Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Yako
Czylii te cale kreowanie miesni brzucha o tylko chwyt reklamowy ? ;> pozabijom ich . xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcik
SAME UZYWANIE PASA NIE SPOWODUJE KALORYFERA !!!!!!!!!! myslicie ze zalozycie pas raz na dzien przez 30 min i odrazu miesnia wam wyskocza ... to moze w XXII wieku nie teraz cos wam powiem : same cwiczenia 30% dieta 65 % te 5 % co zostalo to stres, dlugosc spania itd wtedy mozecie mowic o miesniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yako
A czy ten pas trzeba koniecznie stosowac od 18 roku życia ? ;> bo ktos mi tak powiedzial . i zleksza sie zdziwiłem . ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklom
Hej! Mam pytanko do osób, które używał/używają pasa Vibroaction. Czy używanie tego pasa boli? Czy są to raczej odczucia przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynia
hej wiecie co ten pas to może i dobra rzecz mysle czy by go nie kupić ale wiecie co on jest troszke za drogi a ostatnio widziałam w Macro za 99zł ten sam co w tv reklamują więc już nie piszę tylko lece do supermarketa Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka
Jak już mówiłam mam ten pas :) i dla mnie to jest przyjemne :D nic nie boli, można powiedzieć, że to mały relaks :P A odnośnie wypowiedzi troszeczke wyżej, to nie uważam by ten pas przyczynił się do wytworzenia cudownych mięśni, ale dlaczego nie spróbować jak i czy on w ogóle jakoś działa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa4646565
A wiecie może od ilu lat można to stosować ? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcik93
właśnie, od ilu? czy widziałe ktoś odatanio taki pas w makro, tesco czy innych marketach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 66
Czy schudły komuś uda po stosowaniu pasa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaza
siemka zastanawiam sie nad kupnem tego pasa bo chciałbym sie pozbyc sadełka czy jest możliwe schudniecie jak sie waży 91 kg tak do 80kg min? czy ćwicząc na brzuch trzeba czymś smarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomies
Hej. a ja mam takie pytanie co jest lepsze, ten pas czy coś co ostatnio wprowadzili na rynek zwane bailine? tutaj stronka tego: http://bailine.pl/main/index.htm Bailine działa na zasadzie skurczy mięśni, przez poruszanie je prądem. ten pas tek tak działa? czy ze tak powiem trzęsie tylko sadełkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaza
zastanawiam sie i myśle że osoby które nie maja dużego brzucha u tych osób bedzie widać mięśnie jak na reklamie a tych którzy mają duużee sadło jak ja to chyba mało pomoże :( CZY SIE MYLE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaza
dzisiaj zamówiłem ten pas Vibroaction nie moge sie doczekać kiedy dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaza
asiencja86 ja zamówiłem wczoraj pas odchudzajcy Vibroaction z Mango.Ciekawe czy bedzie widać jakieś rezultaty tego nie wiem . Pierwszy raz kupuje coś ze sklepu Mango. ten pas kosztuje 320 zł wraz z przesyłką. Ten pas znajdziesz tutaj : http://mango.pl/produkty.php?akcja=show&dzial=35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasar_gold
nie kupujcie tego Vibroaction, to lipa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płetwa
Witam. czytałem od Wasze posty że dobry na chudnięcie i na celulit a mnie sie rozchodzi czy dobry jest ten vibroaction na klate i na żylaki ? Wie ktoś może? bardzo mnie zależy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuzzzttt
czesc powiedzcie mi bo nie jestem pewna TEN PAS DZIALA 30 MINUT A POTEM SIE WYLACZA NO I LADOWARKA JEST BERDZO ROZGRZANA WIEC NIE JESTEM PEWNA CZY MOGE ZARAZ GO PONOWNIE UZYC NA INNE PARTIE CIALA. tego w instrukcji nie napisali a nie chce aby mi sie przepalil. Pytam posiadaczy takich pasow Cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nijaka
ja go uzywam sobie od niedawna bo go moja mama kupila...i wiecie ja nie wiem czy cos to da (ogolnie ja zyje "na diecie"- od dawna sie zdrowo odzywiam) i chodze na aerobik... i nakladam pas na biodra, bo... bardzo dobrze likwiduje zakwasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiowa
mam go już 3 tygodnie a rezultatów nie widzę to jest po prostu wielka lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiowa
mam go już 3 tygodnie a rezultatów nie widzę to jest po prostu wielka lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
jestem ciekawa rezultatow. wie ktos cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaaaaa
