Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

piersi z kurczaka pieczone 4 jajka 1 mała cebulka 3 ogórki konserwowe 2 łyżeczki musztardy 4 łyżeczki jogurtu naturalnego citke soli i pieprzu PYCHAAAAA POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollllllla- To był dla mnie ciężki temat do bardzo emocjonalnie do tego podchodziłam. Ja w domu traktowana jestem lekko powidziawszy jak piate koło u wozu. I mój Misiek już wkońcu nie wytrzymał i stwierdził , ze zmieszkamy razem u niego. I o to bylismy się pytać jego rodziców. No i pytali się mnie co i jak a ja w ryk:) Ale na szczęcie stwierdzili, ze mają dwóch synów to teraz wkońcu bedzie córka:) No i doszlismy wczoraj do wniosku , ze trzeba mysleć o ślubie bo 5 lat jesteśmy razem. Na poczętku myselismy tylko o cywilnym ale jednak staneło na kościelnym. Dopiero bedziemy chodzić i załatwiać ale mój Misiek chce byśmy wyrobili się do Wielkiego Postu z weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam tutaj tak się trzymam:):)fajnie jest tu zajrzec i poklikac z kims kto jest na takiej samej diecie:):)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
original flower- przepraszam- nie chciałam poruszać niefajnego tematu....To ze ślubem sie wyrobisz szybciej niż ja... atomówka- ja też Ci gratuluje tej spadającej wagi. I oby tak dalej! Dziewczyny- może się bliżej poznamy- Ola, 30 lat, Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 22 lata -Świętokrzyskie. Ollllllla-się okaże czy wcześniej. Bo na razie to Mój napalił się na wesele u siebie w pracy a mnie ceny porażają-a płacimy za wszysto sami. No i nie wiadomo jak z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Original flower- Marta- wiem jak to jest. Też sami płaicmy, koszty są ogromne :-( a o terminy też nielekko...ale może się uda Ale za to jakie będziemy szczuplutkie w tej sukni ślubnej...:-))) Ja dziś jadłam pomidory i 2 kotleciki z miesa mielonego z indyka z majerankiem! Super. Jutro zaczynam cykl z II fazy- same P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - A kupujesz gotowe kostki czy Mielisz sama mięsko? Bo ja w kostkach indyka znaleźć nie mogę. Oj bedziemy laski, ze hoho na swoich weselach:) I ja od jutra też zaczynam same proteiny -tak, ze waga się napewno ruszy w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Kupiłam gotowe mięso- paczkowane w sklepie. Wiadomo, że to nie to samo co samej zmielić ale nie chce mi się z tym bawić i czasu brak...Ja kupiłam w Kauflandzie- i było kilka firm do wyboru. Terz się jeszcze nie ważyłam , bo wiem, że mogło po warzywach pójść do góry...Odważna będę może dopiero w sobotę jak znowu będę w II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk. za mną drugi dzień uderzeniowej i jest 1,8 kg mnie, wiem, wiem że to woda ale cholernie motywuje ten spadek, mam tylko problem bo od dwóch dni nie byłam w toalecie, czy Wy też cierpicie na zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - pięknie kochaniutka 1,8 bardzo ładnie, ciesze się z Toba:):), a co do zaparc to ja 2 dzień nic, boję się że sie zaczną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
CZeść aniaw2010- ja też gratuluje utraty wagi! Niby woda, ale jak dobrze działa na psychikę! Ja też mam ten problem- prawie w ogóle nie chodzę do toalety. Pomagam sobie herbatkami..no i otręby podobno pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się! Ja też z lubelskiego jestem. W pracy roztrąbiłam, że jestem na diecie, więc teraz muszę wytrwać! Już wczoraj miałam zaproszenie na imprezę do knajpki, ale musiałam się wykręcić, bo co, drugi dzień diety, tyle się do niej zabierałam i już miałabym przerwać. A iść i psuć sobie i innym humor... więc roztrąbiłam o diecie. Teraz będę miała dodatkowy bodziec, aby wytrwać. Dziewczyny przygotowują się do ślubu, och! kiedy to było? Ja tez w pracy jakoś mi leci, ale w domu jest gorzej, robię dzieciakom jedzonko, to już i mnie skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zaparć też mam ten problem już nawet kupiłam Colon C, zawsze miałam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010- gratuluję! Każdy ubytek wagi cieszy. A co do zaparć to też cieprię nawet po 4 dni. Jak wchodzą warzywka jest trochę lepiej ale i tak nie codziennie. Ale mimo tego po 20 dniach diety brzuch nie jest napęczniały:) Naela-też powiedziałam w pracy o diecie i głupio by było przerwać:) A u nas jest taki zwyczaj , ze co rusz któraś coś na słodko przynosiła:) Ale i tak jest non stop "Marcia no Weź sobie czekoladke-jedna Ci nie zaszkodzi":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Naela- myślę, że takie mówienie o diecie dookoła jest dobre. Raz , że bardziej motywuje, bo jednak ludzie obserwują, a dwa - ma się spokój z tłumaczeniem dlaczego nie idziesz do pubu, częstowniem słodyczami itd. Ja też opowiedziałam znjaomym i myślę, że to dobrze. Tylko mój narzeczony na wczorajszej imprezie koniecznie chciał mnie piwem lub innymi dobrociami częstować. Na szczęście nie złośliwie tylko mu mnie żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno... wczoraj próbowałam zrobić sobie ten test Dukna i za nic mi nie wychodził, nie wiem co źle robiłam , wszystkie rubryki wypełniłam i nie wychodziło nic poza rubryką z boku jakie odpowiedzi udzieliłam. Dalej nie wiem ile być na I fazie, na pewno dotrwam do soboty a w niedziele zobaczę. Dziewczyny, jak stosujecie w II fazie - po ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela-też tak miałam z tym testem za pierwszym podejściem. Tylko, ze mnie przekierowywało do podsumowania i nic nie było ale to chyba dlatego, ze po kazdej wypełnionej części tych różowych ikon nie wciskałam. Nie chce Cie wprowadzać w błąd ale u mnie udało się dopiero za drugim razem. A drugą fazę stosuję 5/5. A przyjmujesz jakieś witaminy bo ta uderzeniówę narzuciłaś sobie strasznie długą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! jeszcze raz spróbuje wieczór jak dzieciaki pójdą spać. A z witamin to tylko E - 400, ale to z powodu torbieli jeszcze po kuracji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Naela- je też II fazę robię 5/5. Właśnie zrobiłam sobie test na stronce( taki po francusku) i wyszło mi, że niby tę moją cudowną wagę osiągnę 21-01-2011.... ZObaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wszystkie jeszcze śpią? coś marnie tu skrobiecie. za mną 3 dni proteinowe myślę jeszcze 2 i na weekend przejdę na P+ W w końcu ! waga leci głód mi już minął , trochę mam dość mięsa ale damy RADĘ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×