Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość monika.....
A wiec postaram się mowic krótko... nie piszę tego, dlatego ze mam z tego jakies korysci czy cos i nie mam tez zamiaru sie z nikim wykłócac. Po prostu powiem swoje zdanie. Ludzie nie kupujcie tego urządzenia. Dla niektórych 330 zł to jest jednak wydatek... stalam się "szczesliwą" posiadaczką dokładnie 3 tyg temu. Pierwsze wrażenie - ocena dopuszczająca. Mogę pochwalić fajne opakowanie. Niestety urządzenie nie jest dopasowane do ciała, jakies kable wiszą, zaslane z gniazdka wiec zadnej swobody ruchiu i jeszcze jedno STRASZNIE SWĘDZI!!!! Kolejna sprawa mozna go sobie normalnie zalozyc tylko na tylek i brzuch inaczej co chwile spada i ogólnie bez sensu. No i najważniejsze 3 tygodnie dwugodzinnego uzywania EFEKTU ZADNEGO!!! Nie spodziewalam sie niewiadomo jakich efektów i myslalam ze chociaz troche ujedrni cialo ale nic Nie radzilabym wybierac tego sposobu odchudzania - to tyklo strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shuma
Ja chętnie sprzedam swój pas, kupiłam go w lipcu użyłam kilka razy i stwierdziłam że zajmuje mi to za dużo czasu. Odsprzedam za 200 zł. Nr. 0-509-326-936 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 90
Hejka. Ja chetnie odkupie ten vibrujacy pas od kogos. bo nowy jest drogi a niewiem czy sie sprawdzi. Wiec jesli chce ktos opchnac to pisac na gg 2015244 albo mejla. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka_a
ja tez chetnie kupie. pisac na gg 4373063

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonqa
kupilam pas jakis miesiac moze wiecej temu i nie jestem zadowolonoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyga
ja mamten pas od jakiś niecałe 2 tygodni stosuję do niego dietę i jak narazie jest ok dwa centymetry w pasie i 1,5 kg także jestem zadowolny bez diety to napewno nie podziała dobrze może po 6 miesiącach zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyga
czy może ktoś napisać tą dietęco jest dołączona do pasa bokupiłem go za granicą i nie mam po polsku dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianeczkaa
Hej Dzisiaj zamówiłam ten pas no i mam nadzieje że zakup będzie dobry :) Bo mop parowy działa super. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaamaaam
do wyga: moge ci zeskanowac i wyslac, napisz mi swojego maila albo gg, jutro rano wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyga
do jaamaaam podaję adres wygak1@op.pl dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaamaaam
jutro wysle po poludniu ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiak
witajcie! właśnie przestudiowałam wszystkie wywody na temat dot.;VA używałam tego typu urządzeń już wcześniej, dostępne u nas były wątpliwej jakości i obiecywanych efektów nie było; ale miałam też użądzenie z RFN-u (nazwy nie pamiętam) i był rewelacyjny; niestety zaginął u kolejnych "pożyczalskich". dzisiaj też zastanawiam się nad czymś w tym stylu, ale z tego co czytam mam poważne wątpliwości. przy pełnym zaniku mięśni i niemożliwością wyciskanie siódmych potów na aerobiku lub siłowni zmuszona jestem poszukać czegoś wyjątkowego i 100% skutecznego; wydaje mi się, że znalazłam: profesjonalne urzadzenie do wibromasażu Power Plate; ktoś słyszał? widział? używał? potrzebuje info z pierwszej ręki, a nie z jakichś tam ulotek : asia_jasiak@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizkaa92
No ja z moja mamą też się zastanawiamy nad kupnem tego niby "cudeńka" ... Cytuję " profesjonalne urzadzenie do wibromasażu Power Plate; ktoś słyszał? widział? używał? " Jasiak.. osobiście nie używałam.. ale wydaje mi się, ze na pewno będzie lepszy od Vibroaction.. w końcu 12000 zł.. to nie tak mało xD haaa... generalnie juz z mamą jesteśmy zdecydowane na ten zakup Vibroaction z telezakupów Mango:) Mam nadzieję, ze podziała.. W końcu przy tym będę trenowała pięć razy w tygodniu po 3h dziennie ja do tej pory... jestem szablistką i treningi mam dzień w dzień i przy tym dochodzą wszystkie przerwy świąteczne, niektóre weekendy itp:) więc chyba efekt będzie szybszy:DD nie jestem strasznie niezadowolona z mojej sylwetki.. brzuszek mam płaski, zadnych fałd:) jedynie chodzi mi o moją pupciee.. i uda ;) niestety mam słabość do batoników i takich tam :) Mam zamiar przejść na dietę ;P poza tym.. coś to na pewno daje.. nie wierz, ze nie.. bo mięśnie przecież przy tym pracują :) spala się tłuszcz.. efektu pewnie nie bd takiego jak w reklamie ;PP kosteczka itp.. mi o to nie chodzi ja chce zgupić ze 4 cm u udach =DD Co o tym myślicie.. dobre to jestt? ;DD aaa.. i jeśli ktoś nie używał niech się głupio nie wypowiada.. że ścierwo... g..no:) ITP!! Buźka;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninek1111
Ja od 2 dni używam vibroaction i mam nadzieję ze to pomaga.Zalezy mi na wyrzezbieniu brzucha po porodzie dodatkowo stosuję tabletki cellasene i krem lorea'l wyszczuplający.zna ktos jakich skuteczny sposób na schudnięcie na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotro101
