Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem satanistką

Polecane posty

Gość gość
Nie zasmiecaj tematu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********e sie wszyscy. Pieprzysz by nie wchodzic i nie czytac takich tematow a sama wchodzisz i p********z glupoty. Przestrzegasz a twoje samo wejscie tu tez jest niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do kościoła? Chyba do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.23 Czy te osoby ktore nacinaja skore to mysla o samobojstwie? Mam osobe ktora to robi i boje sie ze umrze ////nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ochotę na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista uwaza inne religie za wrogie. Innych ludzi za wrogow, kazda satanistka dazy aby inna kobieta innej wiary zostala "k***a" najlepiej tirowka. Knuja i wcielaja w zycie, chodzi o pozbawianie kobiet innych wiar pracy, aby musialy zebrac o nia. Zeby byly poniewierane, satanisci sa bardzo malo atrakcyjni, wrecz karykatury ludzi. Kobiety tez malo atrakcyjne, satanisci przewaznie nie dbaja o siebie. Fakt po ubiorze nie pozna sie, ze to satanista, ale po twarzach dla znajacych temat pozna sie czy to satan. Wykrzywiaja te mordy, a jak wyzywaja innych ludzi. Oczywiscie w pracy pelne pozory, wszystko w normie, a w srodku gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista zazdrosci zdrowia, urody, pieniedzy, wladzy innym. Kazdego niszczy jezeli to ma a on nie. W ogole nie potrzebuja zadnych pretekstow. To karykatury ludzi, dotyczy to zarowno wygladu jak i zachowania. To podloty pozbawione jakichkolwiek uczuc, daza tylko do zniszczenia innego czlowieka. Przewaznie jezdza za ofiarami lub podwoza sie nawzajem za ofiara. Przesladuja ludzi jak tylko moga. Uwazaja na dowody, zeby ich nie bylo. Wszystko w swietle prawa. Jak im sie nie udowodni to by zabili. Wyglad karykaturalny nie mowiac o zachowaniu, takiej nienawisci nigdzie indziej nie spotkacie jak u chorych z nienawisci satanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jest satanista? Prawdziwy satanista, po pierwszs gra! Gra dobrego człowieka, hojnego, uprzejmego, kulturalnego, często jest filantropem itp itd. Nie jest tak po prostu "dobry" z natury, a może inaczej wybrał naturę zła. On tylko odgrywa sceny, jest na tyle sprytny jakże i inteligentny co diabal. Jednakże z diabłem nie ma co go porównywać. Oczywiście całą swą istotę nabywa od swojego boga- Lucyfera po podpisaniu cyrografu. Skrycie go ubóstwia, sklada mu hołd, ofiary, uczestniczy w obrządkach, rytuałach itp. Dziewczyno- Ty co robisz teraz- to jest jakby to powiedzieć najprościej, stoisz pomiędzy dwoma stronami, raz jesteś noga po stronie dobra a raz po stronie zła. To nie jest satanizm, to głupi światopogląd, który na pewno kiedys się zmieni. Teraz bardziej zakwalifikowalabym Cię do grupy deistów, z tym, że bardziej wielbisz diabła, albo może inaczej jesteś jego fanką. :D oj satanistko od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj przekaz jest prosta: Jam Jest Skoordynator Jam przybył z Future I posłuchajcie mnie uwagaznie W Future nasz World is change Because: Obecnie niszczone jest środowisko, nie da się go już uratować w naszym czasie wiec przybyłem tu i mam zamiar Kopsnąć krobla żeby mu bryk niw fungował i wtedy zmienie linie czasu Pewnie myslicie że to nie możliwe Przekobacie sié że to True Im sure że to nadtapi w Polska i Czechy To tu jest rozlam linii czasowej Reakcje Univers zaczna sie za kilka miesiecy to tyle miejcie Eye otwartr i sluchajcie wiadomosci z world to da sie odwroocic Milosc przede wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista chce doprowadzic swoja ofiare do utraty zdrowia najlepiej psychicznego. Jakakolwiek forma znecania sie nad ofiara mu odpowiada. Nie wazne gdzie, bo wszedzie pracuja satany, ale wazne zeby bylo znecanie i ponizanie i zeby ofiara miala tego swiadomosc. Sluchanie satanow, bo ciagle przypominaja to ofierze polega na ponizaniu we wszelakich formach, dopoki ofiara sie zorientuje ze jest dla nich przedmiotem. Rozwalaja rodziny katolickie, i nie przejmuja sie niczym. Maja gdzies dzieci oraz ich uczucia. Matki tak poniewieraja zeby sie najlepiej rozchorowaly psychicznie. Niszcza katolickie rodziny i katolikow. Uderzaja w ich slabe punkty, nastawiaja malzonkow przeciw sobie. W tym sa geniuszami, a same ofiary mysla ze to ich wina. Satanizm to moj wrog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×