Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilnie_potrzebne

czy na facebooku widać kto wchodził na mój profil???

Polecane posty

Gość Pilnie_potrzebne

jeśli tak to gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawajnert blogspot com
nie ,nie widac :) wszystkie aplikacje ktore to sugeruja to spam albo wirusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyllllieee
ale widac kto ogladal twoj profil jesli jest w "dodaj do znajomych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys czytalam wywiad z Zucke
nbergiem i mowil,ze wszystkie aplikacje typu "zobacz,kto odwiedzil twoj profil" to sciema,bo anonimowe przegladanie profili obcych ludzi jest wpisane w polityke Fb.....podobno:P kylllieee-skad masz ta aplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto odpowiedz na Twoje pytanie
Can I know whos viewing my profile or how often its being viewed? No, Facebook does not provide the ability to track who is viewing your profile, or parts of your profile, such as your photos. Applications by outside developers cannot provide this functionality, either. Applications that claim to give you this ability will be removed from Facebook for violating policy. You can report applications that provide untrustworthy experiences by clicking the "Report Application" at the bottom of the applications About page, or by clicking "Report" at the bottom of any canvas page within the application. Can others know when I view their profiles? No, Facebook currently does not provide an application that allows users to track profile views or statistics on the views of any specific user content. Third party developers, however, may offer applications that provide some of this functionality. Please keep a few things in mind for these applications: Applications CANNOT track profile visits for users who simply go to another person's profile; Facebook has made this technically impossible. In order to be tracked by an application, you will need to specifically agree to allow the application to track your actions. Adding an application that provides this functionality is purely optional. If you do not want to participate, please do not add the application to your account.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyllllieee
no wlasnie,podobno.te aplikacje mam od znajomej jednej.wyslala mi te aplikacje i w ten sposob ja mam.pokazane sa osoby znajome ktore ostatnio ogladaly moj profil i w drugim rzedzie osoby nieznajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyllllieee
juz pisalam tez dwa razy ze w prawym rogu pokazuja ci osoby i jest napisane "dodaj do znajmomych" sa to znajomi znajomych ale czasem sa to osoby ktore nie maja wspolnych znajmomych ze mna.skad wiec sugestia by dodac je do znajmomych?? ogladaly moj prpfi po prostu ! ja raz zajrzalam z prawdziwego konta na profil bylej przyjaciolki z ktora sie poklocilam kilka lat temu.zaraz po tym zmienila zdjecie na bardziej nierozpoznawalne i ukryla "tablica,zdjecia,info".ten facebook jest popierdolony.jestem juz tam ponad 2 lata i nadal nie kumam wszystkiego.chcialabym usunac konto w pizdu ale mam tam fajnych znajmomych z ktorymi mam kontakt tylko przez facebook !tylko dlatego nie usuwam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto odpowiedz na Twoje pytanie
u mnie pokazuje tylko znajomych.A w te aplikacje tak szcerze mowiac nie wierze.Nabralam sie kilka razy i juz wiecej nie wlaze na zadne bzdurne aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwo to jest?
??? jest czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie zaskoczyliscie , myslalam, ze nie widac kto wchodzi i na czyje profile ja wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to działa na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
http://fejspy.pl/ jest strona ale płatna i nie wiem czy działa. Czy ktoś korzysta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejspy i inne tego typu stronki czy programy są złośliwym oszustwem. Pozwolę sobie tutaj zacytować fragment regulaminu Fejspy: Poprawne wypełnienie formularza wiąże się dla Użytkownika z jednorazowymi opłatami za wysłany SMS: - pod numer 75480 - koszt wysłania SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN brutto), dolicza 1 Punkt do konta Użytkownika, - pod numer 79480 - koszt wysłania SMS wynosi 9 PLN netto (11,07 PLN brutto), dolicza 2 Punkty do konta Użytkownika, - pod numer 91955 - koszt wysłania SMS wynosi 19 PLN netto (23,37 PLN brutto), dolicza 3 Punkty do konta Użytkownika, - pod numer 92550 - koszt wysłania SMS wynosi 25 PLN netto (30,75 PLN brutto), dolicza 4 Punkty do konta Użytkownika; oraz z opłatami ponawianymi w przypadku zapis usługę subskrypcyjną HOTAWARDS: - wiadomość 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) - koszt odebrania SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN brutto), każdy odebrany SMS dolicza 1 Punkt do konta Użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taajedbiee
nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli widać to do d**y z fejsem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu najlepsza aplikacja do podgladania na facebooka zobacz kto cie czesto podgląda na facebooku i interesuje sie twoim zyciem teraz tu http://facewatch.pl/3100d4be/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze widac. Mialam konto z innym imieniem i nazwiskiem, zmienilam na swoje i ... patrze "ludzie których mozesz znac " moj byly ! Nie mamy wspolnych znajomych, chodzilismy do innych szkol, nie mamy kontaktu, maili (facebook laczy kontakty ktore masz w mailu, smartfonie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jesli ma się odpowiednią wtyczkę - tak jak na tej stronie. Fajnie pokazane jak to działa ! :) ktopodgladalmojprofilnafacebooku .blogspot . com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sprawdzic kto mnie podglZobacz kto często ogląda twój profil na facebooku tu http://podgladamy.com/1a7a9891 mozesz sparwdzic kto interesuje sie twoim zyciem badz cie obmawia wsród znajomych ąda na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×