mam pyt do tych co maja vibroacton czy tez tak macie ze lewa strona bardziej wibruje bo nie wiem czy reklamowac. Jak mozecie to sprawdzcie i czekam na odp pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatka
ja zakupilam zeby se konia walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia102
Przeczytałam całość od pierwszego wejścia i jestem w punkie wyjścia.Na to wygląda, ze jednak nie kupię.Zostanę przy rytuałach wiecznej młodości i ćwiczeniach callanetics, a myślałam że będzie łatwiej i szybciej.Polecam peeling zaparzonymi fusami kawy- może być najtańsza.Trochę się naświni pod prysznicem, ale efekt.........skóra jak u niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No ja kupiłam i właśnie mam na sobie pierwszy raz ale najgorsze jest to że skóra mnie strasznie swedzi po kilku minutach...... nawet jak załoze bluzke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_aaw
Bardzo niekompetenta firam TV MAREK , nie dba o swoich klientow. Pisza ze czas dostawy to 21 dni a ja juz czekam 8 tygodni i nic. a oni zbywaja mnie odpowiedzia zeby cierpliwie czekac. Pracownikow tez maja niekompetentnych, kobieta zle wypelnila dane w formularzu zgloszeniowych i dopiero po tygoniu okazlao sie ze musze zlozyc go ponownie, nie polecam tej firmy, odradzam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_aaw
Bardzo niekompetenta firam TV MARKET , nie dba o swoich klientow. Pisza ze czas dostawy to 21 dni a ja juz czekam 8 tygodni i nic. a oni zbywaja mnie odpowiedzia zeby cierpliwie czekac. Pracownikow tez maja niekompetentnych, kobieta zle wypelnila dane w formularzu zgloszeniowych i dopiero po tygoniu okazlao sie ze musze zlozyc go ponownie, nie polecam tej firmy, odradzam!!!!! sorrki za pomylke w nazwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz2344563
{as to porazka wlasnie siedze i urzywam 10 dzien po 1h dziennie, urzywam tylko na brzuch, Efekty zerowe mialem 104cm w pasie i pewnie za miesiac dalej tyle bedzie, no chyba ze na silownie zacznie sie chodzic:) Wiem ze to malo czasu, ale jezeli teraz nie widac zaczatkow to kiedy ma byc widac efekt zamierzony :| Dobrze ze kupilem pas w promocji 218zl z przesylka ale i tak te kase teraz bym wolal na bluze przeznaczyc Madry polak po szkodzie, Nie kupuj tego pasa ucz se na czyis a nie swoich bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten pas i powiem tak
to nie odchudza tak jakby każdy tego chciał - może w minimalnym stopniu. Ten pas pomaga ujędrnić skórę i pozbyć się celulitisu, ale po długotrwałym stosowaniu widać efekty. Najlepiej połączyć kilka metod, np. na mnie podziałało: tabletli na odchudzanie + krem antycelulit + 20 minut ćwiczeń dziennie + pić dużo wody + rozsądne odżywianie + pas 1 godzina na brzuch, uda i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxury
A ja uwielbiam ten pas, jest super, można się uzależnić. Kupiłam go i używam kilka dni, chcę ujędrnić skórę na brzuchu. Działa jak masaż. Czy ujędrni? Okaże się ale jest bardzo fajny i 200 zł, które za niego dałam w mango, wcale nie wydaje mi się takimi strasznymi pieniędzmi. To mniej niż 3 zabiegi prądami w gabinecie a trzeba ich wziąć z 10 żeby był efekt a vibro mam już na zawsze. Bardzo mi się podoba. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxury
A jeszcze do Łukasza Jeśli masz 104 cm w obwodzie to nie oczekuj cudu leniuchu, tylko weź się za dietę. Pas nie ujędrni tłuszczu! Źle dobrałeś produkt trzeba było kupić sobie sunasolution ale przede wszystkim dieta MŻ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galy
a ja chciałbym wiedzieć czy ten pas pomógłby mi na mój brzuszek. Mam trochę fałd (lubię dobrze i dużo pojeść, choć ostatnio staram się mniej) co 2-gi dzień jestem na siłowni (taka amatorska, osiedlowa) ale nie robię żadnych ćwiczeń na brzuch (nie ma warunków na to). Nie zależy mi na chudnięciu jakieś 5,10kg tylko, żeby SPŁASZCZYĆ BRZUCH ;) Czy konsekwentne stosowanie tego pasa, np przez 3 miesiące, nie stosując jakieś diety przyniesie efekty? :/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroda
Witam ja dostalem pas pod choinke...mam 101 cm w obwodzie od jakiegos czasu stosuje diete i robie dwa razy w tyg dodatkowo brzuszki, napisze jak poszło za jakis czas, sam licze na jakies efekty i przyznam ze po polgodziny tego miesnie troche bolą, i swędzą jak juz ktoś poruszył, oby dąło radE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxnataliuniaxxx
mam takie pytanko. Mam kolczyka w pępku od 6 miesięcy i czy ten pas może źle zareagować na to i wyrwać go czy coś takiego? prosze odpiszcie bo nie jestem pewna czy go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama i córka
co z tym swędzeniem, bo chcemy kupic ale mama sie boi ze ją uczuli czy cos ???????? serio was swedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×