Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość nextavenue
no to ja waze 79.6:), i mam wzrostu 168. Ktos mi ostatnio powiedzial, zeby az tak sie nie skupiac i nie przezywac tej wagi bo jest wtedy gorzej schdnac. Pozytywne myslenie... powinno sie tez właczyc do akcji. No, ale cczasem tak trudno jest myslec w ten sposob.mi ciezko teraz cwiczyc bo mam jakas infekcje, dzis zaczelam brac antybiotyki... Bola mnie zeby, głowa, ucho...Ale nie bede narzekac, szukam wlasnie rolek. Wiosna idzie, wiec trzeba szukac jakiejs formy aktywnosci na dworze:). Mam nadzieje, ze sie uda. Pasa nadal zamierzam uzywac i wykonywac inne cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nextavenue-ja mam 170 wiec różnicy jest tylko 2 cm ,mnie Anglia tez roztyła co zrobić teraz trzeba walczyć!:) mam fajna stronkę o odchudzaniu coś w rodzaju pamiętnika odezwij sie do mnie na gg 5300779pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
dzieki, czuje sie lepiej, chociaz jeszcze to i owo boli. Odezwe sie na gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewla
Nie wierze w takie cuda jak vibroaction, jak nie ma ruchu i diety to napewno sie nie schudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirudina
Hej :D Ja własnie pożyczyłam od koleżanki pas... Nie mam nadwagi - przy wzroście 165 waże 58 kilo, chodzi mi jedynie o pozbycie sie boczków i troche ujędrnienie brzucha;) Przez ferie troche sobie pofolgowałam i chciałabym wrócić do 55 kilogramów... Dam znać jak zobacze rezultaty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogahuhu
hej wczoraj dostalam moj pas troche go potrzymalam n abrzuchu i tylko skora mnie boli ale zobaczymy po dwooch tyg, powiedzcie mi tylko ile godz nalezy go stosowac np 3 godz to nioe za duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany typ
moim zdaniem to jedna wielka lipa uzywalem go ponad miesiasc 3 razy dziennie po pol godziny napewno nie zgubilem cm:))moze troszke jedrniejszy brzuch ale to minimalnie duzo osob tutaj zachwala bo to sa podlozone osoby z tv zeby kupowac:))niedajcie sie nabrac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarolinaka
Chciałam zapytać czy ten pas, który obenie jest na allego jest równie skuteczny jak ten zakupiony z mango. Na allego koszkuje on 129 zł, nie wiem czy to jakaś podróba czy poprostu jest taka różnica cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieder
witam , jesli chodzi o kaloryferek na brzuszku to ja polecam cwiczenie " 6 weidera " , fakt ze jest to cwiczenie dla wytrwalych bo trzeba cwiczyc przez 42 dni codziennie , ale nie dluzej niz 25 min , I jesli jest sie niezbyt grubym to po 21 dniach widac zarysy miesni , a po 42 juz mozna powiedziec kaloryferek . Dlatego czytajac wczesniejsze wasze notki , chcialbym zaznaczyc ze uzywajac tego owego vibration napewno nie bedziecie miec kaloryferka na brzuchu , bo rzeby go miec trzeba sie bardzo nameczyc , przykladem moze byc : sprobujcie sobie wykonac 6 weidera przez jeden tylko tydzien i sie przekonacie . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsmylive
a ja uzywam tego pasa i jestem bardzo zadowolona..i nie trzymam tylko 30 min ale nawet po 4-5 serii i widac rezultaty:) moj chlopak tez je zauwazyl .pupa stala sie okragla i brzuch taki ubity polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarolinaka
A ja nadal cierpliwie czekam na odpowiedz, czy z allegro, albo ze sklepu sportowego tez warto to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarolinaka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googielek
słyszałam że są dobre opinie otym pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka***
zauważyłam dużo wypowiedzi typu.. "jak nie bedziecie ruszac d-py z miejsca tylko siedziec i zrec slodycze to nie schudniecie..." itp... o_- niestety musze was poinformować ze nie kazdy moze sie ruszac... ja osobiscie straciłam formę przez wypadek samochodowy. wczesniej regularnie cwiczylam itd... ale 4 miesiace temu... wlasnie stalo sie TOO... i mam zlamana noge O_- na ćwiczenia fizyczne niestety nie moge sobie pozwolic... i zauważylam ze przybylo mi tluszczyku... w zwiazku z tym ze zlamanie nogi bylo bardzo skaplikowane... musze miec gips i "nie uzywac" nnogi jeszcze przez 2 miesiace.. tzn razem pół roku... dlatego pomyslalam ze ten pas bedzie jedynym dobrym rozwiazanniem mojego problemu... O_- wiec troszeczke niemiło mi sie czyta jak piszecie ze to "pas dla leniwców którym sie nie chce ruszyc d-py...'' wypraszam to sobie... mi sie bardzo chce ruszac... ale nie moge O-/// zamówiłam wczoraj pas... czekam na paczuszke xD jeah pzdr ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartuuuniaaaa
