Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem satanistką

Polecane posty

Gość gość
Po za tym temat trąca prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pierd.. jestes ateista a nie satanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus przekazał w objawieniach ze to masoneria jest w rekasz szatana a maria kolbe sam widział pochody masonów w rzymie i mieli sztandary szatana i to w latach 1930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, którzy palili żywcem młodych Polaków i młode Polki, rzucając ich w piec krematoryjny i śmiejąc się, jak ciała ich drgają w konwulsjach konania – to przecież ludzie nie opętani przez szatana!? - Ci, co w komorach gazowych truli miliony ludzi niewinnych: mężczyzn i kobiety, starców i dzieci, potem jeszcze przez okienka w drzwiach komór gazowych zaglądali, jak oni konają, nawet robili zdjęcia i nakręcali filmy, śmiejąc się z ich wykrzywionych twarzy i powykręcanych ciał - to nie ludzie opętani przez szatana!? - Ci, którzy wydarli młodej matce Polce małe dziecko z pieluszek i trzymając za nóżki, roztrzaskali jego główkę o kant trotuaru, a matkę padającą na ciało swojego dziecka na trotuarze zastrzelili, śmiejąc się, że zabawa się udała - to nie byli opętani przez szatana!? Ci, którzy strzelali do bezbronnych ludzi prosto w głowę, ci, którzy robili doświadczenia na żywych ludziach jak na królikach doświadczalnych, którzy powoli męczyli, topili w wodzie i gnojówce, wieszali, zamykali w komorach głodowych, bili na śmierć, masakrowali bezbronnych - to nie byli ludzie opętani przez szatana!? Kiedy pijany gazda, na oczach swoich dzieci znęca się nad żoną, bije ją, kopie, ciągnie za włosy po podłodze a kiedy ona woła ratunku, wbija jej w gardło sękaty kij tak mocno, że krew tryska jej z ust i niewiasta umiera - czy to nie jest człowiek opętany przez szatana!? - Kiedy nieobecny od trzech dni mąż, wraca w Wielkanoc do domu pijany i kiedy biją dzwony we wszystkich kościołach na Rezurekcję, a on siekierą zabija swoją matkę, żonę i własne dziecko, a sam wiesza się w łazience – czy nie jest to człowiek opętany przez szatana!? - Matka, która w gliniance topi swoje dziecko, które przeczuwając, co ona robi woła: mamusiu, nie zabijaj mnie! - nie ma serca dla niego i rzuca w wodę z kamieniem u szyi - czy to nie jest człowiek opętany przez szatana!? - A ta, która zabiwszy własne dziecko, wysyła je w paczce do Szczecina pod fałszywym adresem, dając mylny adres nadawcy - ona, matka, czy nie jest opętana przez szatana!? - A Kuba rozpruwacz w Krakowie, który zabija niewinne niewiasty i na sądzie zeznaje, że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Kiedy mdlejemy na widok zbitego przypadkowo psa na ulicy, bo jesteśmy uczuleni na cierpienie i współczujemy nieszczęśliwemu zwierzęciu, albo zobaczymy jak małe dziecko, męczy ptaszka, to je karcimy, zobaczymy złamane drzewko, to się oburzamy na brak wychowania, bo nam tego żal - a sami potrafimy z rozmysłem zmuszać do zabicia albo zabić swoje dziecko jeszcze nienarodzone. bo jest niewygodne nam w życiu lub niechciane - to nie opętanie przez szatana!? - Dlaczego tak wielu ludzi woła, że ma piekło w domu? Dlaczego tak wielu ludzi płacze i narzeka, nawet sobie życie odbiera, bo dłużej nie może znieść domowego piekła? Przecież nie ma dzisiaj ludzi opętanych przez szatana! Mówić dzisiaj o szatanie, o opętaniu, to rzecz śmieszna i niemodne! Ale o jakże wielu można powiedzieć słowo, które Jezus wypowiedział do zarozumiałych faryzeuszy: "Wy macie diabła za ojca i chcecie postępować według tego, czego wasz ojciec pożąda" (J 8,44). Nie zapominajmy o nauce Pana Jezuzusa, że szatan jest, realnie istnieje, działa, kusi, bierze w posiadanie ludzkie serca i dusze. Jako duch, choć potępiony, posiada rozum i dobrze przemyśliwa w jaki sposób kusić człowieka rozumnego w XX wieku. W swej pokusie wykorzystuje wszystko, nawet to, co człowiek wynalazł dla własnego dobra. Używa wszelkich metod, wszelkich środków, wszelkich chwytów, aby tylko człowieka omamić, skusić, posiąść i zatracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan jest osobą prawdziwą, żywą i rzeczywistą, potężną i złośliwą, zepsutą i tylko zdolną do zła. Z jego winy zło weszło na świat. Szatan jest straszliwą rzeczywistością, z którą wszyscy chcą czy nie chcą, muszą się liczyć. Szatan jest największym sądystą, nie będąc zaś uwarunkowany czasem ani przestrzenią, działać może jednocześnie w różnych miejscach. Od chwili swego buntu przeciw Bogu nie przestał nigdy ani chwilę knuć spisków, zbrodni i nikczemności wszelkiego rodzaju. Szatan zawsze jest w ruchu, zawsze gotowy zastawić pułapki dusze nieostrożne i