Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

Gość berciaa

Witajcie dziewczyny mam zamiar wytrwać w postanwieniu tzn. 10 kg mniej do sylwestra Dziś zaczynam fazę 1 jajko kawa plus lyżka błonnika Kto się do mnie przyłączy i będzie towarzyszył w zmaganiach ZAPRASZAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
Witaj!!!! Ja dzisiaj tez zaczęłam tą dietkę, musze zrzucić ze 20kg:( ale mam dużo motywacji i mam nadzieje że się uda:0 Ja na dzisiaj planuję 3 jajka + tuńczyk w sosie pomidorowym 2.ser biały chudy + jogurt naturalny 0% 3.kawałki pieczonej piersi nie wiem czy dobrze sobie to wymysliłam jakby co to prosze o podpowiedź:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych sosów
i warzyw na uderzeniówce nie wolno , więc jaki sos pomidorowy ? jak tuńczyk to tylko w sosie własnym lub wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
Oki bez tuńczyka rozumiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuńczyka i owszem
ale nie w sosie pomidorowym tylko w sosie własnym lub w wodzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naela
ja tez od dziś zaplanowałam początek tej dietki. Chcę zrzucić z 15 kg /po dwóch ciążach i kuracji hormonalnej/ i fajnie byłoby się powspierać. Planuje być na diecie przynajmniej do świąt i uderzeniówka całe 10 dni. Mam obawy czy wytrwam tak długo na diecie, bo nigdy nie byłam. Ja na razie kilka kęsów gotowanego indyka i 3 jaja na przekąskę w pracy, później zobaczymy. Mam pytanie czy drób gotowany bez skóry jest dozwolony czy tylko grillowany i pieczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drób bez skóry
pod każdą postacią możesz śmiało szamać , omijając szerokim łukiem oczywiście tłuszcz . nie męcz sie 10-dniówką .. waga i tak szybciej nie pójdzie ..moim zdaniem 5 wystrczy w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
Najbardziej przeraża mnie to ze będe jeść w kółko to samo, ale co tam dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli
zakładasz , ze bedziesz jadła w kółko i to samo ..nie przetrwasz diety i prędzej czy później zdołowana rzucisz się na zarcie :) podstawa tej diety to kombinowanie , gotowanie .. i omijanie monotonnego jedzonka .. jest tyle prostych , smacznych i szybkich przepisów że naprawdę nie trzeba jeść w kółko tego samego ..wystrczy chwila w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
proszę o takie przepisy będe naprawdę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dziś zaplanowałam zakupy i może podpowiecie mi co powinnam wyrzucić z listy: /ja jestem mięsożercą i nabiał mi nie podchodzi, ale zawsze trochę/: - szynka drobiowa - parówki drobiowe - parówki cielęce - kabanosy drobiowe - aktivia naturalna - ser biały chudy - tuńczyk w sosie własnym A jak jest z mlekiem /chodzi mi jako dodatek do kawy, bo ja tylko taka piję/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
Ja na twoim miejscu bym tych parówek nie jadła wszystkie nawet drobiowe maja duzo tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Ja jestem na Dukanie od początku miesiąca. Dla mnie ta dieta jest rewelacyjna. Choć I faza była dla mnie szokiem. Naela-mleko może odtłuszczone w proszku. Albo zwykłe 0,5%. I parówek na uderzeniówce też nie polecam. Bo tam jest pełno innych dobrodziejstw oprócz protein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te parówki to z myślą o pracy, bo ja pracuję od 7 do 15 i w tym czasie muszę mieć suchy prowiant, zresztą jak wrócę do domu, to dopiero biorę się za przygotowanie obiadu. Może podrzucicie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Original Flower Rzuć pomysłami przepisów. Co jadłaś na uderzeniówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Dziewczynki - mam pytanko... Czy w II fazie P+W mogę jeść kapust kiszoną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olllllllla-Kapusta moze być:) Można zrobić nawet taki a la bigos. Naela-ja to nie umiem gotować wogóle więc jadłabym tylko jajecznię ale na szczęście znalałam takie coś http://dukan.blox.pl/html i wspierałam się tym blogiem. Po prawej stronie na dole w tagach poszukajcie fazy uderzeniowej. Polecam sernik z serków homogenizowanych. Jest pyszny-jak zresztą większość dań tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Orginal flower- ślicznie dziękuję. Podniosłaś mnie na duchu. Niczego mi tak nie brakuje jak kapusty kiszonej. Jestem od niej uzależniona :-) Jestem 3 dzień w II fazie. Po I schudłam 4 kg :-) Patrząc na wagę przeżyłam szok szczęścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Napiszę choć się wstydzę, bo się sama zapuściłam... Wystartowałam 11-10-2010 z wagą 69. Wzrost 163 cm. Podobno tej wagi nie widać , ale oponka na brzuchu jest i uda fatalne. Chciałabym schudną do 60 kg. A marzę, że więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, już szukam. Ja właśnie najbardziej boję się I fazy, druga z owocami i warzywami to dam radę. Olllllllla ile dni byłaś na I fazie. Ja mimo wszystko myślę o 10 lub przynajmniej 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×