Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

ja mam pytanie takie odnosnie przesylki bo chce to dostac tak zeby rodzinka sie nie skapnela i nie mam 18 alt ale chyba dam rade sama zamowic i jakos zeby to bylo tak zebym dala rade sama to zalatwic to sie da?? np ze odbiore to na poczcie czy cos takiego?? plisssssss odpowiedzcie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiak
Kupiłam ten pas tydzien temu, jeszcze sie nie mierzyłam wiec nie wiem jakie rezultaty, ale widze ze skora jest bardziej jedrna, mam pytanko, czy ten pas trzeba mocno owinąć, czy luźno zapinać, bo jak luźno zapinam to głośniej chodzi i mam wrażenie, że jakby się obija o skórę a nie rusza mięśni, jeśli stosujecie jakieś kremy wyszczuplające to prosze napiszcie mi jakie, marki, nazwy, ale tylko takie co działają, bo wiele to pic na wodę. Bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki, Pozdrawiam Kamisiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimi gimi lol
moja siostra stosowala ten pas i rezultatu zero a do tego mowi ze strasznie kopie prądem. Ja tam niewiem jak to jest nie probowalam tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kupilem orginalny z MANGO itd zaczalem stosowac i zauwazylem ze jedna strona bardzej pracuje od drugiej, wiec postanowilem to cudo rozebrac i okazalo sie ze jest jeden walek wibrujacy a nie dwa jak na reklamie. Nie wiem czy tez cos takiego zauwazyliscie :] Moze tak ma byc? Moze kupilem okrojona wersje Hehehe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Tak ma być że jest tylko z jeden strony. Ktoś gdzies pisal że się zadzwonił w tej sprawie do firmy i mu powiedzieli że tak ma być bo jak było po obu stronach to urządzenie działało za silnie i wyjęli jedno. A ja narazie nie używam bo tak jak mowilam wczesniej, swedzi mnie skóra. Wydaje mi się że po prostu niektorych swędzi, a innych nie. Mojego chłopaka nie swędzi. I tak jak ktoś pisał wczesniej - to jest raczej masaż ujędrniający i antycelulitowy niż odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOFFANIE19
mam pytanko czy ten vibraton jest naprawde dobry i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem posiadaczka tego pasa dzisiaj do mnie przyjechal :). Mam takie pytanie: Tam na ulotce pisze zeby uzywac pasa 5 min a potem wylaczyc na chwile zeby ostygl i sie nie przegrzal...robicie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czytam wasze posty i sie zastanawiam jak to z tym pasem jest ... ? Jedni pisza ze dobry, drudzy ze nie przynosi zadnych efektow ... Chcialam go zamowic ale juz teraz nie wiem co mam robic ... Nie oczekuje cudu ale pomocy :) Zaczelam stosowac diete ... Powiedzcie warto czy nie? Z gory dzieki za odpowiedz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula82-82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula82-82
ja tez kupiłam pas w mango i faktycznie jest tylko jeden silniczek wibrujący a reklamuja dwa. moim zdaniem jawnie oszukuja ludzi bo reklamuja co innego a wysyłają też co innego. jak narazie niewidze zadnych efektów choc stosuje pas juz ponad tydzien i po poł godz dziennie na brzuch. niejestem gruba kupilam go specjalnie z powodu cellulitu i za przeproszeniem kupa narazie niepomaga więc dokupiłam krem przeciw cellulitowi moze pomoze pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula82-82
aha tam ejbisi pisze ze niby tak ma byc ze jest tylko jeden silniczek bo niby dwa byłyby za silne ale skoro oni tak twierdzą to niech nieoszukują i reklamują tylko jeden silniczek a nie dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLU
Chce kupić sobie pas ale nie wiem czy to naprawdę działa na odchudzanie pomóżcie PRoszę, bo nie mam przekonania CZEKAM .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!Ja mam na sprzedanie pas Vibroaction,orginalny,zakupiony w Mango za 299zł ale oczywiście sprzedam wam go taniej bo był juz używany ale jest w idealnym stanie.Sprzedaje go tylko dlatego ze zgubiłam juz swoje boczki i zbędne kilogramy ;) stosując ten pas i dietkę a wiec może teraz wam sie przyda.Zapraszam,piszcie na gg:7363726 lub na maila Emilia_W0204@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal
Ludziska to jest kit z tym silnikiem.Jak to ma dobrze działać jak wibruje tylko jedna strona pasa?Oszustwo i tyle.A skoro w ofercie sprzedaży mówią wyraźnie że są 2 silniczki to jako taki towar nie spełnia warunków.Transakcja jest nieważn!Należy sie zwrot poniesionych kosztów.A co do samego pasa to ja używam Vibro power.Niby to samo ale nie ma brakujące silnika,jest o połowe tańszy(zapłaciłem 129 złotych) no i ma fajniejszy pilot a nie taki badziew jak Vibroaction.Nie dawajcie sie nabijać w butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
ja mam go od ponad poltora tygodnia, nie schudla,ale mam jedrniejsze parti ciala na ktore go uzywalam, mnijeszy cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
a gdzie dalsza czesc mojej wypowiedzi?:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