nieroztropne, by uczynić z nich swoje ofiar). Na świecie są nie tysiące ale miliony osób cierpiących fizycznie, moralnie i duchowo z jego winy. Są też osoby w domach dla umysłowo chorych nie z powodu rzeczywistej choroby ale z jego winy, który tak potrafi swoją obecność ukryć, że prowadził do upodlenia lub rozpaczy. Swą nienawistną tyranią objął cały świat a świat w swej głupocie nie wierzy w jego istnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym warunkiem do skutecznego zwalczenia zła jest ścisłe zjednoczenie z Tym, który szatana zwalczył ofiarą z samego siebie. Kto w niesieniu krzyża z Nim się łączy, staje się nie do zranienia Msza Św. Różaniec i różne błogosławieństwa są dobrymi i pożyte cznymi środkami obrony i wyrzucają nieprzyjaciela z dusz i z naszych domów. Rzeczy świętych należy zawsze używać święcie i ze czcią. Blogosławieństwa należą do sakramentalii i używać ich należy z wia rą i należytym usposobieniem wewnętrznym. Bóg jestem nieskończoną Miłością, która ze swej natury potrzebuje aktu miłości. Stworzylem dlatego wielką ilość bez liczby pięknych istot duchowych, na które wylałem Moją Miłość. Zanim ich jednak dopuściłem do wiecznego udziału w Moim Królestwie zaż od nich dowodu, którego wielka ich liczba nie przyjęła, ale około 2/3 aniołów chciało i umialo prz Na czele buntowników st szatan z umiarkowaną liczbą aniołów, na czele Aniołów wiernych stanął Święty Michał. Na niebie powstała wielka bitwa, bitwa rozumu i woli. Trudno wam to sobie wyobrazić. Zwyciężeni przemienili się w okropnych szatanów i zrzuceni zostali do piekła trawieni duchową namiętnością. opanowani nieugaszoną nienawiścią, która zdradza najniższe namiet ności. Przepełnieni są nimi i bez nadziei żalu oddali swe życie złu, są tylko złem, z krórym się utożsamiają. Nie mogąc zlewać swej nienawiści na Boga, wymiotują ją ciągle na ludzkość. Dzikość diabla jest be2 listości i bez wytchnienia. Za przygotowana na pierwszych rodziców miała swój skutek i nazywacie to winą pierworodną. Lecz Bóg przekreślił zuchwałe ambicje diabła dając ludziom obietnicę Odkupienia. Tak zaczęła się Tajemnica Zbawienia, jak to opowiada wam Biblia. Gdy nadeszla pełnia czasów, Ja, Boże Słowo Przedwieczne, od wieków z Ojca zrodzone, stałem się Ciałem w najczystszym łonie Maryi Dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan się przeląkl, bo wyczuwał, że jego panowanie staje się zagrożone. Zwiększył więc swoją nienawiść przeciwko ukrytemu nieprzyjacielowi, którego w zupełności nie znał. Jego rozpacz i gniew przeciwko Mnie, Chrystusowi i Mojemu Kościołowi doszły do szczy tu z chwilą gdy poznał to jaśniej. Jego nienawiść przeciwko Najświętszej Maryi Pannie była nie mniej dzika i wielka bo — — Ona zajęła jego dawne pierwsze miejsce w świecie niewidzialnym i widzialnym jako pierwsza wśród wszystkich stworzeń po Bogu Stwórcy w Trójcy Jedynym, — ponieważ Jej filat” uczyniło możliwym Odkupienie i zadało potężny cios panowaniu czarta nad ludzkością, uzyskanemu przez zasadzkę zastawioną pierwszym rodzicom, 3. — Jeszcze inna przyczyna jego niepohamowanego gniewu na Niepo kalaną wynikla stąd, że ta upokarzająca porażka pochodziła od wątłego stworzenia od niewiasty niższej od niego z natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze w Boga i nie odmawiam sobie przyjemnosci. Nie musze byc satanistka chcąc miec przyjemnosci. I jestem tolerancyjna i tez nie musze byc satanistka by uznawac aborcje zgwalconych kobiet. Bog nas takich stworzył i jem co chce, kocham sie kuedy chce, nie odmawiam sobie niczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemozna sobie wybierac z wiary co sie podoba albo sie jest z bogiem i jego prawa albo jestes z szatanem i robisz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, szanuję Wasze zdania, Wasze wierzenia itd. Nic mi do tego. Ja natomiast wierzę w coś innego, w coś, co w dzisiejszych czasach może się wydać chore dla niektórych. Sądzę, że to wina i kościoła (bo wiem czego on naucza - szatan jest zły) i mediów (bo rozpowiadają coś, co jest nieprawdą). To smutne, że satanistów postrzega się jako osoby złe i chore psychicznie (jw). Trudno się mówi, świata nie zmienię. Chciałam tylko napisać coś o tym, w co wierzę JA i jakie są MOJE poglądy i pokazać niektórym, że satanizm to nie jest to, o czym mówi się w mediach (nie składanie ofiar, nie liczne zabójstwa, nie pedofilia, nie zjadanie kotów), ale jak widzę zawsze ludzie będą tak na temat satanisty myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 bzdury piszesz, mozna wierzyć w Boga i go kochac i Zyc. Zasady ułożyli ludzie tacy jak ty. Ja kocham Boga, Zyje i jestem szczesliwa, kazdy zyje jak chce i nikt nie bedzie mi kazal odmawiać 10 zdrowasiek bo to bzdury. Rozmowa z Bogiem , przyjaźń z nim a nie namietne oddawanie sie i kleczenie i inne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Satanizm to tylko i wyłącznie mój wybór. Długo szukałam czegoś, co wyda mi się bardzo bliskie (od Islamu po Hinduizm i Buddyzm, mniejszości religijne). Wybrałam satanizm i satanistką jestem już od kilku lat, ale nadal mnie smuci to, że jest tak postrzegany. