Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem satanistką

Polecane posty

Gość gość
Zapomniałbym Biblia tez traktuje kobietę przedmiotowo, wiec ten argument o poniżaniu kobiet tez nie jest mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem specjalistką od Koranu, Islam to nie jest moja religia. Ale wszyscy dobrze wiemy jak jest. Jeśli kobieta jedzie do krajów arabskich jest wytykana palcami, bo nie nosi hijabu (czy jak to się tam zwie), a dżihad? Może napisz jeszcze, że on nie ma nic wspólnego z Islamem : ) A ataki na Europę? Co się teraz dzieje na ulicach Londynu? Muzułmanie zatrzymują ruchy uliczne, bo przyszła pora na modlitwę. Potrafią zatrzymać się na ulicy, klęknąć i przed kilka lub kilkanaście minut się modlić. Polecam obejrzenie różnych filmów z dowodami w postaci nagrań zachowań muzułmańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to 10 stopni, czy 40 siedzą w tym stroju : ( Nic mi do tego, jeśli jest tej pani w tym dobrze to ok, ale są kobiety, które zapewne chciałyby przeżyć lato tak jak my : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... no ale ... religia na to nie pozwala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak bycie katolikiem nie jest przymusowe, tak bycie muzułmaninem też nie jest, one robią to z szacunku do swojej religii, a katolicy dawno zapomnieli jaki strój jest wg biblii przyzwoity. poza tym taka ciekawostka, czy wiesz, że na pierwszym pokazie bikini wystąpiły striptizerki, ponieważ modelki stwierdziły, że tej strój im nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni autorki ponownie wyciągasz jedna cegiełkę z calosci i opierasz na niej całość. Masz rację dżihad jest częścią islamu ale jak widzę Twoja argumentacje to zachowujesz się typowo po polski. Do laików to znaczy "święta wojna" i nic po za tym Jednak wg. Koranu: W Koranie i muzułmańskiej tradycji dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, nawracanie niewiernych, pokojowe propagowanie islamu, jak i wewnętrzne zmagania wyznawcy. Nie do konca rozumiem tez argumentacji o zatrzymywaniu ruchu. Robią to nagminnie? Dziesiatkitysiecy muzułmanów zatrzymuje wszystko w calej Europie by się pomodlić? Czy są to ewenementy? Co do ataków już Ci pisałem nadinterpretacja i radykalizm. Ktoś ich pytal jak chrześcijańskie krucjaty nawracaly mieczem? Przy okazji gwałcąc i grabiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, to ich sprawa, ale na prawdę czasem to aż mi się smutno robi, gdy widzę te wszystkie wojny na południu itd. Wiem, katolicy też nie są bez winy, też zabijali i zabijają. Proszę bardzo - droga wolna. Ja mam swoje poglądy na świat, swoją religię i tylko wyraziłam swoją opinię na temat Islamu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zdecyduj się albo jesteś satanistką albo nie. Bo gdybyś nie wiedziała satanizm nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na prawdę, nie znam się na tym, to nie moja religia! Ale... jest jedno ale, o którym już wspomniałam. I piszę po raz kolejny, oczywiście nie broniąc katolików - wiem, że oni też nie są bez winy. Ja nie jestem muzułmanką ani katoliczką : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być satanizm nią nie jest(religia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem satanistką i będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni sądzą, że to religia, inni, że nie. Ja traktuję to jako stuprocentową religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kolejna ciekawostka, wiesz, że islam ma kilka gałęzi/odłamów? ;) no tak, ale każdy swoje wie i swoje zdanie posiada, ja osobiście uważam, że y mieć o czymś zdanie trzeba to najpierw w miarę dobrze poznać. życzę ci także byś sobie przypomniała, jak to jest być dzieckiem i jak to było, gdy rodzice mówili, że te ubrania są takie czy owakie i nie mogłaś nosić tego co wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś daj mi stosowne argumenty, że to 100% religia, ale nie takie z tyłka wyciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś możesz sobie być (albo tak myśleć) bo jak na razie zaprzeczasz sama sobie. Nie wiem tylko co jest powodem. Brak wiedzy(to da sie nadrobić;) ) czy poprostu udajesz kogoś lub robisz na złość komuś. Ewentualnie zwracasz na siebie uwagę, bo jakby nie patrzeć w naszym konkursie kraju przyznanie sie do satanizmu wzbudza szereg emocji( przykład modlitwy o nawrócenie Nergala:d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, jest wiele odłamów w sataniźmie (tak jak w Isalmie i Hinduiźmie). Jest tyle odmian ilu satanistów : ) Pytanie: czy satanizm to