Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem satanistką

Polecane posty

Gość gość

Jak w tytule. Pytaj - odpowiem na Twoje pytanie. Daruj sobie durne teksty. Ja mam szacunek do Ciebie - ty miej do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabilas kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tolerujesz homoseksualistow i biseksualistow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabijam nikogo. Żadnych zwierząt, ani ludzi. To zajęcia pseudosatanistów, którzy uważają siebie za stuprocentowych satanistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Mam szacunek do każdej orientacji seksualnej. Jeśli mężczyzna kocha mężczyznę - nic mi do tego. To jego sprawa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz ze jak potoczy sie Twoje życie po śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze istnieje duzo odlamow satanistycznych. do jakiego nalezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umrę, więc żadna z chwil się już nie powtórzy. Dlatego żyję tu i teraz, bo śmierć jest dla mnie wielką wstrzemięźliwością. Nic nie powróci. Wierzę w dusze ludzkie (duchy), lecz nigdy żadnego nie spotkałam. Dusza jest duszą. Nie idzie do nieba, ani do piekła i nie ma na nic wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem satanistką racjonalną. Szatan jest dla mnie tylko symbolem - nie wierzę w osobowego diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tniesz sobie skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legalizacja marihuany-jestes za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nie czcisz szatana to nie jestes satanistka tylko pseudo satanistka bo chrzescijanin czą jezusa bo gdyby tego nie robili to by nie nazywali sie chrzescijanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego jestes satanistka? Co ci to daje? :) nie boisz sie? Jak zachowuja sie saranisci? Ty jestes mila a inni tez sa mili? O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie tnę się. Nie chcę popełnić samobójstwa, bo to najgorsza rzecz jaką mogłabym zrobić. Samobójstwo oznacza przegraną. Wiem, że robią to pseudosataniści - to dlatego, że chcą przypodobać się innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te osoby ktore nacinaja skore to mysla o samobojstwie? Mam osobe ktora to robi i boje sie ze umrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nalezysz do jakiejs sekty ?A jesli tak,to czy istnieje u was hierarchia (kregi wtajemniczenia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem satanistką, ponieważ to jest najbliższe moim poglądom. Nie wiem, czego mam się bać. Szatan jest dla mnie tylko symbolem - odzwierciedleniem mnie samej. Nie wierzę w żadne opętania : ) Jestem zwykłą, ale tolerancyjną dziewczyną. Akceptuję homo, bi itp. Nic mi to nie przeszkadza. Akceptuję to, jakiej muzyki ludzie słuchają i w co wierzą. To indywidualna sprawa. Jeśli zaś są źli w stosunku do mnie - ja dla nich jestem taka sama : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo mila a powiedz czemu oddajesz czesc szatanowi, co w nim widzisz dobrego, o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem za legalizacją nie tylko marihuany. Uważam, że każdy narkotyk powinien być dostępny. Jeśli sprawia ci przyjemność branie - to bierz. To twoja decyzja. Ty wiesz, co jest dla ciebie dobre, a co złe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan jest dla mnie symbolem, odzwierciedleniem mnie samej, mogę śmiało stwierdzić, że ,,jest mną". Nie czczę go, nie składam dla niego żadnych ofiar. Nie mam takiej potrzeby. To zadanie pseudosatanistów, którzy uważają się za satanistów. To smutne, że większość ludzi uważa nas za tych złych. Po prostu kościół tego naucza. Większość rzeczy, o których się słyszy na nasz temat jest nieprawdą. Nikogo nie zabijamy, nigdy nikogo nie krzywdzimy, bo po co, skoro ta osoba nic nam nie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należę do żadnej sekty. Jestem zwykłą dziewczyną, tolerancyjną... Po prostu jestem satanistką - to jest najbliżej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jakaś osoba się tnie, to prawdopodobnie myśli o samobójstwie lub jest w złym stanie psychicznym. Nie zawsze tak jest, może chce się tylko przypodobać innym ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy należysz do kościoła szatana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w przypadku nastolatkow,ktorzy nie wiedza co dla nich dobre, co zle. Mysle ze jestes strasznie mloda i jeszcze głupia, satanizm to nie to co opisujesz. Jak juz tak chcesz byc satanistka to sobie badz,ale lepiej o tym nie pisz.a noz znajdzie cie ktos z tego kregu i pocwiartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należę do Kościoła Szatana, ponieważ jest on bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania. W przyszłości może coś się zmienić i będę tam należeć. Bardzo tego chcę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego piszesz ze jesres odzwierciedleniem szatana, tzn jaka jestes i jaki jesr szatan? Co to wogole jest szatan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice są katolikami. Ja również byłam. Byłam, bo od samego początku wmawiano mi, w co mam wierzyć. To przykre, ale tak jest. Jako dzieci nie zdajemy sobie sprawy w to, co wierzymy. Jako osoba już dorosła, zdecydowałam sama za siebie. Długo szukałam czegoś odpowiedniego. Czytałam dużo, na temat różnyyych religii (Islam, Hinduizm itd.). Padło na satanizm - to jest najbliżej mnie i moich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_
Dlaczego sama nie jesteś dla siebie symbolem, idolem? Skoro łechtasz swój instynkt przynależności do stada nazywaniem siebie satanistką, i do tego sugerując, że to Twój satanizm jest tym słusznym, to czy nie przeczysz sama sobie jak ten typowy katolik gadający, że jego żydowski bóg jest miłosierny? Czym różni się satanizm filozoficzny od teistycznego poza tym, że sami sataniści filozoficzni nazywają to filozofią, a inni tylko po nich powtarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan to dla mnie tylko symbol. Istnieje wiele odłamów satanizmu (tak jak jest wiele odłamów Islamu, Chrześcijaństwa). Ja jestem satanistką racjonalną. Szatan symbolizuje mnie, to znaczy, że to ja jestem swoim własnym ,,bogiem" i wiem, co jest dla mnie najlepsze, a co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja uważam, że mój satanizm jest słuszny. To moje wierzenia, tak jak w Islamie wierzą w Allaha, a w Chrześcijaństwie w Jezusa, zmartwychwstanie, śmierć na krzyżu. Oczywiście, mogę się mylić. Nie zaprzeczam temu. Zostałam satanistką, bo to jest najbliżej mnie (moich poglądów). Sataniści są za aborcją i ja jestem, sataniści są za eutanazją i ja również. Odnalazłam ,,to coś", coś prawdziwego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×