Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdzioszek

Dieta Norewska- ciag dalszy

Polecane posty

dla nowych kafetarianek o to dietka: DZIEŃ I Śniadanie: grapefruit, 3 jajka, herbata Lunch: 3 jajka, grapefruit, herbata Obiad: Surówka: seler naciowy, ogórek, etc. pomidor herbata sucharek lub kawałeczek chleba DZIEŃ II: Śniadanie: grapefriut, 2 jajka, herbata Lunch: 2 jajka, grapefruit, herbata Obiad: wołowina, pomidor, seler naciowy, herbata DZIEŃ III: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: 2 kotlety z kurczaka (GOTOWANE!!!), seler naciowy, pomidor, etc., herbata DZIEŃ IV: Śniadanie: 2 jajka, herbata, grapefruit Lunch: surówka z warzyw, grapefruit, herbata Obiad: 2 jajka, twaróg, gotowany szpinak, kawałeczek chleba DZIEŃ V: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: 2 jajka, szpinak, herbata Obiad: Ryba gotowana, surówka z warzyw, kawałek chleba, herbata DZIEŃ VI: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: Surowka owocowa Obiad: Wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki korniszony, herbata DZIEŃ VII: Śniadanie: 2 jajka, grapefruit, herbata Lunch: zimne mięso z kurczaka, pomidor, grapefruit Obiad: zupa jarzynowa, kurczak, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grapefruit, herbata DRUGI TYDZIEŃ OD DNIA I DO VII TAK SAMO. Dietka trwa 2 tygodnie!!!! Diety nie należy przedłużać!!! Powtórzyć można ją dopiero po roku od zakończenia!! I trzeba pic DUZO wody niegazowanej!!! Grejfruty szybko spalaja tłuszcz ,a jajka usówają wode z organizmu ale ugotowane na twardo i dużo ,dużo wody pić wtedy organizm nie będzie tracił wodę ,a spalał to co chcesz żeby spalił powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kurację przeprowadza się przez 14 dni - ani jeden dzień więcej ani mniej - Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo zjesz słodycze, zjesz gumę do żucia każde dodatkowe jedzenie to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt - Jeśli kurację przerwałaś przed upływem 6 dni, mozna ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach - Jeżeli przeprowadziło się kurację punkt po punkcie we wszystkim, nie można absolutnie powtórzyć jej szybciej niż po roku. sniadanie jesc najlepiej w godzinach 7-10 lunch:12-13 obiad 17-18 PIJCIE DUZO WODY NIEGAZOWANEJ MINIMUM 2 LITR Y DZIENNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynastka
Znam podobną dietkę,ale nazywała sie chyba Mayo...czy jakoś tak... I chyba byla bardziej okrojona ze składników... Pamietam ze bylo dużooooo...jaj w niej... Muszę jej poszukać i sobie przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1
Jestem już trzeci dzień na diecie- jest coraz lepiej.Co do gumy - podobno można, ale bez cukru.Czuję sie dobrze, nie chce mi sie jesć.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
Hello! :D Wlasnie mi mija 3-ci dzionek na dietce. Godzinowo sie jedynie nie wyrobilam, bo sniadanie bylo o godz. 12-tej ;p, lunch: 15-tej, a obiad: 19-tej... Wstalam o 11:30 dzisiaj - dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam juz dzisiaj drugi dzien za soba:) a jutro juz trzeci:) ja tez czuje sie dobrze,nie jestem glodna,ale dzisiaj o malo co nie zgrzeszylam ah mialam ochote na wafelka w czekoladzie,ale jeszcze tylko 12 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No jakoś was znalazłam. Mam pytanie. Od jutra chcę zacząc dietę noerweską. jak ma wyglądać ta surówka na obiad? Cały zielsko z jednego selera mam skroić i inne warzywka też... i to już jest gotowa surówka? A grejpfruty które mają być? Dziś w Tesco gościu zapytał: białe, zielone czy czerwone i zgłupiałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No i ile ma być tego szpinaku? Wchodzi od trzeciego dnia dopiero, tak? A może ktoś zacznie ze mną?????? Please, w grupie raźniej, a sama, to szybko poddam się...... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1