religia? Jest takie chińskie słowo: ,,mu", co oznacza: ,,ani tak ani nie". Więc jedna osoba uważa, że satanizm jest dla niej religią (tak jak ja), inna zaś, że jest to tylko droga życia, jeszcze inna, że satanizm jest dla niej ideologią.Trudno stwierdzić, czy jest to religia. Jest taka odmiana satanizmu, że sataniści wierzą w osobowego diabła i jest to ich jedyny bóg - w ich przypadku jest to religia. Ja jestem osobą, która MUSI w coś wierzyć. Nie mogłabym być ateistką, bo jak wytłumaczyłabym powstanie ludzi? Wybrałam satanizm i dla mnie to religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz napiszę - jestem satanistką w stu procentach i to nie jest tylko moje myślenie na ten temat. Satanizm racjonalny najbardziej mi odpowiada, we wszystkim się z nim zgadzam. Jestem za aborcją tak jak inni sataniści, akceptuję związki homoseksualne, biseksualne, jestem za eutanazją tak jak inni sataniści. Takie ,,wierzenie" mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam Cię nie opieraj swojej wiedzy na internecie. Skorzystaj z książek a nie ze strony satan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Satanizm mi odpowiada i nikomu nie chcę się przypodobać. Jestem tutaj by pokazać, że jesteśmy zwykłymi ludźmi, a nie podpalamy kościoły, składamy ofiary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona jest mi bliska - na niej zaczynałam swoją przygodę z satanizmem. To nie jest na zasadzie ,,kopiuj i wklej" tylko moja wiedza wzorowana na tej stronie jak i na innych stronach i na przeczytanej Biblii Szatana. Dla jednych satanizm jest religią, dla innych drogą życia - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak katolicy siedzą na stronach katolickich, ja jestem na stronach satanistycznych, ,,kształcę się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę może bardziej dosadnie: Takie prostopadłościenne przedmioty z składające się z wielu warstw masy celulozowej. Dotarło ?( Ja pierdykam w internecie to każdy może napisać i nie jest to jakoś filtrowana wiedza, wiesz że 3/4 internetu to ogromny śmietnik ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche traci ale dyskusja ciekawa. Tak czy inaczej najwiekszym zwyciestwem.szatana jest to ze ludzie przestaja nie tylko wierzyc w Boga, ale tez w niego a on spokojnie robi swoje. I jest ok. Problem zaczyna sie wtedy gdy taki czlowiek chce wrocic do Boga, szatan wtedy pociaga za smycz i ujawnia swoja obecnosc. I wtedy oficjalne opetania, egzorcyzmy, w najlepszym wypadku (gdy czlowiek mu sie nie oddal calkowicie) dreczenia. Ty teraz sobie zyjesz spokojnie, nie wierzysz w Boga, nie wierzysz w niego, dla niego wszystko gra. Szatan nie potrzebuje naszej milosco, bo on nie kocha, on nie potrafi kochac. My mamy znienawidzic Boga, tak jak on to zrobil, bo nie potrafil I nie potrafi zaakceptowac ze sam bogiem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Zgadzam sie z toba gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tu trąci mocno pozerstwem, "jestem satanistką... odpowiem na twoje pytania", jak się okazuje po długiej i mało owocnej dyskusji, autorka nie jest jakąś guru satanizmu, jedyne co wie, to tyle ile wyczytała na satan.pl , teraz szerzy owe swoje widzi mi się i próbuje zabłysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To kiepska ta Twoja wiedza.. zapomniałaś o prekursorze satanizmu XXw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trochę chyba...może to i dobrze, że tylko tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile religii tyle zasad . A powiedzcie ktora prawdziwa. Katolik powie ze jego inni ze ich religie a wy co powiecie? W czym sie czlowiek wychował w tym jest a ktora jest prawdziwa? Swiadkowie uwazaja ze ich jest najprawdziwsza. W katolicyzmie jest tez duzo glupot:) weźcie na logikę wszystko i bez przesadzania z tym wierzeniem. Przewaznie te co klecza pod figura diabla maja pod skora. I to prawda jest. Plotkary zasrane: chodza do kosciola modlą sie a robia świństwa wstretne kobieciska ploty podle. Te sa najgorsze i nie pomyślą ze to jest zle, czy Jezus chodzil i plotkowal? Chyba nie. Wiec róbcie to co Jezus i przestańcie pisac bzdety. Logika i mądrość : to was uchroni przed diablem :) i rozmowa i przyjaźń z Bogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Tym miłosiernym Bogiem, który dla kaprysu i ukarania ludzi potopił ich, ratując tylko garstkę? Która "MUSIAŁA" ratować ludzkość poprzez chędożenie się między sobą i nie można zapomnieć że Ewa miała tylko synów- pozostaje pytanie skąd wzięła się reszta ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×