smarowania stosuję żelu do usg sprawdził się w 100 % usmiech.gif
  • Misti 2011.05.03 [15:55]
    a co do czasu noszę go 20 - 25 min dziennie usmiech.gif
  • szalona1267 2011.05.20 [17:55]
    Witam.Dziś własnie otrzymałam zakupiony pas VIBROACTION.Jestem lekko rozczarowana.W reklamach pokazują ze można się poruszać po mieszkaniu a tu d..a. smutas.gif Trzeba być podłączonym do prąd.
    Co do tego mam troszkę obawy bo mam wstawiana endoprotezę biodrową bezcemętową.Czyli z jakiegoś szlachetnego metalu.
    No i nie jestem pewna co do tego pilota.Napiszcie coś mi na ten temat!!!Bo jak podłączyłam do prądu i chciałam nim sterować to nic ciągle było tak samo.Pozdrowionka dla Wszystkich!!!

• Martynia:* 2011.06.11 [21:56]
    Dzisiaj zamówiłam pas. 09.06.11r. Nie wiem jakie rezultaty beda jak tak czytam to mam lekki niepokój. plis napiszcie mi czy to bedzie działało bo to + koszt przesylki kosztuje 173zł to nie jest mało czy to pomoze?Czekamna odp.:moj adres email: cyntia52111@wp.pl
  • a ten pas 2011.06.22 [10:51]
  • madzias24 2011.06.28 [22:30]
    Hej mam pytanie dotyczące tego pasa do elektrostymulacji pytanie kieruje do madzienki gdzie zakupiłaś i czy mogłabyś mi podać namiary na emaila: m.salomon@op.pl pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...