Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Nataluka
hej mam pytanko czy jesli pas kosztuje 100 zł a 320 to kupić droższy czy tańszy?? i jeszcze jedno mam nadzieje że tu nie wypowiadaja sie ludzie którym zapłacono za pozytywne komentarze............. bo kurcze to jednak drogra rzecz i ja musze np. na nia zbierać aaaa mam problem z udami i nie wiem jak inym sposobem mogłabym zmiejszyc odwód ud już duzo próbowałam (świczenia...biegałam skakanka i nic nawet jestem na diecie z brzucha chudłam 9 cm a z ud 1 albo 2 cm !!!!!!!! HELP .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
MAM BARDZO GŁUPIE WYMIARY bo w biorrach mam 79cm w pasie mam 65cm aaaaaa nogi taie grube mam bo az 55 cm nie moge sie wzande spodnie wbic bo zawsze na udac sa zaciasne nie cierpie tego....czy ten pas Vibroaction cos pomze oczywiscie dieta bedzie i spacery wiecej ruchu ale czy to mi pomoże w schudnieciu..................HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym Ci poleciła ruch
masz pewnie dość masywne uda i powinnaś z nich spalać tłuszcz nie powodując przyrostu mięsni czyli dużo cwiczen cardio typu bieganie ewentualnie rower ale jezdzij po płaskim terenie lub na stacjonarnym rowerze z najmniejszym oporem. w "lady Fitness" znalazłam informacje ze lepiej unikać cwiczeń wymagajacych podskoków czyli unikać skakanki pewnie. Dobrze robią cwiczenia rozciagające miesnie ud ale oprócz sportu musisz też zmienic dietę czyli ograniczyc kalorii bo dieta to 60% sukcesu w modelowaniu ciała... pas to moze byc tylko dodatek do diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnna
Dzisiaj stalam sie posiadaczka tego pasa takze napisze za pare dni czy warto go bylo kupywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeemmmmmmm
up! a może wypowie się ktoś, kto stosuje ten pas dłużej niż kilka dni/tygodni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnuuuulllkkkaaaaaaa
No czesc dziewczyny, ja stosuje ten pas juz od lutego, czyli jakos z 6 miesiecy i uwazam, ze jest rewelacyjny. Bynajmniej to co oczekiwalam sie spelnilo. Nie mam i nie mialam nadwagi, ale zakupilam ten pas by ujedrnic, dokladnie to chodzilo mi tylko o uda. No i bingo trafilam na to co chcialam. Jak zobaczylam reklame to od razu wiedzialam, ze to jest to. Uzywam go jeszcze do relaksu, szczegolnie na dolny odcinek plecow, bo akurat tam mam moje wrazliwe miejsce. To mnie bardzo rozluznia no i wiecie jak sie ma dobry nastruj to jest ekstra. Jest super. Jakis fajny zelik sobie kupicie ujedrniajacy posmarujecie nim, np okreslona czesc ciala poczekacie az sie wchlonie, no i zakladacie ten pas, ktory jeszcze wzmacnia dzialanie kremu. EKSTRA, REWELACJA jak dla mnie. Wiem, ze kupilabym go ponownie. Uzywam go 2 ryzy dziennie po 30 minut, no i niekiedy czesciej jak mam ochote. Cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4................
Witajcie, jestem po 40-stce. Pasa uzywam od 2 miesiecy , ale jezdze tez duzo na rowerze i stwierdzam ,ze warto go kupic bo cialko jest jedrniejsze,zwlaszcza pupa - na tej partii najbardziej mi zalezalo. Ja polecam, naprawde przyjemny masaz , odprezajacy zwlaszcza po pracy. Ale jest jedna sprawa, zauwazylam ,ze jedna strona tego uzrzadzenia pracuje intensywniej , druga mniej. Maz zajrzal do srodka urzadzenia (nie bylo plomby , wiec bez obaw,ze w razie czego nie przyjma reklamacji)i okazalo sie ,ze choc jest miejsce na dwa walki jest tylko jeden. No i teraz pytanie , czy zostalam nabita w butelke? Telefon do dzialu reklamcji wszystko wyjasnil. Otoz firma zaczela montowac tylko jeden walek mimosrodowy ze wzgledu na zbyt duza intensywnosc przy dwoch, co byloby szkodliwe dla tej czesci ciala , ktora dana osoba masuje. Tak to zostalo wyjasnione. Zauwazyl ktos ,ze urzadzenie pracuje intensywniej z jednej strony? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka .jak długo
czesc wam mam pytanko w jakim czasie powinnien do mnie dotrzec pas vibra... . zamówiłam przez internet w sobote i nie wiem ile mam na niego czekac jestem ze slask.moze mi ktos odpowedziec? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
cześć ja używam vibroactiona od tygodnia !!!!!iiii czuję się wspaniale "fałdki" sie pomniejszają i czyję się lepiej da sie oglądać przy tym telewizor nie przesadzajmy po 3 dniach czułam że mam takie twarde miśnie na brzuchu !!!!! to chyba dobrze i zachęcam was naprawdę do zakipun jak mówił wcześniej ten ktoś to skura naprawdę jest bardziej napięta nie galareciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
ja też chętnie bym to kupiła, ale zdania tu są podzielone i nie wiem czy warto wydawać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpela
Też się zastanawiam nad kupnem, a pasy z allegro, czyli vibra space to to samo, bo cena o polowe tańsza, kto używał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
no właśnie ja chyba kupię na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluka
