Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem satanistką

Polecane posty

Gość gość
jesteś za aborcją? czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile dobrze pamiętam sataniści nie afiszują się swoim poglądem życiowym, nie siedzą na forach. Doświadczeni sataniści to osoby o szerokim zakresie wiedzy również z zakresu literatury zagranicznej. W działają na zasadzie fasady. Po za tym nie ma co zadawać pytań bo jak widzę autorka prowadzi tu bardziej satanizm indywidualny niż racjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_
Zatem po co Ci szatan jako symbol? W zasadzie nie odpowiedziałaś na żadne moje pytanie. Zdaję sobie sprawę z różnorodności sekt (nie tylko satanistycznych). "Po za tym nie ma co zadawać pytań bo jak widzę autorka prowadzi tu bardziej satanizm indywidualny niż racjonalny" Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuję szatana jako symbol, ponieważ sprawia mi to przyjemność - tak samo jestem satanistką, bo sprawia mi to przyjemność. Szukam szczęścia, spełnienia samiej siebie i cały czas uczę się życia. Racja, to jest indywidualność, to tylko moje wierzenia. Jedna satanistka czyta, druga siedzi na forum. Nie robię nic złego ludziom, do niczego ich nie namwiam, nikogo nie obrażam. Pokazuję, że satanizm to nie składanie ofiar, nie zabójstwa, jedzenie kotów, gwałty i pedofilia itd. (jak wiele osób myśli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem za aborcją. Uważam, że życie dorosłego jest cenniejsze od życia płodu. Jestem za aborcją, gdy ciąża zagraża matce, gdy jest wynikiem gwałtu lub nie było można jej zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ja coś wtrącę w ogóle nie jesteś satanistą wątpię w to żebyś też posiadała symbole jego, co to symbolu szatana jest jako symbol i jako prawdziwy byt, niestety w tym wieku największym zwycięstwem szatana jest to że go nie ma niby że tak każdy uważa, niestety co do opętań są każdego może opętać lub zniewolić, on s wszystkich rusza i kusi a sataniści mają o wiele gorzej i on gardzi satanistami bardziej niż katolikami chociaż każdymi gardzi, ile jest filmów i świadect od egzorcyzmów typu byłem satanistą, wróżką, reiki, bioenergo, magiem, okultystą itd. , osobiście nic nie nie mam do satanistów ale jak to mówią słynni egzorcyści "skoro nie wierzysz w Boga to lepiej dla szatana, jak jesteś satanistką masz wbre pozorom bardziej przerąbane, jak wierzysz w Boga to zaczyna się walka:", co do aborcji, eutanazji, związkami homo itd za tym wszystkim stoi szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. Takie myślenie wpajają media chociaż wyjątkiem są tu takie ugrupowania jak Świątynia Seta. T_ postaram Ci to wytłumaczyć w miare w prosty sposób. Paradoksalnie S.R. Odrzuca wszystko nawet samego szatana. Nie ma jego ani innych bogów. Z drugiej strony wg. Religi chrześcijańskiej (dla przykładu) Kościół nakazuje 5 przykazań, dlaczego mam sie nie obżerać? Czemu miałbym być odmawiac sobie seksu i czekać do ślubu? S.R przeplata sie z satanizmem LaVeyowskim który wyznaje realizację wszelkich ludzkich potrzeb fizycznych jak i psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze za tym stoi on i sam doświadczyłem tego i chce znowu iśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JW: Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mną nikt nie przemawia, na prawdę. To były moje poglądy już od dawna. Oczywiście, szanuję Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś JW: Dokładnie. tzn co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wierzy i myśli inaczej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodziło, cytuję: T_ postaram Ci to wytłumaczyć w miare w prosty sposób. Paradoksalnie S.R. Odrzuca wszystko nawet samego szatana. Nie ma jego ani innych bogów. Z drugiej strony wg. Religi chrześcijańskiej (dla przykładu) Kościół nakazuje 5 przykazań, dlaczego mam sie nie obżerać? Czemu miałbym być odmawiac sobie seksu i czekać do ślubu? S.R przeplata sie z satanizmem LaVeyowskim który wyznaje realizację wszelkich ludzkich potrzeb fizycznych jak i psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Satanisci powiem tylko,ze czym bardziej brna w to wszystko,czym wiekszy stopien wtajemniczenia osiagaja (kregi wtajemniczenia),to tym bardziej zatracaja siebie az w koncu zostaja juz tylko zwyklymi marionetkami,ktorymi steruje szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ci o Illuminati, Masonerię, NWO i te sprawy? Dużo czytam na ten temat. Oni tylko posługują się symbolami takimi jak np. 666 itd. Nie sądzę, aby prawdziwy satanizm miał z tym coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Peruna co Ty wypisujesz za bzdury:d (do up)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wypisuje bzdury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odpowiedz, co Ty o tym sądzisz. Nie wiem, czy Ci o to chodziło. Ja oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony osoby po egzorcyzmach są w teorii wolni i widzą wszędzie grzech , przy takim podejściu można zwariować prawda, ale też są osoby które potrzebują egzortystów, ja osobiście korzystałem z wrózek bioenrgo magów itd dodatkowo przez to kompletnie mój związek się rozpadł, psycha po tym wszyskim siadła o wiele bardziej miałem myśli samobójcze ale w pewnym momencie pojawiła się myśl nie rób tego taki wewnętrzny głos , poszperałęm w necie i trafiłem na NP zmówilem 2x, teraz mówię 3 raz szykuje się do spowiedzi generalnej z całego życia ale on mnie odciąga od tego ale i tak pójde zastanawiam się na egzorcyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tylko, że takie coś istnieje i temu nie zaprzeczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoja indywidualna sprawa. Co do egzorcyzmów - nikt Ci tego nie zabroni. Ja w diabła jako osobę nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wierze w niego jako osobe,ale jako energie,byt-to juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz male dzieci? nie bierz tego pytania jako pedofilie czy cos xd pytam tylko jaki stosunek z nimi masz, jak sie zachowujesz itp bo plód traktujesz jako cos mniej cennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo go nie ma jako osoby jak człowiek, jest jako anielski byt niewidzialny jak i wiele innych bytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubię małe dzieci? A dlaczego miałabym ich nie lubić, czy coś złego mi zrobiły? Podoba mi się ich patrzenie na świat - maj bujną wyobraźnię i wszystko jest takie proste : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bzdury do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważałbym na to pytanie z dziećmi. Przeciwnicy aborcji zaraz je wykorzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Te bzdury do dziś x A co jest takiego bzdurnego dla ciebie w tym,co napisalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 01:53] to co napisalas to zwykle uproszczenie, równie dobrze można powiedzieć że chrześcijanie to maronitki Boga które wyżynały mieczem jego imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×