Monarosa- surówkę robię z różnych warzyw( kiedy w diecie jest etc.) i ten seler(wstrętny początkowo, ale można się przyzwyczaić). Przypominam,ze seler naciowy, to jest co innego niż seler korzenny.Aby seler był zjadliwy dodaję ogórka małosolnego i inne warzywa. Z porzednich stron: seler w kosteczkę, ogórek konserwowy, biała rzepa, zielona cebulka. Co do grapefrutów- ja jem czerwone.Nie mogą być te najsłodsze - chyba zielone. Pozdrawiam i pamietaj,ze z dnia na dzień jest lepiej!!! Ja mam 2 kg mniej po 3ch dniach!! Warto. A jak widzę ulubione potrawy, to myślę sobie,ze przeciez juz wiem jak smakują, a efekty tego mam na swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1
Aha- co do ilości potraw- jedz ile chcesz, byle tylko to. Ja jem ok 3/4 opakowania szpinaku Hortexu( robię z czosnkiem i majerankiem- zjadliwy, choć nie taki pyszny jak ze śmietaną i na masełku). Dzisiaj czytałam jeszcze poprzednie opinie i podobno jajka powinny być tylko gotowane na twardo. Z dzisiejszego, własnego doświadczenia- sadzone nie sycą tak jak gotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1
I nie poddawaj się!!!! Nie wiem,czy ktoś zacznie razem z Tobą,ale przecież jest nas wiele. Mi do mojej idealnej wagi brakuje 15 kg (teraz juz 13 )). Myśl o efektach końcowych- czyli conajmniej 5 kg do "tyłu". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny/.w s umie dobijam drugi tydzien na norweskiej ale traktuje to jak pierwszy gdyz w pierwszym zajadalam sie truskawkami itp....poskutkowalo ale tylko troszke..... teraz sie pilnuje chociaz dzis tez zjadlam te cholernie dobre truskawki, chyba jestem uzalezniona.... pomimo tego zmieniam dietke, zamiast wolowiny i ryby jem kurczaka, twarogu w ogole tutaj nie moge dostac , jest tylko totalnie przetworzony amerykanski..ale nie pytajcie jaki sklad ma........powiem wam tak, luzniej sie czuje w spodniach, pije duzo wody nawet zdarza mi sie trenowac :) ale to tylko jak mam czas....tak ogolnie to jest to moj sposob odzywiania sie.......ja tak jem po prostu..no moze bez tych jaj...papaptki......bede zagladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1 => Dzieki za odpowiedź. Też akurat mam szpinak Hortexu - mrozony. On też na surowo? Bez gotowania? Kurcze, aż się boję zaczynać, bo raczej nie dotrwam do konca..... :-( Ale postaram się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
Hehe, widze wszystkie "jedziemy na jednym szpinaku" ... - tej samej firmy znaczy sie ;). => madzioszek: ja o malo co bym wczoraj nie zgrzeszyla... siostra do mnie z paczka chipsow podeszla i z zapytaniem: "chcesz?". A niech ja dunder swisnie! :P. No ale bylam twarda :D. => monarosa: szpinak (oczywiscie ze z gotowaniem!) trzeba pomeczyc troche w garnku na ogniu, zeby sie rozmrozil i przemienil w zjadalna papke hehe ;). Ja dla smaku przyprawiam go troche roznymi Kamis'ami. Dzisiaj wymeczylam gdzies z 1/2 opakowania. => Asia: ja tez 2 kg w ciagu tych 3 dni! :D. Oby tak dalej, oby tak dalej! I tez jade na czerwonych grejpach :D, bo najsmaczniejsze z calej trójcy. Trzymajmy sie dziewczyny!!! Monarosa dolaczaj do nas jak najszybciej, bedziemy sie wszystkie nawzajem wspierac! :D Jutro dzien 4 mojej diety i co najlepsze - zero selera w manu! hehehe P.S. Az zajrzalam w rospiske 5-tego dnia tez tego naciowego cholerstwa nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
oczywiscie "w menu" mialo byc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, czy ten seler aż taki straszny? A wygląda tak niepozornie. Dziś kupiłam 2 \"pęczki\" . Ile skrajacie do jednej surówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