E A JA MAM PYTANIE CZY TRACICIWE JAKIES CENTYMETRY BO JA MAM DOS WYŻKANIA SIE NP OBIADU I JEDZENIA PO 400 KCAL DZIENNIE I CHCE TEN PAS KUPIC NA UIDA CZY TRACICIE JAKIES CM BO MI NA TYM ZALEZY ODPISZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlin
no właśnie,a ktoś może nabył taki pas co to jest dostępny na allego zwie się vibra space? bo on kosztuje 139 zł to sporo taniej dajcie znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAgniecha
hmmm w tym wszystkim najważniejsza jest konsekwencja, czy to same ćwiczenia czy też jakieś "cud machiny" więc jeśli mogę poradzić wam to jeżeli znajdziecie około 50 minut dziennie, poćwiczcie callanetics, ćwiczenia rozpisane znajdziecie tutaj http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php widzę po sobie, że to naprawde działa!!!! i co najlepsze - NIC NIE KOSZTUJE :) tak,że jak zgubię to co chce to będzie mnie stać na nowe spodenki ;) co najlepsze w tych ćwiczeniach to to,że są spokojne, nie pocę się przy ich wykonywaniu no i naprawde widać efekty!!!!!Gorąco polecam i radzę - nie dajcie sie wyzyskiwać i nabijac w butelkę, bo samemu przy niewielkiej pracy można uzyskać bardzo dobre efekty.Tylko jest jedno ale....trzeba chcieć ;) Acha i mogę jeszcze poradzić,żę jak pisze żeby robić jakieś ćwiczenie przez 100 sekund to ja poprostu robie 200 powtórzeń i nie patrze na czas ;) (bo w 1 sek powinno sie robić od 2 do 3 powtórzeń) ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1991
mam pytanie czy od dawna stosujesz te ciwiczenia, ile i przez jaki czas schudłas, i czy stosujesz do tego jakas diete??? pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAgniecha
:) no coz musze Ci powiedziec, że mi niestety też brakuje konsekwencii ;) zaczynam ćwiczyć dopiero jak zaczynam źle wyglądać ;) co do wagi to raczej sie nie waże bo ta miara jest nieadekwatna do stanu faktycznego, wiadomo,że mięśnie ważą dużo więcej niż tłuszcz ;P w każdym razie staram się teraz od jakiś 2 tygodni ćwiczyć regularnie, diety nie stosuje bo jestem łasuch, poza tym wiadomo, koniec lata grillki piwko itp. ale do rzeczy bardzo wysmukliłam nogi, znika cellulitis, ładnie rzeźbią się ręce, piersi i pośladki idą do góry, znikają boczki a brzuszek płaściutki :) tak więc gorąco polecam :) i powodzenia!!! p.s.dzięki tym ćwiczeniom nie mam już drugiego podbródka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
a ja dostałam wczoraj pas.pierwsze wrażenie-skóra strasznie swędzi:( jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient mango
swędzi - drapać :D u mnie efektów nie widać, dopiero tydzień, nawet nie cały jak coś będzie dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa
Ja używam vibroaction i jestem zadowolony! Przez dwa tygodnie schudłem 7kg i widać już kosteczke!! Tylko uwaga lewe jajko mi się skórczyło..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał80
A ja wam napisze że uzywam pasa i naprawde jestem zadowolony, sa wyniki,a nie stosuje zbyt często,szczerze mówiac przez 2 miesiące ubyło mi 8 kg i 10 cm w pasie! I znowu mam 77kg ,a i nie jestem zwiazany z zadna firma zajmującą się sprzedarzą pasa,to dla niedowiarków!Zresztą żona jest również zadowolona.Ja jeszcze 5 lat temu profesjonalnie gralem w pilkę nozną,teraz tylko raz w tygodniu i po tych 2 m-cach mam taką sylwetke jak za najlepszych czasów,więc nie słuchajcie nieudaczników, którym nic sie nie podoba i zawsze będą mieli jakieś ale.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
a ja mam problem-jak Wy nosicie ten pas?na ścisk?bo u mnie na jednych rzepach jest za luźno a na następne się nie mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient mango
bo pewnie kupiony w TESCO... pas z mango - vibroaction można zapinać dowolnie nie ma czegoś takiego jak pierwszy czy drugi rzep, jest jeden o długości ok 50cm i pasuje na każdego (no chyba że grubasek ma sporo więcej niż 130 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuci
Mam Vibroaction od tygodnia, bola mnie mięsnie brzucha-rzeczywiście skóra stała isę jędrniejsza, mięśnie napięte, mam nadzieję ze nie skończy tylko na bólu mięśni i ujędrnieniu...Nie mam nadwagi,ale mialam taki "flaczkowaty" brzuszek i celulit, narazie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabisia13
Prosze niech napisze do mnie osoba ktora stosowała ten produkt mango na gg 2230249 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sncbrawl
Ten pas jak i dziesiatki innych jego wcielen to pewnie jeszcze jedno oszustwo. Tego pasa nawet na ebay nie mozna kupic/sprzedac (nieuczciwa reklama i zabrania to prawo). Z tego co wiem to wiekszosc krajow zabronila sprzedazy wszystkich pasow typu pasywnego spalania tluszczu. (USA i Kanada w 100%) Ten pas moze sluzyc do masazu i jako dodatek do diety i prawdziwych cwiczen.. kto to produkuje, jak dlugo, adress www? i czy sa jakies oficjalne badania dot. skutecznosci tej metody masazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×