tak sobie czytam i nie mogę wyjść z podziwu, że jest tyle osób, święcie wierzących w to, że jakis wibrujący pas, nie dość, że zrzuci wagę (11kg zdaje się:) , to jeszcze wyrzeźbi kaloryfer:) Naprawdę w to wierzycie, czy tylko udajecie ? facet z reklamy, to nie dość, że siedzi codziennie w siłowni, to do tej reklamy jeszcze się odwodnił, a wy myślicie, ze siądziecie przed telewizorem i tłuszcz zmieni sie w mięsnie:) smieszne, nadzieja dla naiwnych. Moja koleżanka wykupiła sobie pakiet sesji bailine. też miał zastąpić trening. Byłam z nią na bezpłatnym zabiegu próbnym, ona się skusiła, zapłaciła ponad 1700zł, wtedy, kiedy chodziła, faktycznie stała sie taka trochę nabita. to trwało do 2 tyg. po zakończeniu tego całego "sportu". Za takie pieniadze miałaby półtora roku siłowni i parę godzin sauny. ale chyba rzeczywiście ludzie od zawsze mieli kompleksy na punkcie wagi , tylko zamiast wziąć się za siebie, to kupują jakieś g..a. Moja koleżanka kiedyś miała kolczyk z jakimś kamieniem co miał odchudzać, spodnie z pianki, ab gymnik też miał kształtować mieśnie:) i jeszcze jakieś cuda niewidy, jak była tłusta tak jest. Teraz tylko może mniej głupia.Aha, elektrostymulacja jest czasem pomocna, do rehabilitacji po treningu, dla obłożnie chorych, leżących, żeby chociaż coś pobudzało mieśnie, Podudzało!! żeby mięsień pracował musi być skurcz i rozkurcz!!!!a nie sam skurcz. ale nabijajcie kabzę tym, co wiedzą że głupich nie sieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodojsahihllnashfjoae
Czy vibroaction dziala tylko na fałdki czy tez na większe "brzuchy"???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka3103
WITAJCIE! Od 2 tygodni jestem szczesliwa posiadaczka owego pasa. I musze z cala stanowczoscia przyznac ze pieniadze na niego wydane nie poszly w bloto. Jest bardzo przydatny, relaksuje dzieki niemu napiete miesnie, a przede wszystkim pozbywam sie waleczkow. Oprucz pasa, jako wspomagacza uzywam kosmetykow AVON. Pozwole sobie na reklame: u jednej pani na allegro zakupilam zestaw AVON SOLUTIONS. W zestawie jest krem antycelullitowy, tonik ujedrniajacy i krem modelujacy biust. Przez 20-30 minut masuje pasem uda, posladki, brzuch i inne wymagajace tego czesci ciala, potem wmasowuje krem i krem na biust.Rano dla odmiany "psikam"sie tonikiem lekko masujac. Zapewniam!!! Efekt jest rewelacyjny. Nie moge jeszcze powiedziec ze duzo schudlam i wygladam jak modelka ale napewno czuje sie lepiej, skora jest ... jakby inna, jedrniejsza, gladsza. Odezwe sie za pare tygodni i pochwale sie efektami, tymczasem ... KUPUJCIE TEN PAS!!! I odwiedzcie allegro - kate1803 (mozecie powolac sie na mnie ;)) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az tyle
4 godziny? a jak skora nas brzuchu? ile mozna bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj zakupiłam ten pas, moze i jestem naiwna,a moze nie.Nigdy nie kupowałam nic z takich rzeczy. Nie mam \"wielkiego\" brzucha, tylko troche fałdek- i nie wiem moze pomoze, moze nie. Tylko cholernie mnie denerwuja ludzie co nie kupili tego pasa a sie wypowiadaja ze jest kiepski!! Skad wy mozecie to wiedziec skoro go nie uzywaliscie?? To moga stwierdzic tylko jego posiadacze. Ja narazie nie widze efektow, bo to wkocu tylko 2 dni, tak samo wiem ze po tygodniu tez moze nic nie byc, bo to jak z cwiczeniami,podejrzewam ze trzeba byc systematycznym. Chociaz znajomi mowia ze ostatnio duzo schudlam, mimo ze nie stosowalam zadnej diety- pewnie stres zrobil swoje ;) Ale mam nadzieje ze pas zajmie sie ksztaltowaniem jakis miesni, albo splaszczy brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia103
Siema! Mnie właśnie teraz przywieźli ten pas i właśnie go używam ;) Pierwsze wrażenie: super! takie ciepło czuje na brzuszku xD Powiem wam po tygodniu co tam dalej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajcia
Uzywam tego pasa juz od 6 dni i z 90 cm w biodrach zrobilo mi sie 84 cm!!!Rewelka...Nie zaluje ze wydalam az 340 zl wraz z przesylka(a mialo byc 320zl).Polecam serdecznie bo efekty sa widoczne juz po kilku dniach.Trzymam kciuki za wszystkich ktorym trudno sie pozbyc nadwagi i jak najbardziej polecam pas Vibroaction.Zapewniam was ze to nie jest zadne oszustwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe u mnie startuje 3-dzien z pasem, dziwne bo wczoraj mialam jeszcze 80 cm w pasie a teraz mam 82- hehe smieszne, moze wtedy sie mierzylam nad ranem, przed sniadankeim :P, ale wciaz czekam na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×