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie jest twoje zdanie na temat Islamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hooja a nie satanistka jestes glupia p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciebie taka satanistka jak z koziej d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się coś nie podoba to wyjdź, nie musisz się tu wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjde ,bo mam beke z kolejnego gimbusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam - religia jak religia, ma swoje zasady. Są dla mnie trochę chore. Nie potrafię zaakceptować dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest zabijanie osób, które nie wierzą w Allaha. Drugą - inne traktowanie kobiet, tak jakby kobieta była kimś gorszym - w krajach arabskich panie mają zakaz prowadzenia aut, pracują na specjalnych wydziałach, są bite i poniżane, w Iranie obowiązuje ich nawet zakaz chodzenia na mecze siatkówki. Jak dla mnie lekka przesada. Cieszę się, że nie urodziłam się jako muzułmanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie każda kobieta jest źle traktowana, ale większość z nich. One mają być posłuszne mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednym zgodzę się prawdziwy satanista nie zabija ma szacunek dla ludzi zwierząt nie krzywdzi nie winnych przeąież to jest sprzeczne z zasada . Prawdziwy satanista nie uznaje pedalstwa ! .to jest sprzeczne z zasadami .i to już ciebie w 100*dyskwalífikuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan gość
Skoro jesteś satanistką to wyznajesz tylko część boga w której doświadczyć można tylko zło. Jeśli chodzi o inne aspekty życia tez postępujesz tak wybiórczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko :) a wy skoro nic nie wiecie na ten temat to nie madralujcie , gowno wiecie, ona wie najlepiej skoro w tym jest. Hejty dupki nie mieliście wchodzic, nikt was nie prosi i zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Bzdury piszesz z tym zabijaniem- to jest radykalizm. Tak bylo tez w chrześcijaństwie Np. Krucjaty, wielcy miłosierni chrześcijanie mordowali muzułmanów za odmienność w wierze. To jest radykalizm. Dokształcić się trochę poczytaj Koran biblię i historię. Bo jak narazie słabo u Ciebie z wiedzą. Jak już pisałem sataniści nie afiszują się tym kim są. Posiadają duży zakres wiedzy równie z literatury zagranicznej i potrafią dobrze argumentować swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Wypraszam sobie, nie jestem żądny hejterem. Autorka powinna więcej czytać i lepiej argumentować swoje wypowiedzi. Mam nadzieje ze nie biega ubrana na czarno z pentagramem i krzyczy ave satan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym! (cytat z Koranu) Wiem, że Chrześcijanie również zabijali i o tym wspomina się rzadziej, ale to, o czym słyszymy na temat państw arabskich przechodzi wszelkie granice. Islam domaga się dla siebie obszernego panowania. Oprócz tego jest wiele świadectw między innymi kobiet, które wiązały się z muzułmaninami. Oni ich bili i poniżali i to jest dla mnie straszne. W Koranie jest napisane, że kobieta ma być pod każdym względem posłuszna mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest taki cytat w koranie, ale chyba zapomniałaś o najważniejszym zdaniu tuż przed tym cytatem : "Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!" nie wzywa tu do wojny tylko do obrony przed atakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś ponownie kiepska argumentacja. Po 1 gdzie w tym cytacie masz wzmiankę ze maja atakować niewiernych od tak. Wszelkie obecne ataki terrorystyczne to ich nadinterpretacja dążącą do radykalizmu. Po 2 co ma islam wspólnego z biciem? Malo jest w Polsce "przykładnych" katolickich mężów lejących swe żony czasem tez i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest napisane, że bycie homo oraz bi jest sprzeczne z zasadami? Polecam przeczytanie Biblii Szatana. W Biblii napisane jest: ,,Satanizm toleruje wszystkie formy zachowań seksualnych, które należycie zaspokajają twoje indywidualne żądze - możesz być heteroseksualny, homoseksualny, biseksualny lub nawet aseksualny, jeżeli tak wybrałeś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×