=> monarosa: ja skrajam (a raczej tarkuje ;) ) jeden wzglednie pol w zaleznosci od wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha piszcie wiecej.....mamy tu niezły ubaw surowy szpinak......ha ha ha wiecie co.....zakładacie nowe topiki a na starym było to wszystko juz wałkowane po 10 razy macie tam odpowiedź na każde pytanie wiele diet ale nieee wy musicie mieć swój topik , który i tak umrze za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dzisiaj juz trzeci dzionek-czeka mnie szpinak fuj😠 ale powiem wam ze dzisiaj dziwnie sie czuje:(jakas oslabiona:(a jakos nie widze zeby kg po mnie lecialy:(nie poddaje sie wiem,ze to dopiero trzeci dzien zaczynam,ale jakos nie czuje nawet tego po sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maat wyluzuj,a czemu mamy byc np na zdrowiu i urodzie,skoro jestesmy na odpowiednim dziale-diety a tak wogole to razem razniej wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MONAROSA-trzymaj sie damy rade na pewno,kobitki no ja mam jeszcze 11 dni,zaraz sie zabieram za cwiczonka tylko wleje w siebie troche wody bo jakos slabo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a z jakiej wagi startowalyscie? i ile macie wzrostu?? ja mam 165 a waga wyjsciowa byla 58 kg,chce wazyc 50-52,w sumie ciezko mi bo mam taka budowe raczej ubita i nie bede wygladac nigdy koscisto nawet przy 50 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynastka
MATT!!!!!!!! Zdaje mi sie ze jesteśmy w odpowiednim miejscu.... DIETY!!!!! Nazwa mówi sama za siebie.... I nie krytykuj i nie dogaduj .Jak Ci sie nie podoba to nie przychodz tu po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Odchudzam-się : A cały lub pół to mówisz o pęczku czy o łodydze? Ja mam w pęczku około 6-8 łodyg. Jak zaczyna się ta cała jazda z dietą, to dopiero rodzą się różne dziwne pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waże 63 kg (o zgrozo !!!!!) a chciałabym 10 schudnać i najważniejsze, to żeby to utrzymać później. Bo jak do tej pory, to po każdym odchudzaniu nadrabiam z nawiązką :-) Nie mam silnej woli, a w dodatku mój mężuś tak pysznie gotuje. Nie potrafię powiedzieć \"nie\" jak widzę pyszności.... Jeszcze w diecie, to może wytrwam, aale później.... :-( Dziewczyny skąd jesteście? Ja z Zielonej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny po 2-tygodniowej przerwie! Widzę, że są tu teraz same nowe twarze, a gdzie \"wcześniejsze\" dietowiczki???? Sorry, muszę się pochwalić pomimo tego, że to nie temat tego topiku ;p MIAŁAM CUDOWNY URLOP W CHORWACJI Piękna pogoda, słońce, temperatury koło 30 stopni, wspaniała, czysta woda uff......rozmarzyłam się znowu Dziś wróciłam do pracy, to jest STRASZNE! Teraz znowu rok do roboty..........Co do wagi......złapałam, a jak, tyle smakołyków, jakich u nas nie ma i teraz tak sobie myślę, że trzeba znowu wziąść się za siebie.......daje sobie parę dni na pogodzenie się z szarą rzeczywistością powrotu do pracy i startuję z dietką...... nie mam jeszcze pomysłu jaką, ale coś wymyślę Pozdrawiam \"stare\" i \"nowe\" babki. Miłego (choć deszczowego i pochmurnego) dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1
i Wrocław po raz drugi!!!!!!! Ja mam 178 i w ciągu 1,5 miesiąca przytyłam 8 kg.( do wagi....80kg!!!!-czekolada i 3bity) dziasiaj rano waga wskazywała 77,6 .Chcę ważyć 65kg. Wtedy czuję się najlepiej. Ostatni raz ważyłam tyle 5 lat temu( mam 25) Monarosa....Seler- wątpię,zeby ktoś zjadł cały pęczek- raczej chodzi o łodygę. Ja jem ok 2(łodyg).Podobno im więcej, tym lepiej. Szpinak- ugotowany (zgrzeszyłam połową łyżeczki masła do niego.) Odchudzam-się.....a jak tam przemiana materii? O kupkę mi chodzi. Ja trzy dni nic.Dopiero wczoraj wieczorem.Ale czytałam na [poprzednim forum,ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×