uzywam pasa 3 dzien . dzisiaj rano trzymalam na brzuchu godzinę p sciagnieciu czuje zakwasy. Mam zamiar schudnac 6 kilo wazę 70 kg przy wzroscie 162 . czuję ze skora jest bardziej gladsza. Napisze wieęcej jak bede stosowac dluzej :) pozdrawiam wszystkich.aha przesyłka szla do mnie tylko tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coach
Jestem instruktorem na silowni, wiec staram sie byc na biezaco ze wszystkimi "technikami" spalania tkanki tluszczowej czy tez rozwijania miesni. Szczerze moge powiedziec, ze pas odchudzajacy dziala, z racji bardzo prostej. Na miesnie caly czas dziala wibracja, wiec w bardzo wolny ale widoczny sposob beda sie one rozwijaly, a tluszczyk przez pocenie sie bedzie mniejszy. Nie ma roznicy czy bedzie to pas vibroacion czy pas z allegro. Na spalanie tluszczu dla ludzi ktorzy np biegaja polecam rowniez zwykle pasy odchudzjace, bez funkcji wibracji. Przyspieszaja one spalanie tkanki tluszczowej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona podniecona
Stosuje pas vibroaction od tygodnia... Nie zrzucilam jeszcze zadnych kilogramów ale przeciez cudow nie ma... Muśle ze za minimum 2 miesiace beda WYRAZNE rezultaty... Uzywam na pośladki brzuch i uda, widze i czuje ze te czesci ciala stają sie bardziej zbite JęDRNIEJSZE... Polecam nie trzeba meczyc sie na silowni taka jedna sesja to jak 1000 brzuszkow... Warto zabulić te dwie bańki na to cacko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkahh
a ja mam pytanie???Jestem 4 miesiace po porodzie i mam wiszacy brzuszek nie duzo,ale troche mam:=(Czy jest sens kupowac ten pas???czy on mi pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysssia_20
A moze ktos uzywa vibratone jezeli tak to prosze o jakies opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha18
Używam vibroaction od miesiąca i naprawde polecam ! Miałam sadełko i lekkie boczki... teraz to tylko pozostałości które w najbliższym czasie całkiem znikną ;D No ale oczywiście nie osiągnełabym takich szybkich rezultatów bez metody MŻ- czyli po prostu mniej żreć :P w połączeniu z brzuszkami, od czasu do czasu mały JOGGING no i przejazdzki rowerowe :) Nic tak dobrze nie motywuje jak nadchodzace wakacje i myśl ze bedziesz musiał sie pokazac w stroju kapielowym :D Ludzie kupujcie to cacko, nie będziecie żałowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1110
Ja zamówiłam... Po tygodniu stosowania sie odezwe i zdam relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom22
powiem tak mam ten pas w domu....uzywam go 3 razy dziennie po 30 min.siedze tak z nim juz 2 miesiace...bubel straszny nic nie daje.brzuch mam taki jaki mialam rozstepy sie nie pomniejszyly....swedzi mnie tylko i zygac mi sie chce po uzyciu mdli mnie i zoladek mnie boli...ja go osobiscie nie polecam.strata pieniedzy i czasu idzcie lepiej na silke...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanvik
oj czy wy jestescie naprawde tak zalosni , ze wierzycie w takie badziewia jak pasy odhcudzajace, stymulatory miesni itp... Jakby tak wszystko dzialao jak to w reklamach pokazuja , nie byloby osob otylych , tylko sami pieknie wyrzezbieny ludzie . A dlaczego tak nie jest ? zeby miec cialo trzeba cwiczyc,cwiczyc i odpowiednio sie odzywiac a gwarantuje ze po roku wasze cialo zmieni sie nie do poznania . Nie dajcie sie naciagac na jakies specyfiki i urzadzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakila
Witam wszystkich serdecznie. Borykam się z zakupem pasa i nie ukrywam tego ! Wszyscy jednak pisza same pozytywne opinie i nie wierze, że nie ma ani jednego negatywnego zdania na temat tego pasa.Wszystko co piszecie jest zbyt piekne by było prawdziwe jednak sama sie chyba nabiję w tą butelkę :))) Czytałam o swędzeniu skóry po stosowaniu tego pasa- jest to możliwe gdyż rozbija się tłuszczyk i ukrwiaja sie tkanki a co do reszty to nie wiem hmmmm ale pewnie się dowiem.Powiedzcie tylko jaki kupić i dajcie znać najlepiej na gadulcu :))) gg 1899179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakila
iga33 -------------ta subasta fajna stronka !!! dzięki Tobie za wiadomość o niej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliinka
a ja mam takie pytanko, czy ktos ostatnio zamawial pas vibroaction z Mango? bo ja zlozylam zamowienie dzisiaj i pani mi powiedziala ze bedzie od dostarczony w ciagu 8 tygdoni! czy to jest faktycznie taki ostateczny termin czy naprawde przyjdzie po 8 tygodniach... bo ja sie juz nie moge doczekac i jesli naprawde mam czekac na niego 8 tygodni to chyba zwariuje! Wakacje sie zblizaja :D a moze ktos ma jakas stronke skad mozna kupic taki pas i zeby byl dostarczony szybciej ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartuuniaaaa
moj pas z mango przyszedl w ciagu tygodnia :):):) w niedziele bedzie 3 tydzien jak go uzuwac co prawda troche widze efekty ale sama sie przyznam ze jadlam slodycze bo nie moglam sie powstrzymac . na dniach mam zamiar zrobic 4 dniiowa diete kapusciana :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×