pisalam w niej ze nawet pupa , ktora byla miekka i oklapnieta sie uniosla, za miesiac pewnie beda lepsze efekty. Nie wierzylam , ze to dziala, a jednak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
a ja zamowilam w innej firmie,bo niemialam wyjscia... w sumie miezkam w anglii. przesylke mi dostaroczno w ciagu 3 dni. Ale tu tak wszystko szybko otrzymuje...A co do skory to szczypie, ale szycbko to przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojotek4
Mi ten pas stanowczo pomaga. Jestem z niego zadowolony. Używam go od 1 tyg. po 1 godz. i przynajmniej 3x w tyg. chodzę na treningi halówki. Widać po woli mój "kaloryfer". :D Mam go już chyba z 1 mies. ale dopiero zacząłem go stosować i chyba za późno się kapnąłem. Myślałem na początku że to lipa kiedy stosowała go moja siostra. Było to dla mnie śmieszne, lecz teraz sam to stosuje. JESTEM NA TAK!!!!!! UWAGA: Troszkę swędzi skóra i radzę się nie drapać, chociaż wydaje się to przyjemne. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
ja cwicze codzien okolo 1 godz a czasem tylko 30 minut. Zakladam go na brzuch , potem na biodra, a nastepnie na uda(tylko ze naraz na obie nogi, po prostu zsuwam ponizej bioder).Jak ktos ma problem z miekkim brzuchem to polecam. Ja sama urodzilam jedno dziecko i generalnie mam z brzuchem cialge jakies problemy. Ale teraz chociaz jest jedrniejszy i spod warstwy tluszczu wyylaniaja sie powoli miesnie(nieznacznie widac ich ksztalt) :))...Ale postanowiam sobie, ze bede konsekwentna.Na wiosne kupie jeszcze rolki, bo im wiecej ruchu tym lepiej.Jak beda jeszcze jakies efekty to napisze znow. Wiem co to znaczy odpowiednia motywacja, bo ciagle jej sama potrzebuje. zrzucic 20 kg to nie lada wyczyn:). Trzymajcie za mnie kciuki. Wam rowniez zycze powodzenia w walce z tluszczem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brumm
Witam Jestem chudą osoba w sezonie letnim uprawaim duzo sportow lecz przez okres zimy siedze i nic nie robie.Ogolnie jestem osoba w miare wysportowana,mam malo w pasie lecz denerwuje mnie moj ochlaply brzuch i mam pytanie czy to pomoze mi chodz w minimalny sposob utwardzic brzuch i osiagnac chodz lekki zarys przyswojowego "kaloryferu" jesli tak to skusilbym sie na to poki jest w promocji do 31 stycznia z gory dziekuje za odpowiedz. P.S Z tym brzuchem sa problemy bo ciezko go wycwiczyc miesnie ud mam twarde poniewaz gram duzo w pilke, rece tez sa z lekkim zarysem miesni lecz ten przeklety brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuleczka5
Witam, dziś przyszedł nam pas "VIBROACTION". Nie jest on tak głośny jak wypowiadali sie inni. Dziś używałam go jakieś 20 minut i jak odpiełam to tak jak bym zrzuciła z siebie jakis wielki ciężar. Odezwe sie jak bedzie widać efekty.:P Pozdrawiam:* gg - 10694687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
u mnie na razie tylko cialo i skora sie ujedrnila, cm nie zgubilam... mam nadzieje, ze nie strace szybko zapalu i ze juz niedlugo zobacze wieksze zmiany....ide lepiej pocwiczyc:), bo to siedzenie przed kompem nie sprzyja chudnieciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
tylko 1 cm mniej, ide cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinka13
Twierdzenia, że pas zadziała "rewelacyjnie" po kilku dniach poddaję w watpliwość. Używam pasa od ponad miesiaca i stwierdzam, że na pewno nie powoduje stratę kilogramów, być może sprzyja ujędrnianiu skóry, ale ja ćwiczę na siłowni, jeżdże na roletics... używam kolagenu i pewnie wszystko razem daje efekty. Sam pas zdecydowanie nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
teleshop 24 wpisz na google i dodaj co..ukja to ostatnio sie nawet nie mierzylam. Troche sie doluje bo dawniej nie mialam problemu , zeby schudnac , a teraz jest mi duzo trudniej. Na razie wole sie nie mierzyc , zeby sie nie zniechecic, ale cellulit na pewno jest mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie mierzyłam z ciekawości ale już mam dosyć powoli tej udręki to zajmuje dużo czasu a ja przy 2latku go za bardzo nie mam .efekty są j.w napisałam nawet dobre i to.Przed ciążom nie miałam problemów z kilogramami zawsze było tyle samo mi odpowiadało 170cm-65kg a teraz....usiąść i płakać pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nextavenue
ja to chyba waze 20 kg wiecej niz przed rokiem, to w tej Anglii sie tak roztylam. Nigdy nie tylam tak bardzo. Dawniej tragedia bylo dla mnie przytycie 3 kg, a teraz...najgorsze jest to, ze mi zawsze brakuje zapalu. Ale teraz nie mam wyjscia. .Dzis uzywalam pasa 1 godz...i czekam wciąz na te eekty, a wygladam nie za fajnie , wiec ich szybko pewnie nie zauwaze, tymbardziej, ze mam duzo do zgubienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ CEL 65KG jak na razie jest 78 wiec trzeba sie wziąć za siebie i to porządnie przez 8mies schudłam z 85 na 78 ale teraz chce do lata pozbyć sie zbędnych kg wczoraj zaczęłam nowe ćwiczenia aerobiczna 6 weidera,powiem tak mięśnie dostają czadu w piątek kolejne mierzenie zobaczymy jak będzie oby coś było mniej.Napisze w piątek jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×