Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

Gość Olllllllla
Ale nasz topik od wczoraj odżył...super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olllllllla-co do alkoholu to niby nie wolno. Ale Powiem Ci tak w sekrecie ,:P że ja czasami wieczorkiem jak już wiem , że nie będę jadła to pijemy z Miśkiem drinki whisky z colą zero. Moczopędne są więc nie jest źle. Bo w ksiżce napiseane jest, ze jeśli złamie się dietę to później do końca dnia trzeba liczyć kalorie i tak sobie to tłumaczę:) I waga regularnie spada więc chyba mozna czasami sprawić sobie przyjemność:) A co do śniadania to ja jeszcze nic nie zjadłam. Ostatnio wogóle nie mam apatytu. Ale podobno zmiejsza się łaknienie w miarę upływu dni na diecie:) Wczoraj serek homogenizowany w pracy a obiad to o 22 z przymusu zjadłam. Dzsiaj mam duży jogurt 0% i na razie się czaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
No ja też sie złamała. Tylko piłam wódkę z wodą mineralną- tak w nagrodę taki "dzień dziecka". WIesz zaraz zabiorę się do jedzonka- choć niechętnie. Mnie się też apetyt zmniejszył, ale to przecież dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie serki homogenizowane polecacie, waniliowy może być i ile w ciągu dnia można zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Naela- ja kupiłam ( jeszcze nie jadłam) tylko serki naturalne. W końcu i tak się umartwiasz ...to dasz radę bez wanilii..chyba. Taki z dodatkami ma więcej kalorii Ja dodatkowo 2 razy dziennie pije szklankę wody z octem jabłkowym- podobno też działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela-Kupuj sobie serki naturalne. Ale dodaj do niego kilka kropel aromatu waniliowego i według uznania słodzika w proszku. Dobrze wymieszaj i jest rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie serek GRATKA DANONA, a i jogurty smakowe JOVI pisze że jest 0,05g tłuszczu moge pic takie???nie znoszę naturalnych ani serków ani jogutrów kefirów po prostu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Pewnie, że owocowe mogą być ale w małej ilośći- w końcu owoce są zabronione! A co do waniliowych- najlepiej zrobić tak jak pisała original flower- mądra z niej kobitka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam serków homo z Ostrowi paskudne nie do zjedzenia lubie naturalne z Radomia czasami dodaję kakao odtłuszczone (można kupic na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawai75
macie wrazenie, ze nie ladnie pachnie z buzi po tych proteinach? uzywaz gumy do zucia, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
hawai...czy ja wiem- może to dlatego, że czuje sie jakąś taką dziwną suchość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawai75-też tak mam i tez żuję gumy:) Trzeba sobie jakoś radzić:) Olllllllla-ta suchość powinna przejś niedługo:) I jak Wam mija dzień Kobietki? Bo u mnie tyle pracy , ze mnie ledwo zza biurka widać;P Wczoraj się leniłam to dzisiaj mam za swoje:) zabrałam się wkońcu za ten jogurt i męczę go powoli-chociaż oponie to idzie bo zdenerwowana jesem strasznie. A ja wtegy mam tak, ze nawet jak jestem głodna to nic przełknąć nie mogę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolannn
dołanczam się do Was mam ze 40 kg do zgubienia moąe za sto lat sie uda jak mam przeżyc na tych proteinach dziewczyny chyba umrę zglodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolannn-Witamy . My tu wcale nie głodujemy. Zafunduj sobie moze kurczaka z rozna albo grillowaną rybkę i nawet nie poczujesz , ze na diecie Jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Witamy paloannn- bedzie dobrze!!! Ja wcinam ogórek zielony i marchewke dziś. A co do tej suchości- nie jest tak źle- przynajmniej pierwszy raz w życiu dużo pije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kończę pracę i zmykam Dziewczynki Miłego dnia 🌻 P.S. Trzymajcie za mnie kciuki bo mamy dzisiaj poważną i ciężką rozmowę z moimi przyszłymi teściami. I boję się cholernie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawai75
przeprowadzilam wywiad z kobietka co schudla na Dukanie a potem przytyla, otoz gdy juz dobila do -30kg, nie zrobila 3 fazy ( jesli dobrze mi wytlumaczyla to 10 razy 30= 300 dni miala byc w fazie 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawai - według zasad diety to tak, 300 dni. Witajcie Kobietki! Dwa dni diety i zaczyna być minimalnie lepiej, najgorszy to jednak pierwszy dzień miałam na razie. Ale u mnie to psychika, ja wszystko bym jadła co zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daraniana
Jestem na diecie od niedzieli. Stosuję się dokładnie do wszystkich wymogów i radzę sobie dobrze. Waga niestety stoi. Może dlatego, że jestem przed okresem? Zamierzam dziś ostatni dzień uderzeniówki. Później przejdę chyba 2 na 2. Dziewczyny, czy Wy czytałyście książkę? Jeśli nie, to polecam. Bardzo motywuje. Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LASKI !!!! Ja juz 3 dzień :) hurraaaa Naela - ja etz bym wszystko oczami zjadła :) Wczoraj wieczorem miałam chyba kryzys tak mi się chciało wszystkiego, ale wytrwałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Witam :-)) Original- i jak ci wczoraj poszło? na rozmiowie z teściami??? NA pewno byłaś dzielna :-) Jesteśmy w podobnej sytuacji...też wychodzę niedługo za mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
atomówka- musimy wytrwaC!!! JA byłam wczoraj na rodzinnym przyjęciu. JAkie było jedzenie...... wszyscy sie zażerali...a ja ogórek kiszony i jajko :-) A ku pokrzepieniu serc- była jedna dziewuszka. Miała Dukana od 23-08... ale jadła niby wg diety a w weekendy normalne jedzenie tyle ze w mniejszej ilości....i schudła 7kg :-) i w dodatku schudła bardzo równomiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciągu dnia nie mam problemu praca, obwiązki zawsze cos ale wieczorem jak jestem w domu to bym wszystko wsunęła.Ja w najbliższym czasie nie wybieram sie na żadne imprezki boje się że pokusa bedzie silniejsza, a wieczorami chyba zacznę spacerować:) Robiłam wczoraj sałatke z kurczaka jest rewelacyjna mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooriginal flower
Hej:) Ollllllla- a kiedy Wychodzisz za mąż? Oj to dzielna Byłaś na tym przyjeciu:) Dobry patent miała ta dziewczyna-też bym tak chciala, zeby równomiernie ze mnie schodziło:)p A co do rozmowy to w ogóle dzielna nie byłam-zamiast mówić to ryczałam:P Za to mój facet gadał i gadał:) atomówa-też miałam wieczorne napady głodu. I najbardziej wtedy słodkiego mi się chciało. A ta salatka to z tego blogu czy Twojego pomysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z tego blogu:)bardzo dobra zjadłam dzisiaj na sniadanie z jajeczkiem pychaaaa:))))aby do piątku póżniej 2 faza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
atomówa- a ja mam odwrotnie... W pracy myślę o jedzeniu bo mam pracę przy biurku wiec tak jakoś się składa... Po południu mam kupę zajęć to nie mam kiedy jeść. A jak wchodzę do domku wieczorem to rzucam się na cokolwiek i piwko na spokój...i tak dorobiłam się dodatkowych 10 kg... A jaki masz przepis na tą pyszną sałatkę z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Original- termin ślubu mamy na 27-08-2011...nawet za suknią się jeszcze nie oglądam bo nie wiem ile schudnę :-P A co to się wczoraj działo na tej rozmowie? Aż tak źle było? A Wy też już śłub planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×