Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość wiosenna kotka

Czy któras z was moze korzystała z jego usług?jakie sa wasze opinie i odczucia?chce zrobic powiekszanie piersi u niego w klinice w bielsku-bialej narazie slyszalam same pozytywne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane72
Sirek jest mistrzem....robił mi nos, ale widziałam jego biusty...super!!! polecam! jest trochę chłodny w kontakcie, ale operuje super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Ja byłam na konsultacji i powiem że dla mnie rewelacja wytłumaczył mi wszystko dokładnie.Zabieg mam na początku marca.Troszkę się boję ale słyszałam że to naprawde dobry specjalista więc mam nadzieję że będzie wszystko ok.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBell
Robiłam u niego biust- super, to już trzy lata i ciągle jestem w nim zakochana:) i nos- wypadło gorzej ale może być....... Opieka na miejscu bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptica
BetiBell ,jak się czułaś po zabiegu,bardzo bolało? napisz coś bo ja się strasznie dygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Hej ptica!! kiedy masz miec zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptica
Cześc Doris ,a ty? bo ja mam 10 marca moze sie spotkamy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady babci Stefy
zrobisz mu laske porzadnie to i botox wstrzyknie i warki zoperuje ze bedziesz miala jak u szesnastki! wuhhhhhhhhhhaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptica
Doris ,jak wrócisz to napisz jak ci poszło,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Ty chyba wszystko robiłaś i płaciłaś robieniem laski!!!!!!!!!!!Ja dziękuje ale nie skorzystam!!Życzę powodzenia w dalszych sukcesach!!heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptica
Hej Doris!jak samopoczucie przed zabiegiem? jak tylko będziesz na siłach po zabiegu ,to napisz coś...Trzymaj się będę trzymała kciuki,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Hej ptica! Jestem trzy dni po zabiegu i jest super najgorsze były dwa dni ale potem już jest fajnie.Może podaj maila to pogadamy sobie więcej na ten temat.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Apropo kliniki w bielsku to poprostu REWELACJA obsługa fachowa i tak przyjemnych i miłych ludzi jeszcze nie spotkałam.Czysta przyjemnośc leżec i ''cierpiec"...?Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptica
Napisz co się da ,będę czekać na twoja wiadomośc,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Dzisiaj byłam na zmianie opatrunku i jest wszystko super.Napisz dorota5011@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula99
Witam dziewczyny,ja również szykuję się do operacji powiększenia piersi ale zastanawiam się oprócz kliniki Dr.Sirka o klinice Dr.Kufy z Pragi-kusi cena,a opinie są również pozytywne.Chciałam zapytać ile kosztuje taki zabieg u Dr.Sirka w tej chwili?Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
U doktora sirka kosztuje 10500 razem z pobytem w klinice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3d
Ile płaciłyście za korekcje całkowitą nosa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghy
Zbliza sie wielkimi krokami dzien operacji tzn.mastopeksja u dr.Sirka i mam stracha!!!!! 10000 pytan i zadnych odpowiedzi.......Czy ktoras mi moze napisac kiedy sie placi za operacje przed czy po? Po ilu dniach idzie sie na pierwsza kontrol? Czy w klinice mozna gdzies zostawic wartosciowe rzeczy? odpiszcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghy
......operacje mam 08.09.2009, czyli za 10 dni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptica
Cześć!płaci się przed operacją ,o wartościowe rzeczy nie musisz się martwić w pokoju jest szafka dla każdej pacjentki w klinice panuje bardzo miła atmosfera,opieka super!!! Dwa dni po operacji jest pierwsza wizyta kontrolna,w dziewiątym dniu zdejmują szwy.Nie martw się Dr. Sirek to super specjalista,życzę powodzenia napisz jak będzie po wszystkim,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghy38
Mam nowe wspaniale cycuchy i jestem szczesliwa jak na siebie patrze.Doktor Sirek to najwspanialszy i najuprzejmiejszy lekarz na swiecie po prostu doktor zlota raczka, mistrz.Polecam tego chiururga jezeli chodzi o podniesienie biustu.Wspanialy tez anestezjolog doktor Daszkiewicz, dzieki niemu nie cierpialam z bolu.Jestem 2 tyg po operacji jutro sciagam szwy no i czeka mnie jeszcze 8 tyg masci ,kremikow no i ten brzydki antyestetyczny biustonosz pooperacyjny..... Najgorsze juz za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghy38 gratulacje! Ja jestem umówiona na zabieg powiększenia piersi na 27.10 do dr Sirka, rzeczywiście przemiły facet i mam nadzieje że będę zadowolona z efektów jego pracy, choć strasznie się boję. Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata80
Witam.Ja powiekszałam biust u doktora Sirka trzy lata temu i jestem bardzo zadowolona!Zależało mi zeby biust wygladal naturalnie i est idealny.Lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej beata80! poślij mi foty jak możesz swoich cudów:)ja robiłam w marcu i też jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viug hjhkj
nie znam osobiście ale moja koleżanka z nim pracowała. Mówiła o nim bardzo dobrze! Podobno lubi studentki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam zabieg pod koniec lutego i już nie mogę się doczekać. Po dwóch ciążach i sporej utracie wagi ( 40 kg ) mam dużo zbędnej skóry na piersiach. Dr Sirek dobrał mi implanty 400 i 425 ml ze względu na małą asymetrię piersi. Obecnie mam duże B. Czy któraś z Was orientuje się jaki rozmiar będzie po zabiegu ? Czy któraś miała zakładane implanty o podobnym rozmiarze ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam zabieg pod koniec lutego i już nie mogę się doczekać. Po dwóch ciążach i sporej utracie wagi ( 40 kg ) mam dużo zbędnej skóry na piersiach. Dr Sirek dobrał mi implanty 400 i 425 ml ze względu na małą asymetrię piersi. Obecnie mam duże B. Czy któraś z Was orientuje się jaki rozmiar będzie po zabiegu ? Czy któraś miała zakładane implanty o podobnym rozmiarze ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×